Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak egy gyors szösszenet: nem lehetne elfelejteni a "lézerkard" kifejezést? Nem most, itt, hanem úgy általában. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) F_Zolee válasza TazLeacher (#1) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem lehetne még sok mindent de az már részlet kérdés. :)

(#3) gerii


gerii
addikt

Jól összeszedett kis értekezés a kijelzőkről :R
De a vásárlók nagy része birka, akiket nem érdekel hogy ezmiez, csak HD legyen ráírva. :(((

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

Egyszerűen herótom van a fényes kijelzőtől, okostelefont pedig jórészt éppen az érintős felület miatt nem vettem a mai napig - el lehet képzelni, a hogy egy fényes kijelzős, érintős notebookot mennyire szívesen használnék. :)

(#5) alevan


alevan
őstag

Nekem is kell Véderes lámpa :K

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) madgie válasza #72042496 (#4) üzenetére


madgie
titán

Különbözőek vagyunk, engem a világból ki lehet kergetni az agresszívebb anti glare "kristálycukorral".
Sajnos az U2711-emen is az van, bátorság híjan (AG réteg lecibálása) hátrébb ültem, ne legyen annyira zavaró.

(#7) #72042496 válasza madgie (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

A monitorokat régóta nem követem, de a notikban és TV-kben már ritkaságszámba megy a matt (vagy legalább nem tükörfényes) kijelző, sajnos.

(#8) GeryFlash válasza TazLeacher (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

Én második generációs (94-es születésű) Sw-s vagyok, engem nem zavar, de amúgy a lightsaber inkább jelent fényszablyát mint fénykardot :P

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) gianni85 válasza #72042496 (#7) üzenetére


gianni85
veterán

Notiban még annyira nem is, de tv-ben... nem is tudok új matt kijelzősről. Az első lapostévém egy matt 32es 720p LG volt... de imádtam.

(#10) Teaway


Teaway
veterán

"A beküldők e-mail címét ígérjük, hogy semmire nem használjuk fel, és senkinek nem adjuk oda."

Magyarul: töröljük :)

Nincs itthon csokid??

(#11) TazLeacher válasza GeryFlash (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jelenthetne távirányítót is, amikor idestova 30 éve magyarul fénykard... :P

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

A legdurvább az valóban az, hogy 2013 van lassan 2014 és olyan ótvar panelek kerülnek nagyon drága gépekbe is felárral esetenként!, hogy a fal adja a másikat. Minden ilyen okádékot szétküldenék az okosok fején szépen egymás után.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) Spr1nG


Spr1nG
tag

Nem hiszem el, hogy a telefonomban elrepedt IPS kijelzőt megrendeltem Kínából 2800 forintért szerszámokkal együtt (igaz csak 800x480) akkor a notebookomban miért van egy akkora fos megjelenítő ami persze fényes, betekintési szöge talán ha 2-3 fokos lehet, kontrasztja kb128, a felbontása meg 1600x900??? :O

http://www.spring-gas.hu

(#14) tisn válasza Spr1nG (#13) üzenetére


tisn
addikt

en direkt matt kijelzoju laptopot vettem, csillogos szoba se kerulhet (elozo az volt sajna)

(#15) Laslow


Laslow
senior tag

Akárhányszor járok nagy műszaki áruházban, mindig megnézem a kiállított TV-ket. Mindegyik csillog, nem csak a képernyő, de a keret is. Így hát nincs TV-m.

Laptopból szintén nem vennék soha olyat, amin akár a képernyő, akár a készülékház csillog, hát laptopom sincs. Az érintőkijelző egyébként nem hátrány laptopnál, ha pl. ágyban használjuk, stb, amikor nem használható könnyedén egér. Merthogy tök kényelmes csak rábökni egy linkre vagy egy beviteli mezőre, és elkezdeni gépelni ahhoz képest, hogy egy átlag touchpaddal odanavigálni mennyire macerás.

Asztali monitorból szintén nem vennék soha olyat, aminek akármilyen kis része is csillogós - a mostani sem olyan, és rühellem, ha valahol olyat kell használnom. A TN panellel még csak-csak megvagyok, mivel alig végzek grafikai munkát, nem nézem oldalról, az meg igazából mindegy, hogy kicsit színhelytelenek a családi fotók - nem vészes.

Összegezve: kifejezetten kímélik a pénztárcámat a gyártók ezzel a nagy csillogás-őrülettel. De az autóknál is tök ugyanez a helyzet. Nem vagyok hajlandó olyan autót venni, aminek a műszerfala tele van ujjlenyomatos-csillogós felületekkel, ami sajnos kizárja a kínálat igen jelentős részét.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#16) Lewzke


Lewzke
őstag

hát a szavazás nem lepett meg. egyszer vitáztam is erről egy bizonyos notebook topicban, az illető nemcsak, hogy védte a fényes kijelzőt hanem azt mondta, hogy ez technológiai áttörésnek számít. eszem megállt... :D

[ Szerkesztve ]

(#17) waithEard válasza Laslow (#15) üzenetére


waithEard
őstag

A betegséged pontos neve "splendens odium", népies nevén "csillámherót". Sajnos a tudomány jelenlegi állása szerint gyógyíthatatlan. Javaslat: fagyasztasd le magad 200 évre. Addigra vagy meglesz a gyógymód, vagy elterjednek a matt kijelzők.

