Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

Az Alcatel One Touch Pop C7-es egész best buy árba van 33k-ért 4 magos+1gb ramos gépet ritkán látni

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) rodrigez


rodrigez
senior tag

Hehe, azért vannak vicces árak, mint pl. az Lg G2-esé, ami 10 rongyal olcsóbban kerül most 120e-be, mikor magyar garanciával, kártyafüggetlenül megkapható 100 alatt. :)

(#3) retroid


retroid
senior tag

G2 mini szintén olcsobb fuggetlenul hivatalos garival.... 5ezerrel minimum

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4) halkow válasza rodrigez (#2) üzenetére


halkow
őstag

Az a sufni gsm, rendes boltba tartozékokkal 140k is elkérnek érte

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) pit stop


pit stop
addikt

S3 minit még mindig forgalmazzák? De miért...
Inkább BB-t erőltetnék.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#6) 8th


8th
addikt

49,00 forintos kártyás percdíjjal ki a tököm vesz a vodánál bármit is?

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#7) halkow válasza 8th (#6) üzenetére


halkow
őstag

Telenornál is annyi ha mindent bele veszünk, 8 ével ezelőtt a Vodafonál meg vagy volt 9ft :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) nobiand válasza halkow (#4) üzenetére


nobiand
aktív tag

Van olcsóbban is, ismerősöm pár napja vette 110 ezerért, mindennel együtt, LG garival.

(#9) 8th válasza halkow (#7) üzenetére


8th
addikt

A többi szolgáltatót nem ismerem mert világ életemben vodánál voltam. De mikor a közelmúltban megkaptam az sms-t, hogy elsejétől 49-re emelik a percdíjat érzékeny búcsút vettünk egymástól. Lassan másfél hónapja a bluemobile-nál vagyok az csak 33Ft bármikor bárhová. Percenként 16forintért már megérte váltani.

mod: Már akkor megorroltam a vodára amikor a Joker Plusz tarifát megszüntette.

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#10) #86973952 válasza 8th (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert a szolgáltatók többsége a korlátlan csomagokra épít, többiben meg ellehetetlenít. Kár hogy a korlátlan csomag árát az emberek többsége ki sem használná amúgy :D Bár nekem jól jön.

Egyébként ha nem kérnének tízezreket előlegnek az új előfizetőktől a vodkánál, talán még népszerűbb is lenne :D

(#11) Takuun


Takuun
aktív tag

Nem a témába vágó, de előttem hozzászólóknak tudom ajánlani a flottás csomagokat. Ha még nem ismeritek ezt a lehetőséget akkor igen nagyot fog koppanni az állatok, hogy mennyivel olcsóbban lehet telefonálni úgy.
Ha kérdésetek van fáradjatok át ide:
[link]

(#12) #86973952 válasza Takuun (#11) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mint írtam számomra lényegtelen, mivel nekem abszolut 5* minden szolgáltatónak a korlátlan csomagokért, mivel csökkentett percdíjakkal én nem vagyok kisegítve. Annál alacsonyabb percdíjakkal is jóval drágább lenne nekem, mint a havidíj.

Jóskabácsi meg a Terinéni meg bemegy az üzletbe és szerződést akar kötni, aztán koppan, hogy milyen előnytelen a kezdő konstrukció a vodkánál. Az emberek többsége meg ilyen, ezért rossz a megítélése nagy általánosságban.

(#13) Takuun válasza #86973952 (#12) üzenetére


Takuun
aktív tag

Való igaz, hogy a flottás csomagoknak is megvan a maga előnye és hátránya, ebből következően pedig az a szűk réteg akiknek megéri ezt a lehetőséget választani.

(#14) #86973952 válasza Takuun (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Félre ne érts, szerintem nagyon hasznos volt a linkelésed, csak általában ez az emberekhez nem jut el.

(#15) Teszla_


Teszla_
senior tag

A G2 mini a Media Marktban 80 ezer, az L70 pedig szintén 40k, mint a vodánál, csak ott ugye függetlenek. És a Media még nem is mondható olcsónak, szóval biztos meg lehet ezeket venni nyomottabb áron is.

(#16) pit stop válasza #86973952 (#10) üzenetére


pit stop
addikt

Ha nem kérnének, akkor úgy járna mint másik kettő - tetemes veszteség olcsón elhozott készülékeken.

