Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Harlek


Harlek
tag

Hiszem, ha látom! (És örülnék, ha láthatnám. Mondjuk már Lumia 900 is nagyon szimpatikus.)

(#2) Dunbar


Dunbar
senior tag

Ha WP8-ra épül, akkor nem hiszem, hogy annyira forradalmi lehet ;] Hangvezérlésen dolgozhatnak, de ha ez lesz a forradalmi újítás, vagy az, hogy nem lesz rajta gomb, akkor ez nagy bullshit.

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

Keménykedik a legyőzött oroszlán... mutassa be a bizonyítékot (azaz az új csúcsmodellt) és újra győztes lehet.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) Воланд válasza Dunbar (#2) üzenetére


Воланд
titán

sok mindent nem lehet tudni a wp8-rol, szoval akar meg lehet forradalmi is.

hangvezerles: ms tellme. na, most ezt vagy fejlesztik, vagy teljesen lecserelik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ezt most a sajtát maguknak vagy a külvilágnak próbálják bizonyítani?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) sajtee


sajtee
senior tag

Mondták ezt már sokszor, mégis a leg... semmi.

(#7) iknight


iknight
senior tag

Hát már a windows phone-al megvannak lőve, siralmas a szoftverkínálat a rendszerre... Legalább is appleekhez képest. A progik ami meg van az meg drágábban.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#8) mkRoland


mkRoland
senior tag

Ez igen! Pofájuk meg önbizalmuk az van... Jó lenne, ha végre valami telefont is tudnának már mutatni az N95 után!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#9) Dunbar válasza Воланд (#4) üzenetére


Dunbar
senior tag

Csak annyit, hogy "superphones".

TellMe-hez meg nem sok köze van a Nokiának, ha az jobb lesz, akkor minden új WP megkapja majd, nem?

(#10) Psytech


Psytech
senior tag

Pont a Nokia mondja pont az Iphone-ról, hogy rosszul megtervezett?!? Az iphone-ról (és vele együtt az almáról) sok minden elmondható, de az nem, hogy rosszul megtervezett. Ezek hol élnek... Azt aláírom, hogy az új WP7-es készülékek egész jók, de az sem a Nokia érdeme, sokkal inkább az MS-é, hogy egy ebből a korból származó OS-t használnak. Ezt a hírt először origo-n olvastam ma, kb fetrengtem a röhögéstől.... De ha ezeket félreteszem, akkor azt mondom, hogy hajrá, lássuk mit mutatnak.

(#11) Воланд válasza Dunbar (#9) üzenetére


Воланд
titán

igen, nem sok koze van hozza a nokianak, de a wp-ben az felelos a hangvezerlesert es nem hinnem, hogy egy masodik szolgaltatast beletennenek a wp-s nokiakba. ettol valoszinubb az, hogy a meglevot fejlesztik.

"akkor minden új WP megkapja majd, nem?"

gondolom igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Lehet, hogy rosszul megtervezett, de mégis kaszálnak vele. Hát hajrá, csináljanak jobbat, mi fogyasztók, csak jól járunk.
Kivéve, ha ez megint egy újabb mellveregetés 0 alappal, ahogy azt megszokhattuk a Nokia-tól manapság.

(#13) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon nagy szavak ezek... ráadásul szerintem lényegében alaptalanok is, bár ne legyen igazam. Jó lenne, ha lenne egy új, sikeres Nokia telefon, mert mostanában nem megy túl jól nekik.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) Remus389 válasza Psytech (#10) üzenetére


Remus389
veterán

talán műszaki szemmel nézve

az biztos hogy magas a meghibásodás az iphone-nal és hamar tönkre mennek

lawprofessors.typepad.com/law_librarian_blog/2010/06/iphone-failure-rate-26-within-2-years-35-to-40-within-3-years.html

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Majd pont a Nokia fogja megmondani az Applenek, hogy hogyan gyártson okostelefon. :W

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

nextGen: CleverPhone.
Nem lesz könnyű dolga a Nokiának, de én személy szerint reménykedem.

