Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Vélemények? :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) 7 válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


7
addikt

Nekem is tetszik. Ha ez ráadásul olyan, hogy nem is kell mellé normál telefon, akkor még érdekesebb; nem szeretek telefont hordani magamnál, csak a munka miatt kell, órára viszont egyébként is szükségem van. Egy ilyen esztétikailag és funkcionálisan is vállalható kütyü megoldaná ezt a problémámat. :)

(#3) banhammer


banhammer
veterán

A kor alaku kijelzo miatt szinte megvalosithattlan.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Alex91 válasza banhammer (#3) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Megvalosithato, de gondolom nem olcso...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Gyönyörű koncepció. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#6) banhammer válasza Alex91 (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Ott inkább optikai trükkről van szó.
A vastag keret eltakarja a négyzet alakú kijelző felesleges részeit.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Alexios válasza banhammer (#6) üzenetére


Alexios
veterán

(#8) 7 válasza banhammer (#6) üzenetére


7
addikt

OLED?

(#9) joey04 válasza banhammer (#3) üzenetére


joey04
titán

dehogy az.
--------

nekem is tetszik, ez az első amin talán elgondolkodnék. bár a minőségét elnézve biztos nem lesz olcsó. vagyis biztos olyan áron jön, ami nekem már nem éri meg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) ghost364


ghost364
senior tag

Gyönyörű. Az első okosóra ami tetszik!

(#11) Lewzke


Lewzke
őstag

tökéletes!

(#12) cskamacska válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Színes 800 pixel felbontás körüli kijelző, telefon és GPS funkció, magnetométer és még ki tudja milyen spéci extrák, mindez egy sima karóra méreteibe zsugorítva akkumulátorostul mindenestül, és persze ez önálló cucc lenne, nem csak egy második kijelzője a telefonnak.

Szólj ha ebből lesz is valami, mert ugye ez még csak a fotóbolt fázis, könnyű úgy látványtervet gyártani, hogy majd a mérnökök megcsinálják, ha tudják. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#13) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Nagyon szép! :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#14) fi:zi'k válasza banhammer (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy később is linkelték, ott a Motorola Aura. :K

(#12) cskamacska
Vmikor biztos eljutunk oda is, hogy ez mind benne legyen egy ekkora kütyüben és még 1-2 hétig legalább el is szaladgáljon ennyi funkcióval.
Mindenesetre most (1-2 éven belül) kiegészítőként is simán bevállalnám, ha értelmes keretek között és elfogadható áron meg tudnál oldani. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15) ivana


ivana
Ármester

Nagyon jó :D Ha lesz valami ilyen normális áron akkor beszerzek egyet addig marad a jó öreg felhúzós doxa :)

(#16) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

várjál, mindjárt rajzolok én is egy órát, meg egy autót, fluxuskondenzátorral...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#17) fi:zi'k válasza Blindmouse (#16) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Oké, várok.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Alapból nem szeretem a karórákat, az okosórákat meg eleve értelmetlen baromságnak tartom, de ez még nekem is tetszik. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nem néz ki rosszul. Matt fekete fémházzal (Az ezüstös karika maradna, de mattban), fekete bőrszíjjal, laposabb gombokkal, és fekete-fehér e-ink kijelzővel kilóra megvenne egy esetleges gyártó. És most lehet engem megkövezni az ízlésem miatt. :D

Nyugodj békében Integra!

(#20) fi:zi'k válasza Szatyor95 (#19) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez már mind csak részletkérdés. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az eredeti óra típusát lehet tudni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22) dabadab válasza Bjørgersson (#21) üzenetére


dabadab
titán

Triwa Havana.