(#15) Teszla_: Erre reagálták mindannyian szolgáltatók, hogy ők szolgáltatók nem forgalmazók elsődlegesen.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#17) #86973952 válasza pit stop (#16) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jó a marketint, kár hogy a piac ezt nem támasztja alá :D Mint a hasraütéses elbírálás, amit hitelebírálatnak hívnak, a fogalmatlanok meg el is hiszik. Fejlesztésben meg sehol nincsenek, pedig régen nagyon szerettem őket. Nem nehéz így a nyereséget normálizálni, de a kijelentés akkor is erős túlzás.

Hol vannak azok a hosszútávú kiadásos fejlesztések, amik évek múlva térülnek meg? Ne negyedéveket szemezgessünk, mert azok nem mutatnak reális képet a piacról.

[ Szerkesztve ]

(#18) pit stop válasza #86973952 (#17) üzenetére


pit stop
addikt

Miért nincsenek sehol sem? :U
Mert nincs 4G-jük? Legszélesebb 3G-vel rendelkeznek. 4G-t meg állam bácsi lassítja, két irányból is.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#19) autox3c válasza #86973952 (#10) üzenetére


autox3c
tag

"Egyébként ha nem kérnének tízezreket előlegnek az új előfizetőktől a vodkánál, talán még népszerűbb is lenne"

Így van, főleg a bűnözőknél, akik valami ok folytán sajnos mindig elfelejtik kifizetni a havidíjat, majd továbbállnak az 1 Ft-os Galaxy S5-tel :)

[ Szerkesztve ]

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#20) #86973952


#86973952
törölt tag

pit stop:
4G részében egyetértünk, majd ha megint ünneplünk 1000 évet talán lesz itthon is. Viszont lefedettségben akár mit is írnak nagyon gyatrán szerepel. Mind a 3 szolgáltatónál vagyok, bár pirosnál csak feltöltősen, többi előfizetéses. Vidékre utazva rendszeres problémákba ütközök vodával, mobilnetről nem is beszélve, az tiszta káosz. Elég sok vidéki tárgyalásom van, tehát rendszeresen utazgatok, így számomra ez elég lényeges kérdés. Ahogy szerintem a kék sincs másképp, de valamivel még mindig többször tudtam vele mobilnetet használni. Magenta szerepelt a legjobban, de őket inkább hanyagolnám, azért gondolkoztam/gondolkozom azon, hogy vodára váltok.

autox3c:
Amit írsz az jól hangzik, csak éppen az alap elem nincs rendben, amiről szól. Értem én, hogy "önvédelmi" kérdés ez, csak ha ez megalapozott tények alapján történne, akkor semmi kivetni való nem lenne benne. Pl. munkaviszony, igazolható kereset, NAV alapján, háztartás vagy tulajdonlás szerint...stb. Kérdés mondjuk az, hogy ilyen átvilágítással mennyien mennének oda, mennyien felelnének meg, illetve a mostani módja mennyire mondható használhatónak. Vagy inkább tehernek, ha már mindenki panaszkodik, hogy nem marad semmi pénze. Hasraütéssel (2 perc alatt, nálam ennyi volt) elbírálni viszont inkább érdekes, mint pontos. Eddig még senki nem tudta megmondani mi alapján történik, csak városi legendák szövődnek. Az viszont biztos, hogy unokaöcsémnek felsőkategóriás készülékért (jóval 100 ezer feletti gyári független árban) 16 ezret kellett előlegbe fizetni, tőlem meg közel 30 -at kértek alsókategóriás (ami egyébként nem sokkal 30 ezer felett van feltöltővel pirosnál) telefonra ugyan olyan csomagban. Egy középkategóriás telefonért durván 3-4 hónapja nagybátyámtól több mint 50 -et kértek. Mindezek új ügyfélként. Családom elkezdte magát integrálni a piros világba, így lehet megyek velük én is. Eleve itt bukik meg az érved, ami egyébként elég hangzatos, csak nem éppen helytálló. Alapjában nem az elbírálással van problémám, hanem azzal, hogy igazából hiteltelen módon kategórizálnak be új előfizetőket, ha előlegről van szó. Én a nagyobb átvilágítást támogatnám, minden szolgáltatónál, de a mostaninak inkább csak annyi értelme van, hogy kevésbé ügyfélbarát.

Viszont zárnám is részemről a témát, nem szeretnék tovább offolni. Szimplán a tények furcsák, ebből adódik a véleményem.

(#21) Luck Dragon

Lumia 630, nevetségesen drága lett így.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.