Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fura egy módját választották a kommunikációnak, főleg, hogy a saját appstore-ból való programeltávolítás is érdekes.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

nesze semmi fogd meg jól. ezzel nyugtatják a vevőket?

Semmi csereprogram stb..

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#3) vigyori78 válasza Graphics (#1) üzenetére


vigyori78
őstag

Majd visszakerül az app csat átírják ha ilyen telefont ismer fel a progi akkor mindig ugyan olyan eredményt írjon. :D
Ettől függetlenül lehet P10-et veszek, vagy nem....

[ Szerkesztve ]

(#4) zserrbo válasza BoC1ka (#2) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Mióta kirobbant a hír, azóta hajlok a OnePlus vs Huawei közül az előbbire. Megvárom a Oneplus 5-öt és ha van olyan jó, mint a 3, akkor inkább az.

[ Szerkesztve ]

(#5) Crob


Crob
tag

Abbol a szempontbol valoban kicsit fel van fujva a dolog, hogy a felhasznàloknak sztem marginàlis része vesz olyan telefont, amilyet, mert x, y, vagy z tipusu bizonyos komponense.
Nem azt mondom, hogy ez rendben van, föleg, ha direkt erre promoznak, hogy nem az kerül bele - ha tényleg nem az került bele, de valoban kicsit enyhébb a dolog, mintha a telefonok 20%-a leégetné az arcodat pl... :U
Amugy meg kivàncsi lennék hàny "szakértö" figyelt volna fel erre benchmark nélkül.

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

"a Huawei (alighanem kínai) alkalmazásboltjából még az AndroBenchet is eltávolították."
Az azert elegge undorito a kobon intezkedes.. igy akarnak nyugati marka lazasagat mutatni, hogy ilyen kommunista(a szo valosagga lett, es nem eredeti ertelmeben) lepeseket tesznek... :(((

"Arra vonatkozóan a Huawei egyelőre nem tudott a Reutersnek választ adni, hogy tervezik-e az eltérő (lassabb) tárolós mobillal rendelkező felhasználókat valamilyen formában kompenzálni."

Persze, hogy nem, hisz ez az egesz levelesdi csak latszat porhintes... persze majd meg kulon csoport lesz.. eselyes.. :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Eredetileg az arrogáns kommunikáció is ettől a fazontól jött, most akkor mi is van? A saját hülyesége miatt publikus levelet ír a dolgozóknak, hogy ők figyeljenek oda jobban? Megáll az eszem :D

(#8) Mill3r


Mill3r
tag

Azért ez mekkora parasztvakítás már :D
Azt bárki is elhiszi, hogy olyan ügyben, ami ennyire érinti a cég hírnevét, mehetne kifelé bármilyen kommunikáció a vezér jóváhagyása nélkül ?!
Klasszikus... jó zsaru, rossz zsaru ;]

IDDQD IDKFA

(#9) Shyciii válasza #16820480 (#7) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem is ez tűnt fel elsőre, hogy ugyanaz a csávó írta a belső levelet, aki az arrogáns megszólítást is :D

(#10) moleculez válasza Shyciii (#9) üzenetére


moleculez
veterán

Én is kétszer olvastam el, hogy mivan, még reggel valami külföldi oldalon, de látom jól értettem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) RaveForce válasza #16820480 (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem lehet hogy tarzan volt a felmenoje?
Tarzan sajnalja utolag, hogy tarzan paraszt volt, Tarzan tobbet nem lesz az! :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) #16820480 válasza RaveForce (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

:DDD

Én elsőre azt hittem, hogy a nagy CEO lépett most fel, és ez a Yu kapott egy lecseszést, de nem, magát dorgálja. Lehet, hogy kettős személyisége van.

(#13) kcsa válasza #16820480 (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Nyilván megkapta a figyelmeztetést, ezért kellett írnia. Selyemzsinór, lófej, hasonlók :D

(#14) hyperspace válasza zserrbo (#4) üzenetére


hyperspace
őstag

Jól teszed. Én is OP3-mat használok. Igaz most eladom, de csak azért, mert nem akkor akarom, mikor kijön az új OP. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#15) Béééla válasza Crob (#5) üzenetére


Béééla
őstag

Azért nagyon nem mindegy hogy ugyanazért a pénzért mit kapsz.

