Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezzel? Aligha!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Az alapárra betippelek 45 millió JMF-t.
" elasztikus burkolat öngyógyító képessége gondoskodik" Lásd pl. Infinity modellek régóta :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#3) Farkas82


Farkas82
tag

Rendszeresen keverik a légellenállást, és a légellenállási együtthatót. Az itt írt 0.25 a légellenállási együttható, amit még meg kell szorozni a honlokfelülettel, tehát ennek a batárnak nem lesz jó légellenállása!

(#4) arn


arn
félisten

Szvsz regisztraljatok be egy uj domaint ezeknek a hireknek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Polarstar válasza arn (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Javaslatom az autoarena.hu

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) #10949376


#10949376
törölt tag

villanytank :C környezetvédő katasztrófa autó!

(#7) #72042496


#72042496
törölt tag

Primitív leszek, de amióta valaki beírta egy fórumba, hogy az új hűtőrács olyan, mint egy Führer-bajusz, nem tudom nem ezt látni benne.

(#8) troviko válasza Polarstar (#5) üzenetére


troviko
senior tag

Szerintem a mobilarena teljesen jól fedi a területet.
#4 arn: emiatt nem is kell új domain.

https://www.oldtech.hu/

(#9) arn válasza troviko (#8) üzenetére


arn
félisten

Nekem zavaros mi a fenet keresnek autos cikkek egy mobilos oldalon. A totalcaron is az lenne egy iphone cikk.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) #72042496 válasza arn (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt írták le az Alternatív Hajtás blog indulásakor a hátteret.
Szerintem a közönségnek tetszik és maradt, annyi tartalom viszont nincs, hogy külön oldal alá kerüljön. Annyi "baj" legyen, hogy automobilokkal is foglalkoznak. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Polarstar válasza #72042496 (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ehehe.... A 220voltos kávédarálóhoz képest a kézi tekerős is alternatív. Sőt a gőzmozdony is a kézihajtányhoz! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) 7Heads Drago válasza #72042496 (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A nagyobbik baj hogy majd minden cikk vagy teszt alatt talál az ember fals infót. Amit másik ezzel foglalkozó oldalak cáfolnak. :U

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13) WiZARD válasza Farkas82 (#3) üzenetére


WiZARD
addikt

Ezt akartam írni én is.

A címben forradalmasításról van szó, de a cikkben semmi forradalmit nem olvastam. :F

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#14) 7Heads Drago válasza WiZARD (#13) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A szokásos üres bla-bla.
Sajnos.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Autó vagy sem, én örömmel olvasom ezeket a cikkeket. :K A baj csupán az, hogy ezek a fejlesztések az esetek nagy részében nagyon keveseknek adatik meg. Vagy azért, mert drága, vagy azért, mert csak koncepció.

Az viszont egyenesen őrületbe kerget, hogy elektromos autóként ilyen batárokat terveznek piacra dobni, így környezetvédelmi szempontból gyakorlatilag pofon a sz@rnak, sőt jóval károsabb, mint ha a már meglévő modell palettát korszerűsítenék. :W

Képmutatónak érzem az olyan elektromos autók piacra dobását, amik kizárólag abból a célból kerülnek gyártásba, hogy a gyártó leszoríthassa a globális kibocsátását a büntivel járó lélektani határ alá (vagy annak közelébe).

Megértem, hogy piacgazdaság zajlik és a kisautó a SUV-val szemben nem annyira kívánatos (vagy legalábbis nem hoz annyit a konyhára). De ha köztudott, hogy mindenkinek áldoznia kell azért, hogy megússzuk a (momentán elkerülhetetlennek tűnő) kihalást, akkor az iparmágnások miért nem képesek erre? Miért még mindig ők diktálják a piacot a kereslet helyett? Miért a kisember kényszerül áldozatot hozni? Miért nem lehet a gyártókat rávenni arra, hogy olyan fejlesztésbe kezdjenek bele, ami a már meglévő termékeiket teszik környezetkímélővé, nem pedig azok lecserélésére (értsd: kukázására, ezáltal újabb szennyezésre) vesz rá?

Sokkal hasznosabbnak tartanám a már meglévő (és egyébként remek állapotban lévő) benzines kisautók kímélőbbé alakítását pl. valamilyen hibrid protézis beszerelésével (legyen az benzin+elektromos, benzin+LPG, benzin+CNG), de ne vadonatúj 2+ tonnás modellek bejelentésével.

[ Szerkesztve ]

(#16) Plug Life


Plug Life
senior tag

Hű de rusnya szegény...

(#17) szekra válasza #72042496 (#7) üzenetére


szekra
őstag

Inkább hód fog.

(#18) mbotnd


mbotnd
tag

Mérges hód.

(#19) k-adi


k-adi
nagyúr

omg miez... villanytank? LOL! :D ez még viccnek is rossz

ez nem SUV! teccik érteni? ez SAV! :C

[ Szerkesztve ]

(#20) domos


domos
senior tag

Ránézek egy ilyen kocsira, és egyből azon jár az eszem hogy mennyi minden tud elromlani rajta.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#21) bostone


bostone
addikt

A hűtőmaszk feltűnően diszkrétre sikeredett.

