Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Sosem értettem mi a jó ebben a játékban,de akinek bejön annak jó szórakozást. :F

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) #40835072


#40835072
törölt tag

a menedgerbe is lehet focizni?

(#3) D1Rect válasza elithun (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Valami focistratégiás játékot C64-en rommá játszottam, pedig nem szeretem a focit.

(#4) nepszter1 válasza elithun (#1) üzenetére


nepszter1
addikt

fotball manager sokkal jobb

(#5) Gude


Gude
senior tag

Kimaradós kategória :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) Daczy


Daczy
aktív tag

Én speciel nagyon szeretem az efféle játékokat. Olyan jó érzéssel tölt el managernek lenni :K
Dehát ízlések és pofonok.

(#7) RepeatSector válasza D1Rect (#3) üzenetére


RepeatSector
senior tag

tudom melyikről beszélsz asszem az elit football manager volt nagyon jó kis ame sok beállítással :R

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) Narxis válasza Gude (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

dettó

Thanos was right.

(#9) BiP válasza D1Rect (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Azt én is (c64-est). PC-n valahogy mégsem jön be a stílus. Haverjaim szoktak játszani, őket mondjuk szívesen hallgatom, ahogy mesélik élményeiket, spekulációikat.

[ Szerkesztve ]

(#10) bartucc


bartucc
addikt

Nekem nagy élmény volt anno a Fifa 07. Első Fifa amivel játszottam, azóta hanyagoltam a témát, de a menedzselés nagyon tetszett, meg mindig játszottam a csapattal. Bár csak 2/4-es nehézségi szinten. :B

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#11) remik válasza bartucc (#10) üzenetére


remik
csendes tag

Managerkedni tényleg nagyon jó. :K
Nem kötözködésképpen de 2/5, van 5. nehézségi fok is...

(#12) Wolverine válasza elithun (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A jó focimenedzser-játék olyan, mint egy jó stratégia... csak itt akkor sem biztos, hogy nyersz, ha mindenben jobb vagy :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.