Bélabá

(#16) darvinya válasza #16820480 (#12) üzenetére


darvinya
titán

Japán mentalitás.
Ott még tanítják sírást is nyilvánosan, hogy így fejezzék ki együttérzést és megbánást.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17) #16820480 válasza darvinya (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a japánokhoz nem sok köze van a Huaweinek.

(#18) Teal'C


Teal'C
addikt

Ez még mindig eléggé mellébeszélés szagú! :W

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#19) Cifu válasza darvinya (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez inkább a Kínai mentalitás. Ami elég szöges ellentétben van a Japánnal.

Jött az első levél, amiben maximális önbizalommal, feltehetően vagy 100 Huawei alkalmazott összefogással igyekezett megfogalmazni azt, hogy nem kell aggódni, mi nem hazudtunk, csak belekényszerültünk ebbe a helyzetbe, és téged nem vertünk át (nagyon).

Miután az első levél hatása nem igazán volt jó, ezért most itt a második levél, amely már a saját hibákról szól, és arról, hogy még jobban odafigyeljenek a vásárlókra. Felhívnám a figyelmet, hogy ez kínaiaknak szóló reakció volt elsődlegesen, nem a nemzetközi médiának - annak az első levél szólt.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) nordo


nordo
tag

Valószínűleg az első levél megírására utasítást adott egy alkalmazottnak majd amikor nem jött be a felhasználóknak adott válasz akkor kénytelen volt ő maga is írni valami hazugságot.

[ Szerkesztve ]

(#21) janeszgol válasza vigyori78 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is így vagyok. Persze ciki és legalább ne reklámozzanak olyat, amit nem tudnak teljesíteni. Vagy célzatosan reklámozzanak. Ha ide eMMc-s verziót hoznak, reklámozzák avval. Ennyi.
Attól a Mate 9 még jó telefon marad és (még) a cég termékeitől sem tántorít el az eset.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) janeszgol válasza Crob (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Nyilván jóval kevesebb. De mégis valahogy kitudódott. Ha nem lenne a minden napi életben különbség, ahogy páran állítják, aligha bukott volna ki a dolog.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Tikakukac


Tikakukac
titán

Bakker itt jobban hasad a tudat, mint az akácfa a balta alatt.

Nem vizsgálóbizottság kell, kezitcsókolom, mert attól nem fog megváltozni sem a tároló, sem a sebesség, főleg nem nyugszik meg a paraszt akinek a kezében villog a csodafon. Okés, legyen kamu ezerrel reklámokban meg plakátokon, ha mindenképpen fáj igazat mondani és nem lódítani, ámen. De már b@zdmeg a specifikációt sem sikerül tartani, ami lassan tényleg olyan lesz, hogy zsákbacica, aztán vagy kapsz egy 3110-est vagy egy P10-est.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) madd dogg


madd dogg
senior tag

+1 infó: P10 fórumban sokan ellenőriztük a tárolókat, mindenkinek UFS van benne. Valszeg eMMC-s verziók csak a kínai piacra kerültek.

A többi nyilván béna magyarázkodás, de ha valaki csak emiatt nem merné megvenni a P10-et, - nos eddig úgy tűnik - megveheti. UFS.

(#25) slimshady válasza Crob (#5) üzenetére


slimshady
senior tag

Adják azt amit reklámoztak. Ez az első lépés az arcodat leégető telefon felé. :)

üdv.: SlimShady

(#26) janeszgol válasza madd dogg (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi az infót. Sokkal tisztább lenne, ha régiókra osztanák, ha már nincs elég egyforma alkatrész, és mindegyikhez hozzáigazított reklámot nyomatnának. Tiszta sor, tiszta lap. Ugyan akkor felmerül a kérdés, hogy egy mai SoC-t, a 4K videózással, meg satöbbivel mennyire fog vissza a lassabb tároló?

De mondom, ma most a kínálatból tetszés szerint választva Mate 9-et vennék. :) (Mivel nincs Samsung Note hivatalosan már nálunk. A 4 kifutott, meg van is, az 5 nem jelent meg itt, a 7 meg ugye.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) nyisziati válasza zserrbo (#4) üzenetére


nyisziati
veterán

Aztán kiderül, hogy a OnePlus is ezt csinálja... :))

(#28) Matada2.3 válasza madd dogg (#24) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az legalább akkor legalább ezen nem kell itthon problémázni. 2.1 vagy 2.0 van benne? Csak a tisztázás végett.