(#22) k-adi válasza domos (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja ilyenkor jönnek azok a kommentek hogy "jaja de még így is kevesebb mint a benzinesen" :D ;]

(#23) 7Heads Drago válasza k-adi (#22) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jó minőségű feszültség szabályzókkal és egy jó szoftverrel lehetne jobb is. Csak akkor miért akarnál majd váltani?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) LurkerSheik válasza Polarstar (#5) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

carena.hu
:))

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#25) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Ezek az újhullámos BMW-k nagyon az ázsiai piacra készültek. Azok meg pont európaiasodnak végre :D
Egy NIO ES8, Audi E-tron, Mercedes EQC vagy Skoda Vision IV stb ehhez képest szépségkirálynő.
Mindig is brutál jól néztek ki a BMW-k (1-2 kivételtől eltekintve), még a különc Bangle E65 is, de ez a '70-es évek álló hűtőrács újraerőltetése oltári ocsmány.
Az új 4-es is azzal a pofával. :( Értem én, hogy polgárpukkasztás, meg figyelemfelkeltés, de túltolták szerintem.
Valószínű ez lesz az új dizájnvonal náluk, azthiszem nem fenyeget a veszély, hogy ezután náluk nézelődjek.
A e-autózás előnye, hogy rengeteg új versenyző lép a piacra, mint a kínai Nio, Xpeng, Li auto, stb, nameg a Tesla és elég korrekt/semleges dizájnokkal.
Ők meg bedobják ezt. :DDD
Majd a piac igazolja az eladásokkal az igazukat! Vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#26) arn válasza domos (#20) üzenetére


arn
félisten

Sokkal kevesebb alkatresz, mint egy mai auto. Igy kevesebb.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#27) dz1989


dz1989
senior tag

Most ezzel a BMW-vel lehet telefonálni is? Csak kérdezem. :D

Elég Szerintem nagyon szép belülről. Úgy mint az i3 is. Kicsit sokallom a monitorokat.

De ha ennyi pénzt tudnék szánnik kocsira akkor abban minimum V8 4L legyen és Manuális váltós legyen. Szerintem...
(Terepjáró? Kíváncsi lennék a gyakorlatban is. A Lada Níva vagy Uaz vagy G Merci az tuti jobb terepen. :U
Inkább ez Szobaterepjáró. :D)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

MInt egy ronda nő, hátulról még okés, de elölről... 🤢🤣

(#29) errorcode06


errorcode06
őstag

Sosem értettem hogy miért szeretik az emberek ezeket a német szrokat. És meg suv is. Vicc...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#30) moleculez válasza #72042496 (#7) üzenetére


moleculez
veterán

:DDD és tényleg :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31) moleculez válasza arn (#9) üzenetére


moleculez
veterán

De ha nem érdekel, minek kattaintasz rá :F Hidd el észrevennék a srácok a statokból, hogy a kutyát nem érdekli a téma, és abbahagynák. De nem így van, mert ezek a topikok pörögnek.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) ncc1701


ncc1701
veterán

Árát elfogadnám. A kocsi szimplán nem kéne. Nem lenne szabad ekkora autókat gyártani közútra környezetvédelem címen.

(#33) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Még egy darabig elleszek az F10-es 520D-vel, de azért egy i3-at szívesen vennék az asszonynak, csak Neki nem tetszik... Pedig szerintem menő az is, hibátlan városi autó.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#34) winss


winss
tag

Fú ez mocsok ronda. MInt egy támadó vérnyúl, vagy vérhód. :D :D Nem tudták volna egy normális BMW elejét rápakolni? :D

[ Szerkesztve ]

(#35) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Valójában semmi szükség nincs ezekre a drabális szörnyszülöttekre.
A kormány helyében olyan adót raknék ezekre a 2-2.5 tonnás dögökre (mindegy, hogy benzines, dízel, vagy elektromos), hogy kétszer annyiba kerüljön megvenni, mint most.
Aztán akinek azután is megéri, az használja egészséggel, az állam meg jól jár, mert még több stadiont lehet építeni a beszedett plusz adóból.
A többi polgár is jól jár, mert talán ritkulnak a forgalomban az ilyen tankok.

Minden szavam magánvélemény!

(#36) cinemazealot válasza tothmaxy182 (#35) üzenetére


cinemazealot
addikt

A friss, debreceni BMW gyár láttán, ezt nem hiszem, hogy érdekük volna meglépni. Ráadásul minél hamarabb mennek tönkre az utak a nagytestű dögöktől, annál többet lehet foltozni vagy újra építeni. :U

(#37) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez így? :Y Vicc...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#38) SkyLine3000 válasza Polarstar (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

vagy automobilarena.hu :)
Egyébként meg villany BMW-t a népnek!!! Úgyis occsó. :D

(#39) atike


atike
nagyúr

"az viszont biztos, hogy elképesztő összegért lehet majd megvenni az autót"

Tuti forradalmasítani fog... :)

(#40) Uzi74 válasza dz1989 (#27) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nem becsülném le előre a terepezési képességet, a villanyautók nagyon ügyesen leteszik az erőt az útra, sokkal finomabban szabályozható. (hogy össze akarja-e valaki karcolni meg odaverni mindenhova, az már más kérdés). Ha nézel ipace vagy etron videokat, még széles utcai gumikkal is elevickélnek terepen. Én nem szoktam terepre vinni az ipace-t, de vizes úton rajtolva csak minimális slip van, nincs az a durva beavatkozás mint egy benzinesnél.

(#41) Yeffy válasza LurkerSheik (#25) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan.

ritka otvar lett az eltulzott, aranytalan vesekkel az aktualis 7-es, majd az 1-es, az X7, az amugy kedvenc szeriam 3/4, most meg ez is.

elhiszem, h china matters, de ez mar vicc.

az ujhullamosokbol az utolso (egyelore) meg europai szemnek keszult/valo a 8-as szeria. na, az igen. eloben foleg brutalis. nagyon adja.

de ezek... <broáf> :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#42) domerator


domerator
veterán

A hűtőmaszk így engem egy csókosra rúzsozott szájra emlékeztet.. kicsit bazári, nevetséges ahogy nagyot akartak alkotni és ez lett belőle. :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43) akaido válasza atike (#39) üzenetére


akaido
addikt

:K
Ha már az elvért nem, de az áráért lehet "ölni" fognak...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.