Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rebell


Rebell
senior tag

:C :Y Szép szép, de miért csak konzol :W
Legalább lehetnének olyan jó fejek a SE-nél hogy a Fantasy XIII kiadják Pc-re és 2év múlva a Fantasy XIII-2-t. :DDD

Lassan tényleg konzolt kell vennem :K

(#2) sakeee82 válasza Rebell (#1) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Anno mikor meg volt boxom, 100 orat oltem bele az elso reszebe...Nekem nagyon bejott az elso resz, de mivel a pc-t a Squaresoft nem favorizalja, ami nem is meglepo, igy a 2.resz kimarad sajnos az eletembol. Pedig darabolnam benne a nepet:-)
A grafika pc-n is boven megalna a helyet, dehat ez van, console exclusive.

(#3) anulu


anulu
félisten

fulladjanak bele a DLC-ikbe. megveszem ezt is, de "letölthető tartalmaknál" rám ne számítsanak.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) tomgabor


tomgabor
senior tag

Már most elörendelném mind a 2 konzolra de nem találom sehol

(#5) anulu válasza tomgabor (#4) üzenetére


anulu
félisten

parancsolj :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) tomgabor válasza anulu (#5) üzenetére


tomgabor
senior tag

Én magyar oldalra gondoltam, láttam hogy zavvin van de még várok vele hátha lesz Limited belőle.

(#7) maszi99


maszi99
őstag

Ez beszarás :Y , milyen gyönyörű, enyhén szólva tátva maradt a szám :K
Milyenfajta játék úgy valójában ? :F

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Látom a látványvilág marad a XIII-é, de nem is baj mert hibát nem találtam benne, és nagyon szép. A harcrendszerben viszont alakítottak kicsit, remélem nem rosszabb lesz.
Kíváncsian várom ezt a részt is.

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha olyan lesz mint az X-2 akkor mehet a levesbe

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.