(#17) Jeanne d'Arc

Nehéz lesz felvenni a versenyt a mai telefonokkal.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) Bailey


Bailey
senior tag

Ezek szerint nem fogynak olyan jól a Lumiák mint azt szeretnék. Mert különben azt mondanák hogy mekkora nagy sikert értek el vele.
Mondjuk valami forradalmi egyedi dolgot kellene is csinálniuk, mert így nem sokban különböznek a többi WP7 gyártótól. Viszont ha ez a forradalmi dolog a WP része akkor azt a többiek is fel fogják használni.
Az Apple-t pedig minél jobban szidják a többiek annál jobban nő a részesedése.

[ Szerkesztve ]

(#19) Spricccer


Spricccer
tag

ideje lenne...

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#20) Apika


Apika
Közösségépítő

Azért mert ők más koncepcióval tervezik a telefont, az még nem jelenti azt, hogy a másik "rosszul megtervezett"...

(#21) Воланд válasza Bailey (#18) üzenetére


Воланд
titán

"Ezek szerint nem fogynak olyan jól a Lumiák mint azt szeretnék. Mert különben azt mondanák hogy mekkora nagy sikert értek el vele."

negyedevente szokas bejelenteni, hogy x keszulekbol mennyi fogyott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) daniel909


daniel909
addikt

egyből a hajlítható koncepció jutott eszembe... csak nem?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23) tailor válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


tailor
őstag

A Nokia _egy kicsivel_ régebb óta gyárt okostelefonokat, mint az Alma... maradjunk ennyiben. Ez utóbbi ütőkártyája az (anno) forradalmi kezelőfelület és a szoftverbolt lett, és mivel nem voltak rest igen körültekintő marketinggel és odafigyeléssel ("minden h*lye tudja használni") megtervezni, nem csoda a jelenlegi siker. Azonban ha elolvastad a cikket, látnád, a forradalmi változás valószínűleg a vezérlésben lesz keresendő, és mivel eddig mindenki csak találgatni tudja, mi lesz az, hagyjunk esélyt a pozitív meglepetésnek.
Nagyapám sem tudta elképzelni anno, hogy lehet majd levelet küldeni papír és toll használata nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#24) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Annyiból talán igaza van a Nokiának, hogy a 4 és 4S tényleg egy kicsit furcsa alakkal rendelkezik. A sarkai túl élesek, annyira nem kényelmes kézbe fogni hosszú ideig és a fület is vágja egy picit, valamint az üveg hátlat nagyon jól néz ki, de sérülékeny is. A 4 és !S tulaj cimbik közül nincs olyan aki ne szilikon tokkal hordaná, míg a 3-as tulajok, ill a volt 3-as tulajoknál kb fele-fele volt ez az arány.
Érdemes megnézni egy Lumina 800-at ilyen szempontból, sokkal kellemesebb a fogása, bár ez tök szubjektív. Részemről csak a WP7 riaszt el.

(#25) Tewe013


Tewe013
őstag

Örülnék, ha sikerülne végre. :C

(#26) DoItYourself


DoItYourself
addikt

No, mondja mindenki a "tippjit" (Hofi után szabadon :D).
Szerintem biztos benne lesz az új kameramodul, a 41 megapixeles szenzorral. A WP7/8 is borítékolható, ekkora all-in-t nem mernek Meego-val bemondani - az amúgyis halott dolog, mint tudjuk... ;)
Egyébként ez a szifonos fikázás vegytiszta marketingfogás, nem is értem, miért nem tűnik fel senkinek: erre ugrik a nép, erre pörögnek a topikok, ezt kapja fel a média is.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#27) BobTail


BobTail
őstag

Nekem már megmutatták az N9-el... az egyetlen teljesen érintésvezérelt telefon! Etalon...

(#28) Bailey válasza Воланд (#21) üzenetére


Bailey
senior tag

Ez igaz csakhogy ők tudják hogy mennyit adnak el addig is. Más gyártók is bejelentik hogy az első hétvégén vagy az első hónapban mennyit adtak el. Persze ezt csak akkor mondhatják ha tényleg igaz és nem cáfolják majd meg a negyedéves jelentések. És ha nagy eladást produkáltak volna akkor ezt már bejelentenék.
Félreértés ne essék, szerintem nem rosszak a Lumia modellek, én is próbáltam pár napig egy 710-et csak voltak olyan hiányosságai amik nekem fontosak lettek volna. És az biztos hogy az eladott WP7 készülékek legnagyobb része Nokia, csak szerintem ők is és a MS is átütőbb sikerre számítottak.

