Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) föccer


föccer
nagyúr

Hosszú nap volt a mai. Picit később is tudtam neki állni a feladatnak, meg nem is úgy haladtam, ahogy szerettem volna, de végül is majdnem mindent sikerült megcsinálni.

Tegnap kimérlegeltem és bezsákoltam a holnapi betonozás adalékanyagját emlékszik már a franc, de talán 21,6 kg-os egységcsomagok vannak szép kis halomban:

Lefektettem a szigetlést, ahol kellett betettem a habszivacs dilatációs csíkot is. Sokat törtem a fejemet, hogy hogy oldjam meg a leendő fűtés csövek elvezetését. Magátol érthetődő lenne, hogy a falba bevésem, de a fal csak 15 cm vastag, azt nem szívesen gyengíteném tovább. Hirtelen ötlettől vezérelve a fal mentén, a padlóban fogom elvezetni. Gyorsan meg is csináltam neki a kizárást a fal mellett. Leterítettem rá a köv réteg PE fóliát. Sajnos estére lemerült a telefonom, így erről nincs fénykép.

Amit sikerült még elintéznem, hogy elhoztam a forgó lézert a szintezéshez. Pöttyet overkill ehhez a munkához, de ez van. :)) "bérleti díj gyanánt este még elugrottam a boltba és vettem egy tálca energiaitalt a tulajnak.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.