Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Dizájnra semmi különös, sőt totál érdektelen (a hátlap kifejezetten rémes, főleg, hogy meg van emelve az optikánál), de a hardver figyelemre méltó.
Ugyanez WP7-el akár érdekes is lehetne :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

mind szép és jó, de mekkora már? :F

ez még egy jetinek is nagy lenne... ;]

(#3) Straw


Straw
senior tag

Nem értem én az LG-t, régebben csináltak szép és designos telefonokat, de a szerintem a legutóbbi ami szép volt a GD880 de az meg S-class-os, egy olya külső ilyen belsővel és androiddal vagy WP7-el már király lenne. De ez eléggé semilyen.

[ Szerkesztve ]

42

(#4) Gengi


Gengi
senior tag

Úristen. Most nézem ,hogy mi a tököm van a kijelző alatt az érintő gomboknál?? Hogy a fenébe lehetett annyi helyet hagyni :s... A Hátlap viszont kifejezetten tetszik. Bár a Google írás szebb lenne szerintem más betűtipussal.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#5) Morden24 válasza Gengi (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, az nekem is eszembe jutott már, hogy a Gé-féle logotípia nem egy élmény, de a másik logójuk elég gusztustalan lenne egy mobiltelefonon. De ha egyszer ez van, akkor nem fogják megváltoztatni csak úgy :)

Egyébként tényleg bazinagy excess space van alul.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Gengi válasza Morden24 (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

Most elképzeltem azt a logot ezen a cuccon XD..

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#7) frenetik


frenetik
tag

jó ez a telefon, megfordítod és összemegy. :)
vagy két különböző telefont fotóztak.

(#8) bolondember válasza Dr.Anonymus (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért ne feledd, ez egy női kéz.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) TazTheMan


TazTheMan
csendes tag

Azért 4 hüvelykhez ez a káva tényleg érdekes. Elég nagy tepsi lehet...

Biztos nem fér el máshogy a HW. :D

[ Szerkesztve ]

Egyedi gépházfestés, érdeklődj itt!

(#10) h-yle válasza Morden24 (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Pedig szépen belegravírozva szerintem mutatós lenne. Nyilván nem színesben.

Na jó, lehet mégsem. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#11) tariattila


tariattila
veterán

nice one!

de tényleg szebb lenne minimális kerettel (pölö htc féle)

(#12) Morden24 válasza h-yle (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hátöizé. Jó, tényleg jobb, mint a felirat :D

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Integra válasza Dr.Anonymus (#2) üzenetére


Integra
titán

nemtom, lehet, hogy elkerülte a figyelmed, de egy női kézben van...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) frenetik


frenetik
tag

lemértem a monitoron és kb. 6,5x12,6 cm a telefon, ha a 4 inch-es kijelzőből indulunk ki. :D

(#15) Dr.Anonymus válasza Integra (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jaja, igazatok van...
tényleg nem figyeltem

(#16) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Lassan itt is az lesz a kérdés,hogy a proci mennyire tudja kihajtani a mobil gpu-t- :))

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) oO7 válasza Brutális eb (#16) üzenetére


oO7
őstag

tudom csak poénból mondtad...
de ezekben a CPU meg a GPU elég szoros kapcsolatban áll... elhiheted, hogy a megfelelő párost rakják egymás mellé :)

jolvanna... csak biztos ami biztos leírtam már mielőtt valaki neki áll itt komolyan elgondolkodni egy ilyenen

[ Szerkesztve ]

(#18) Brutális eb válasza oO7 (#17) üzenetére


Brutális eb
addikt

Tényleg?
Nem is gondoltam volna........ ;]

Egyébként majd az idő és a userek eldöntik valóban így van vagy sem.
Sok esetben láttunk már mobil cuccoknál is alul paraméterezett tervezéseket.
:R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) DemonDani


DemonDani
addikt

Gondolom az hogy a keret mekkora az a benne lévő cumótól függ nem azért ilyen mert az LG gondolt egyet és milyen lenne ha alul nagyobb hely lenne :) gondolkozzon már aki ilyet ír...

Inkább azt lehet véleményezni hogy a kijelző hogyan van elhelyezve, ezen könnyebb alakítani, de elképzelhető hogy az sem viccből van fentebb... esetleg lehetne nagyobb ha már picit nagyobb alatta a cucc

(#17) oO7
Ezzel azért nem nagyon értek egyet, gpu van több fajta is, de processzorok között szinte mindenki az ARMv7 alapon fejleszt a csúcsra (jelenleg) majd most jön a 2magos CortexA9 ami váltja az A8at, de a tendencia ugyan az marad.
Ellenben GPU van elég sok variáció az A8 mellett... SGX530, 535, és a sokkal erősebb SGX540. Van az Adeno200 (ami talán a leggyengébb amit mellé szoktak társítani) és jönnek már az Adeno205-ök majd

Az A9 mellé az SGX540 biztos ba kerül majd, persze be van már jelentve az utód 545, Adeno205 is biztos kerülhet mellé, de itt is jön majd ugyan a 220, és innentől beszáll a buliba az Nvidia is. természetesen hatalmas különbségek nem lesznek, meg gyenge gpuk nem kerülnek az új socokba, de egy Tegra gpu és egy esetleges Adeno205 között szakadék lenne, de még a többihez mérten is sokkal előrébb mutat a Tegra gpu.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20) b4ndee


b4ndee
csendes tag

a 8mp és az 1080p nem mond semmit, lehet iszonyatos felbontással is ocsmány képminőséget előállítani, zajszűréssel, ISOval..stb. parasztvakítás.
Amúgy ideje volt már az LG-nek is kidobnia egy komolyabb vasat.