[ Szerkesztve ]

(#29) daniel909 válasza DoItYourself (#26) üzenetére


daniel909
addikt

pont ezt jutott eszembe nekem is. de akinek van egy kis esze rájön, hogy az iPhone még mindig menő, mert anélkül ezt a cikket itt most nem olvasnánk, mert semmi érdemleges nincs benne. nem tanulok marketinget de messziről levágós a dolog, király h nem csak én vettem észre! *high five*

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30) JR.CSé válasza DoItYourself (#26) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 szerintem biztosra mondhatók azok a fejlesztések amit mondtál.Bár szerintem a készülékházon is lesz újítás bőven.Lehet hogy bepróbálkoznak a hajlítható koncepcióval.Azért az elég nagyot ütne szerintem.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#31) gabancs


gabancs
addikt

A mai modern, okos telefonok valóban elhibázott műszaki megoldást használnak. Ez pedig nem más, mint az energia felhasználás. Azért el kell ismerni, igen nevetséges üzemidők jönnek ki, ha ténylegesen használjuk a telefont.
Miután az egyik hír pont arról számolt be, hogy kihozott egy szoftveres frissítést a Nokia, és a Lumia sorozat sokkal tovább üzemel az új szoftverrel, akkor lehet, hogy erre fele kell gondolkozni. Lehet, hogy rájöttek valamire, amit a meglévő telefonokon csak szoftverfrissítéssel tud segíteni, de egy új telefont már ennek tudatában lehet tervezni.

Azért nagy dobás lenne, ha egy Lumia 900 méretű okos telefon intenzív igénybevétel mellett is elmenne 2-2,5 napig.

(#32) Rigiboy válasza Répafőzelek (#24) üzenetére


Rigiboy
tag

egyetértek veled, én most vettem telefont Iphone 4 és lumia 800 között vaciláltam s végül a Nokia mellett elsősorban a külső miatt döntöttem és nem bántam igaz vannak hibái de minek nincsenek? Miután először láttam a lumiát ,az iphone-t nyomban el is felejtettem a WP meg szerintem nem rossz attól hogy nincs egy programból nincs 5000 féle variáció engem nem izgat a fontossabb appok megvannak ennyi nekem elég.

(#33) Воланд válasza Bailey (#28) üzenetére


Воланд
titán

felesleges talalgatni, meg kell varni a negyedeves adatokat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Lehet, hogy "belül" lesz az új kijelző??? /Úgy már tuti, hogy törhetetlen lesz!/
Kurbli lesz rajta, ha kifogy a nafta?

Na, Lássunk valami konkrétat! Ez a nagy "Hype" nagy pofáraesést szokott eredményezni. Volt már rá jó sok példa.

"Új" összetétel, Innovatív izék, látványos javulás-kevesebb ránc!... vattafa!

Szerintem: ha az orrom alá tolod, és nekem leesik az állam, az akkor forradalmi lesz.

Ha esetleg a 'Siri"re akarnak választ adni - az sem fog engem érdekelni, mert láttatok már "magyarul értő okos-telefont"?!
Talán a BME-en van, de az nem telefon, hanem egy jó-nagy számítógép.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#35) Bailey válasza JR.CSé (#30) üzenetére


Bailey
senior tag

Ehhez viszont hajlítható akku is kellene, ami viszont még csak koncepció szintjén létezik.

(#36) nord_ válasza tailor (#23) üzenetére


nord_
veterán

A Nokia _egy kicsivel_ régebb óta gyárt okostelefonokat, mint az Alma... maradjunk ennyiben.

A kor nem érdem, hanem állapot.

(#37) a.sebi


a.sebi
őstag

Iphone kieller microsoft rendserrel nq ne röhögtessetek!

