Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) fLeSs válasza Hedgehanter (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nincs semmilyen nyomás, de komolyan, én ezt teljes mértékben hobbyként fogom fel, nem a reggelipénzt utaltam a számlára. komolyan mondom a demószámlázásnál még izgultam, most meg semmi. jobban belegondolva nem is a pénz izgat, hanem az, hogy a taktikám beválik-e.

egyszerűen megmutatkozik a mohóság és a félelem, erről szól az egész. az első napon a türelemetlenségem miatt vásárolgattam SDS-t és EEV-t, de ezek csak nagyon kis tételek voltak, látni akartam ahogy teljesül egy megbízás és hogy az milyen érzés. :D
második nap még mindig a türelmetlenség számlájára írható a DRR, DTO és AGA vétel, igaz ezekben van ráció, hamarosan leírom, hogy miért.
és már van jópár részvény amik jónak tűnnek, hamarosan ezekről is írok.

szerk: btw addig jó, amig felismerem a hibáimat és tudatosítom magamban, hogy ilyet többé soha. sokan a vakvilágba tradelnek mások meg nem látják be ha hibáznak. jelenleg a legnagyobb hibám a türelmetlenség, de ez az életben is igaz rám, elég türelmetlen természetű vagyok.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.