SW lámpa: Különös, hogy a gyerekként imádott Darth Vader sisak most mekkora lol-nak látszik. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#18) satz18


satz18
őstag

+1 a túlszaturált, fényes, nagy pixelsűrűségű, érintőképernyős panelnek.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#19) TazLeacher válasza Lewzke (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én nagyon be voltam sz@rva a csillogóstól, és az elején elég nehéz volt megszokni. Sajna akkor, amikor vettem, abban a konstrukcióban csak csillogóssal volt elérhető a notim, a matt kijelzős már más beltartalommal lett volna, és kb. 30-40%-al lett volna drágább. Meglepően megszoktam. Mondjuk hozzátartozik, hogy 90%-ban éjszaka használom, tehát annyira nem zavar, de meg lehet szokni. Nem mondom, hogy nem lett volna jobb egy matt, de azért nem érvágás. Inkább ezt vettem, mint ugyan ennyiért egy gyengébbet.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) GP-Sz


GP-Sz
senior tag

Öt éve vettem egy Dell M4400-at, akkor lényeges szempont volt, hogy matt legyen a kijelzője. Még mindig nem érzek késztetést a lecserélésére, mert nincs vele gondom. Kb egy éves korában vettem bele egy SSD-t, meg most nemrég kicseréltem a billentyűzetet és ennyi. Ja meg egyszer leejtettem kb 80 centi magasról és elrepedt a kijelző kerete (a parkettában meg lett egy fél centi mély benyomódás :) ), azt is lecseréltem pár ezerért. Gondolom előbb-utóbb azért meg fog halni, akkor kénytelen leszek keresni egy újabb matt kijelzős noteszt, gondolom azért nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#21) Lewzke válasza GP-Sz (#20) üzenetére


Lewzke
őstag

nem lehetlen csak ritkábbak, én ezért vettem Probookot

(#22) Peter13


Peter13
senior tag

Én hónapokig vadásztam a mostani notit, de sikerült végre egy matt, full HD, IPS képernyős példányt fellelni, emberi áron. Most már munkára is inkább ezt viszem magammal, mert visszaülni a céges Lenovo elé (1368*768, TN+film, bár ez is matt legalább) siralmas élmény...meg az ügyfeleknek is jobban tetszik :)

Fényes kijelző nekem nem kell, érintőkijelző főleg nem kell (legalábbis nem notebookra - tabletre szuper), persze lehet hogy a "népek" mást akarnak (ez esetben azt is remélem, hogy azért meghagyják a számomra normálisnak tartott képernyő típusokat is, legalább kisebbségként)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#23) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Mind a notebookom, mind a tévém matt kijelzős. Utóbbi egy tv-monitor hibrid. A kijelző maszatolás miatt pedig én sem vennék érintőkijelzős notit.

Nálam egy kijelző esetében az a minimum elvárás, hogy ne önmagam és a környezetemet lássam benne. A képminőséggel csak akkor foglalkozom, ha ez a feltétel teljelsült.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#24) TK36


TK36
aktív tag

Már a malacpersely sem az igazi.... de legalább nem nagyon ronda.
Ha jól emlékszem, aa sajátom ennek kb. a fele-háromnegyede lehetett méretileg.

Ha nem lenne ilyen drága vagy én keresek keveset? akkor vennék egy ilyen retro otthoni játéktermi gépet. Jól néz ki, meg jó nagy.

[ Szerkesztve ]

(#25) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nekem ez a cikk kicsit hisztézésnek tűnik. Először is elég nagy a választék, mindenki megkaphatja kis utánajárással amire szüksége van. Másodszor, tudomásul kell venni, hogy notebookokon is terjed az érintőkijelző mert van rá igény, sokan szeretik, és felár sem vészes manapság (nem duplája mint a cikkben szerepel) és ráadásul hozza magával a felbontás növelését. Harmadszor, ha hamarosan eljön az idő, hogy csak érintős notikat kapni, akkor sem kötelező azt tapogatni annak aki ezt nem szereti, továbbra is lehet egérrel vagy touchpaddel használni, nem kell a nyígás.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#26) Tikakukac válasza Gadgetfan_ (#25) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát nem 1-2 ember van aki azért nem tudja megvenni a neki tökéletes gépét, mert fos benne a kijelző.
A sima notiban az érintőkijelző a létező legnagyobb állatság amit sikerült kitalálni az elmúlt pár évben, igen, sokat nyomkodtam, igen nekem is, és igen, sz@r. Igény nincs rá, de gerjesztik rendesen. Reméljük a jó magas felár, azaz bő 1.5* szorzó megmarad sokáig.Vagy bepusztul, mint a netbug.
Azt meg következetesen elfelejted, hogy tapis géphez kapsz mondjuk plusz 20-30 dekát, gorilla glasst jó fényes bevonattal és pár milit vastagságban. A semmiért, mert neked nem kell, de azt kapod. Meg ugye touch-ra optimalizált oprendszert, ami hát ugye nem kell ragozni egérrel mekkora szívás.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27) Ijk


