Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fLeSs


fLeSs
nagyúr

most nézzétek meg mi lett volna velem, ha nem használok stoppokat: LUV, X, AKS, meg még pár, amik csak 2-3%-ot estek. :D
tiszta hülye vagyok.
STEM-ből is szerencsém, hogy napokkal ezelőtt kiszálltam amikor beesett a trendvonal alá.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2) Hedgehanter válasza fLeSs (#1) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Azok tenyleg nem semmit estek, jo erzeked van fost venni.... :D

(#3) fLeSs válasza Hedgehanter (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a LUV-ot azért vettem meg, mert arra számítottam, hogy az egy bull-flag. az alján vettem pár napja, szal minimális volt a bukó.
az X és az AKS egy emelkedő csatornában mozgott ezidáig, annak az alján vettem beléjük az 50SMA-nál (ugyanez igaz az SLAB-ra, a MICC-re, a HXM-re és a CF-re is), de letörtek belőle, aztán ez lett az eredménye.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az ES az órás charton jól láthatóan a bull-flag alsó vonalán "konszolidál" (ezen a gépen nem jó a paint, pedig beilleszteném a képet, amin jól látni, hogy a TA milyen szinten működik, mással ezt nem lehet magyarázni), a mai nap érdekes lesz az tuti. ha beesik a vonal alá, akkor pánik van.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) fLeSs válasza fLeSs (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

most hogy leírtam ezt, bezuhantak a vonal alá, mint a sz@r. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) Hedgehanter válasza fLeSs (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Nem jo a paint?? :DDD Jo kifogas sose rossz.... Beesetek a vonal ala de azert en meg varnek a nap vegeeig mi lesz...

(#7) fLeSs válasza Hedgehanter (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja, az már egy elég retkes rendszer, ha a paintet elindítom, akkor kiír vmi hibaüzenetet. :D más képszerkesztő meg nincs a gépen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) Hedgehanter válasza fLeSs (#7) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Vidd be a PH irodaba es ott megcsinaljak neked... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.