Az ora meg szep, csak eppen a technologia nincs meg ahhoz, hogy igy meg is csinaljak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#23) Honkydoo válasza dabadab (#22) üzenetére


Honkydoo
őstag

Miért nincs? :F
Okosórák eddig is léteztek, ez pedig csak designban tér el a többitől.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#24) Apollyon válasza Honkydoo (#23) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha ezt meg is csinálnák, a legnagyobb problémát szerintem az energiaellátás okozná. Ennyi funkcióval hogy kibírjon mondjuk egy egész napot, egy külön zsebben kéne hordani egy plusz telepet, rákötve az órára...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#25) Honkydoo válasza Apollyon (#24) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ha jól olvastam a neten, a peeble 6-7 napot bír ki. Ha azok a funkciók a telefonban vannak, akkor egy ugyanolyan okos óráról beszélünk mint a peeble nem?

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#26) dabadab válasza Honkydoo (#23) üzenetére


dabadab
titán

"ez pedig csak designban tér el a többitől."

Meg meretben, pedig a bumszli Galaxy Gearnek is az volt a fo problemaja, hogy hogy lehet ertelmes akkus uzemidot elovarazsolni belole, ez meg igy ranezesre harmadakkora terfogatu.

(#25) Honkydoo: a Pebble is bazi nagy es (fekete-feher, alacsony felbontasu) e-ink kijelzoje van, ami gyakorlatilag semmit nem fogyaszt

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#27) Honkydoo válasza dabadab (#26) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ok, az akkuidője tényleg sokkal kevesebb mint mondjuk egy kvarcórának.
De ha mondjuk nem egy nap lenne, hanem 6-7 akkor el tudom azt képzelni, hogy akár még sikeres is lehet..

Szerk.: Őszintén szólva én ezt az órát is e-ink kijelzővel képzeltem el.

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#28) dabadab válasza Honkydoo (#27) üzenetére


dabadab
titán

"De ha mondjuk nem egy nap lenne, hanem 6-7"

ora. Talan. Ha nem nagyon hasznaljak. (A Galaxy Gear birta kb. egy napig)

szerk: az e-ink fekete-feher es alacsony felbontasu, itt a kepeken meg finom rajzolatu, szines kijelzo van.
Szoval ha meghozol minden kompromisszumot, ami ahhoz kell, hogy hasznalhato legyen a cucc, akkor a vegen ebbol is Pebble lesz :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#29) Honkydoo válasza dabadab (#28) üzenetére


Honkydoo
őstag

Igen, ez igaz.
Kár, pedig már kezdtem örülni, hogy végre lesz egy normális okos óra. :D

Szerk.: Igen, de az határozottan szebb, még a kompromisszumokkal együtt is. :D
Nekem végül is a peeble-vel sincs bajom, de azért látszik rajta, hogy informatikusok tervezték. :P Vagyis a dúsgazdag, vagy éppen "márkabuzi" manager nem biztos hogy olyat vesz...

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#30) Bjørgersson válasza dabadab (#22) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gyors voltál, köszi!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) HuMarc


HuMarc
addikt

Ahogy látom, ezen már márkajelzés is van (Triwa), szóval ez gondolom jel arra, hogy lesz belőle valami kézzel fogható. Vagy csak egy Triwa-modellből dolgozott az alkotó? Amúgy ha lesz belőle valami (1. valószínűtlen dolog) , kompatibilis lesz WP-vel (2. valószínűtlen dolog), nem lesz nagyon horribilis ára (3. valószínűtlen dolog), akkor tök jó lenne, ha ez lenne az első 'komoly' órám.

(#32) fi:zi'k válasza HuMarc (#31) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ennek az órának a dizájnját használta fel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#33) HuMarc válasza fi:zi'k (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, nézegettem a Triwa órákat, és közben leesett :K

dabadab: [link] Létezik színes E-ink, a felbontása is egyre jobb. Oké, a linkelt modell ppi-je még csak 125, de az Amazon KIndle PW2-é 212. Szóval megoldható ebből a szempontból. Én inkább a képfrissítés lassú és csúnya mivolta miatt nem tartom jónak az E-Inket. Nem elég elegáns.

(#34) dabadab válasza HuMarc (#33) üzenetére


dabadab
titán

"Oké, a linkelt modell ppi-je még csak 125, de az Amazon KIndle PW2-é 212."

...ami viszont fekete-fehér. Lehet, hogy a kettőnek van valami köze egymáshoz.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.