Egy kicsit lehetne kevesebb a telefon a kijelző körül, és azt mondanám, hogy szép.

[ Szerkesztve ]

(#21) Duree


Duree
veterán

Nagyon durva tudású telefon,remélem az árazása nem lesz durva.

duree54

(#22) Yeffy


Yeffy
veterán

Aztaaa!! :Y Eléggé durvulnak a gyártók! DéziHD, SE Anzu, meg ez... mik lesznek még itt.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Én arra leszek majd kíváncsi, hogy üzemidőben mit fog majd teljesíteni. Ez a külső meg, hát elég csúnyácska, bár csak szemből, a hátlap az bejön.

(#24) K.E.N.N.Y.


K.E.N.N.Y.
csendes tag

Nagyon komoly cucc, kíváncsi vagyok meddig fogja bírni az aksija.

(#25) erdoke válasza DemonDani (#19) üzenetére


erdoke
titán

2011 első negyedévében állítólag az Adreno 220-ak is készülékbe kerülnek a kétmagos Qualcomm SoC-ban.
Adreno 205 nagyon nincs lemaradva:

TeCső videó

A legjobb aláírás a héten

(#26) plus44 válasza Dr.Anonymus (#2) üzenetére


plus44
veterán

és akkor majd a 4.5-ös Samu (amin még semmi sem biztos, csak hogy lesz majd egyszer egy készülék), az mekkora lesz? Evolúciós fejlődésünk új szakasza, hogy nagyobbodik majd a kezünk a telefonok hatására.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) Flash86


Flash86
tag

Bahh kit érdekel hogy néz ki, milyen vas van má benne? :Y :Y Erre kéne még egy miniHDMI és medialejátszónak is jó lenne, simán vinná az 1080p-t :D

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#28) cqr válasza erdoke (#25) üzenetére


cqr
aktív tag

Adreno 205 nagyon nincs lemaradva:
Ebben a benchmarkban ;P

(#29) Ricardo válasza Flash86 (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

"Bahh kit érdekel hogy néz ki, milyen vas van má benne? "

Pl engem. Én nem veszek olyan telefont ami nem tetszik. Olyant sem ami tetszik, de a tudása kevés nekem. Meg kell találni a megfelelő kombinációt. Nem minden a kinézet, de amit folyamatosan használok, attól ne hányjak már ha ránézek :U

(#30) erdoke válasza cqr (#28) üzenetére


erdoke
titán

Egyrészt két különböző mérést linkeltem, másrészt ott van a grafikonon az Adreno 200 is, és láthatóan elég jelentős az előrelépés. Állítólag a 220-assal hasonló ugrást hajt végre a Qualcomm.

A legjobb aláírás a héten

(#31) katona.t


katona.t
tag

1500 mAh akku :(

(#32) DemonDani válasza erdoke (#25) üzenetére


DemonDani
addikt

Álandó Adreno megszállot vagy :)
De ott írtam hogy jön majd a 220, meg persze most látom, hogy nem írtam bele hogy a 205el dolgozza le a hátrányát, de azt te is elismerheted hogy folyamatos, nem nagy, de lemaradásban van az SGX-el szemben.
Tegra2ről meg nem sokat tudni egyenlőre, kiváncsi leszek mit hoznak ki belőle

Mellesleg már kiszivárgott az Adreno300

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#33) Flash86 válasza Ricardo (#29) üzenetére


Flash86
tag

Jó, de ez szvsz nem olyan ronda, hogy hányni kéne tőle. Tehát, hogy most ott van a hátán az a fémcsík, vagy picit nagyobb a keret, eltörpülnek a tudása mellett.

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#34) cqr válasza erdoke (#30) üzenetére


cqr
aktív tag

Egyrészt két különböző mérést linkeltem
Egyrészt ugyan ahhoz a benchmarkhoz tartoznak (és én ezt mondtam.)
másrészt ott van a grafikonon az Adreno 200 is, és láthatóan elég jelentős az előrelépés
Másrészt ettől még nyugodtan lehet adreno 205 favored a mérés..

..de nem mondom, hogy az mert ez opengl 2.0, így lehet hogy a programmöböl pájplájnt sikerült ennyire kihozni, majd ha lesz egy másik cég által készített (pl.: glbenchnek van is, csak azzal nincs még mérve a205) benchmarkból eredmény majd akkor lehet hasonlítgatni.

Érdekes egyébként, hogy azon az oldalon volt egy harmadik mérés is ahol az sgx540 nyer, azt nem linkelted ;d

Opengl1.1-ben viszont kb mindenhol az sgx540 nyer, pl quadrantban duplázza is az a205-öt.

(#35) AS


AS
félisten

Képek:






Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) AS


AS
félisten

Itt a videó is!!!

Gyors!
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) erdoke válasza AS (#35) üzenetére


erdoke
titán

Ez kb. a Desire HD teljesítményével egyezik meg, pedig abban egymagos A8 dolgozik.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.