Finn the human

(#29) Teal'C


Teal'C
addikt

Az jutott eszembe ha mondjuk az Apple vagy a Samsung csinált volna ilyet akkor mekkora háború alakult volna ki az összes fórumon a két tábor között.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#30) Graphics válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Remélhetőleg kevesebb hiszti is lesz a fórumon azoktól, akik amúgy sem akartak eddig se ilyen telefont venni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) DS39


DS39
nagyúr

A "miatt" szó nem maradt ki címből?
Mert így kb értelmetlen.

(#32) madd dogg válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


madd dogg
senior tag

Az már vegyes. Nekem UFS 2, és sem videózásnál, sem sorozatképeknél nem gondolkodik. Olvasási sebesség így is 560-600 között. A 2.1-eseknek meg 700 körül. Az eMMC-hez képest minimum duplája, és érzem is a különbséget, pl. appok telepítésekor eszméletlen gyors.

(#33) cytogenix


cytogenix
csendes újonc

Nekem is van egy p10 és teszteltem 560-570, de ha el kérik az árát akkor nekem is legyen 700 a sebesség
Vagy legyen annyival olcsóbb a készülék

(#34) Vikooo válasza janeszgol (#26) üzenetére


Vikooo
addikt

G4 alatt eMMC tarolo van es siman veszi, visszajatsza a 4K videokat szoval nemhiszem, hogy gond lenne.

Ez az ugy meg egyre gazabb.

(#35) Centurio9


Centurio9
csendes tag

Csak hogy tiszta legyen: egyedül a Mate 9 kampányában reklámozták a belső tároló szabványát, de azokkal "elvileg" nincs is gond, csak a P10/Plus szériák belső tárolói különbözőek, viszont itt - lehet hogy véletlenül, lehet hogy tudatosan - semmilyen hivatalos reklámanyag sem nevezi meg a belső tároló szabványát, szóval technikailag nem hazudtak, mert nem ígértek semmit, de attól függetlenül ez ki***ott gáz...főleg úgy, hogy régión belül is teljesen random, hogy kinek milyen jut.

(#36) Cifu válasza Centurio9 (#35) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak hogy tiszta legyen: mutass még egy 2017-es flagship telefont 450 euró feletti árcédulával, amelybe eMMC tárat, illetve LPDDR3 RAM-ot rak(hat)nak.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#37) Matada2.3 válasza madd dogg (#32) üzenetére


Matada2.3
veterán

Köszönöm a választ! :R

(#30) Duliee: Azért ebben nem lennék olyan biztos :D, ha valaki ezt a hírt HVG-n vagy máshol olvassa aztán majd jönni fog ide visszakövetelve a pénzét.

Finn the human

(#38) Centurio9 válasza Cifu (#36) üzenetére


Centurio9
csendes tag

Ahogy mondtam, nem ígértek neked se lpddr4-et, se UFS2.1-et.

(#39) South Velen


South Velen
addikt

Ezt az app store-ból eltávolít(tat)ást Kínában nem is tudtam. Húh, ez azért erős. :D :W

Most már lassan elvből sem fogok Huaweit venni, pedig majd a H8Pro és Mate9 között gondolkodtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#40) ChuckyCheese válasza South Velen (#39) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Most majd foghatják a fejüket. Mi lesz velük, ha nem tőlük veszel telefont? Jaj!

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#41) Tikakukac válasza ChuckyCheese (#40) üzenetére


Tikakukac
titán

Ekkora arccal indult már meg 1-2 cég is, lett is felkoppanás.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42) Ricardo válasza ChuckyCheese (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha sokan gondolkodnak így akkor bizony foghatják a fejüket.

(#43) South Velen válasza ChuckyCheese (#40) üzenetére


South Velen
addikt

Úgy látom, meghaladta a képességedet kiszámolni, hogy ha nem csak én gondolkodom így (márpedig ahogy olvasgatok - nem csak én, és nem is néhány ember) akkor azt már igencsak meg fogja érezni a cég.

(#44) RaveForce válasza South Velen (#43) üzenetére


RaveForce
veterán

Tippre biztos huaweie van :D
es lam tenyleg ;]

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.