(#38) Fenton


Fenton
tag

Azt azért leszögezhetjük ,hogy a Nokia nem mai csirke a telefon piacon. Letett már az asztalra néhány dolgot. Azonban a WP7-8 eléggé behatárolt ahhoz, hogy frenetikus innovációval ne lehessen kijönni. Mivel eléggé sok a kötöttség. De ténylegesen csalódjunk pozitívan, ezt kívánom.
Az almát szidni, pedig már divattá vált. Aki vette eddig az továbbra is venni fogja. Pattoghat a Nokia ahogy akar. Nem különösen vagyok oda a megcsócsált almáért én sem. Ennek ellenére az eladásai azt igazolják ,hogy ha mást nem is, de sikeres marketinget tudnak folytatni.
:K

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#39) BobTail válasza Rigiboy (#32) üzenetére


BobTail
őstag

Érdekesnek tartom egy szinten említeni iPhone 4-et és a Lumiát... amikor alapból az N9 számtalan dologban veri a 800-at, és te elsősorban a kinézete miatt választottad, ami köztudott, hogy az N9-ről lett koppintva!

(#40) DoItYourself válasza nord_ (#36) üzenetére


DoItYourself
addikt

A kolléga gondolom a tapasztalatra utalt volna. Üzemidő terén tényleg lenne mit fejleszteni - mondom ezt egy E52 tulajként, heti 1 töltéssel :Đ.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#41) Rigiboy


Rigiboy
tag

nekem az Apple már nem az a cég ami régen volt amikor tényleg egyediséget adott... ma már engem idegesít hogy minden 2. ember ez van és nem azért mert tényleg kihasználnak minden apple adta lehetőséget hanem mert trend lett az alma mindenkinek ez kell mindenki ezzel vág fel pl. plázacicák. 1 éve volt telefonok között iphone most van iphone-k között telefon...egyrészt ezért vettem Lumiát... :)

(#42) JR.CSé válasza Bailey (#35) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Találgatni szabad:) De ki tudja lehet hogy pont ezért lesz akkora dobás :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#43) BobTail válasza Rigiboy (#41) üzenetére


BobTail
őstag

ezzel teljes mértékben egyetértek, csak az N9 háttérbeszorítását nem nézem jó szemmel, és hogy többen áradoznak a Lumiáról, mikor több sebből vérzik!

(#44) Silpelit


Silpelit
csendes tag

Legalább nem vacakolnak tovább a Symbiannal, már ez is egy jó előrelépés. A lumia (és a windows-os együttműködés) sikerén felbuzdulva gondolkodhatnak ennyire nagy magaslatokban.

[ Szerkesztve ]

(#45) Dany007


Dany007
veterán

Hehe. Ez azért elég nagy bullshitnek hangzik. Nem vagyok egy Apple párti, de azért elismerem amit el kell ismerni.

Azért kíváncsi vagyok mi lesz ez a Nokia aduász. Mindenesetre kíváncsi vagyok az akksival mit kezdenek majd.

(#46) Rigiboy válasza BobTail (#39) üzenetére


Rigiboy
tag

igen igazad van! először a N9-et néztem ki énis de féltem a rendszertől hogy nem lesz támogatás ezért inkább jobbnak láttam a Lumiát másrészt pedig volt Omnia7-em és ott megtetszett a WP7:D a lumia 800 pedig pont jókor jött

(#47) Oppenheimer válasza Dunbar (#2) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pedig pont ezért lesz forradalmi ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48) moleculez


moleculez
veterán

ízlésről vitatkozni...
Az N9 gyönyörű, SZERINTEM.
De am télleg kellett valami ami miatt beszélnek róla.
Tudnak azért ők telót gyártani. Egy dj mondta: egy bulin az a legjobb zene, amelyik a legkevesebb embert zavarja. Talán erre is igaz...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#49) tailor válasza nord_ (#36) üzenetére


tailor
őstag

Csakhogy a korral együtt jár a tapasztalat is, még ha az elsőre nem is tűnik fel.

(#50) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Nem szabad lebecsülni a Nokia-t, hiszen amikor az N8 utódról "sumákoltak" akkor is mindenki legyintett, aztán meg koppantak az állak..
Nem csak hülyegyerekek dolgoznak azért a Nokia Research Center-ben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.