Ijk
nagyúr

Dell U2412M monitorom van, sajnos ezen is túl erős lett az AG réteg, világosban sokat segít, sötétben viszont szépen fénylik a réteg. Az a baj hogy 50-50%-ban használom sötétben és világosban, ha lenyúznám az AG-t akkor a gari bukta mellett világosban szinte használhatatlan lenne. Maga a réteg még a tetejébe sérülékeny is, valahogy sikerült 2 helyen is karcot ejteni rajta, világos háttérnél mintha ott koszos lenne a képernyő.
Szóval valami állítható erősségű, kevésbé sérülékeny AG lenne ideális. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28) D.Va


D.Va
senior tag

Pont ezen gondolkodtam mostanában...
Nemrég bejártam a MM-ot nagy "K"-s (UltraHD-s) TV-ket nézegetve... sajnálattal tapasztaltam hogy a milliós csodák képén is félig magamat láttam pedig Jessica Alba jobban mutat a képen... Én aztán nem vennék fényes képernyőt...
De hát ezért vettem inkább projektort... Ott nincs se fényes tükröződős gond, se matt. Sakk matt a projektor javára :))

(#29) Gadgetfan_ válasza Tikakukac (#26) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Bírom mikor valaki a saját véleményéről, ízléséről vagy igényeiről úgy beszél mintha az egy általánosan elfogadott tény vagy igazság lenne! :DDD De a tény az, hogy még itt egy tech-oldalon, ahol azért inkább az érintőkijelző-ellenesség az elfogadottabb, is közel 20% preferálja az érintős notikat. A valóságban meg még ennél is nagyobb az igény, és folyamatosan nő, ahogy egyre többen használnak tableteket és megszokják a tapicskolást, igényelni kezdik azt a notijukon is. A felár meg mostanság úgy 20-40% között mozog, és folyamatosan csökken.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#30) Tikakukac válasza Gadgetfan_ (#29) üzenetére


Tikakukac
titán

Én meg azt bírom, mikor látatlanban trololozgatjuk le a másikat. Súgom: mielőtt még húznád a vizes lepedőt arra, hogy én akarom erőltetni a hülyeségemet: hús és vér vásárlók mondják ezt, nem csak én. Nem 1 és nem 2. És szintén nem 1-2 eladó, akik talán fogtak már néhány száz gépet. Ha esetleg neked is van eladói tapasztalatod, kérlek oszd meg. Nekem van. :B

Azt meg kifelejted te és az érintős preferálók is, hogy ezek NEM konverteres dolgok, a kezed alatt ott van egy büdösnagy gép fixen. A tablet verzió behajtható. A dokkolható kivehető. Én is megszoktam az érintős telefont és tabletet. Állati. De ha a kijelző alatt van egy fixen odarakott ménkű nagy bumszli vacak, és neked úgy kell nyomkodni a kijelzőt, hogy azt nem tudod akárhogy forgatni, az a csuklódnak instant kill, úgy 10 perc után raktam vissza a touchos 7537-et, mert leszakadt a csuklóm meg a kezem. Mindig kértem, hogy vegyék fel videóra egy bő fél órás aktív használatukat ezek a felhasználók, majd ezután a szemembe nézve jelentsék ki, hogy ez jobb, mint egy tökéletes touchpad. Még nem sikerült összehozni.
A felár meg ott szopódik ki, hogy a touch általában fullos géphez jár, hiába 30k a felár, ha neked 140k-val kerül többe a gép. Így meg olyan mindegy.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31) Hintalow


Hintalow
senior tag

Te jó ég, ha az az arcade cucc valamivel emberibb áron lenne (1-2 száz ezer) akkor elkezdeném intézni a beszerzését, kb amint hazaérek a munkából.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#32) Zsadi


Zsadi
őstag

A lámpa nagyon tuti! :K
Unokaöcsémnek remek karácsonyi ötletet adtatok, köszi! :)

(#33) Alchemist válasza Gadgetfan_ (#29) üzenetére


Alchemist
addikt

Egy nagy monitoron kemény meló lehet az érintőképernyőzés, mint az ablakpucolóké... ;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#34) D80 válasza Tikakukac (#30) üzenetére


D80
tag

Nézz meg mondjuk egy Lenovo Yogát, szerintem nagyon jól megoldották az általad említett problémát.

(#35) Tikakukac válasza D80 (#34) üzenetére


Tikakukac
titán

Ismerem, volt már nálam, tudom milyen :B Igen az egy megoldás, ha nem is mondanám hűde minőségnek. Vagy marad a középső zsanéros klasszikus T megoldás. De sima notira öngyilkosság.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) azbest válasza Alchemist (#33) üzenetére


azbest
félisten

Fox news deck. Érintős 55 colos táblák előtt csápoló hírturkálókkal. Biztosan javítja a távoli sarkok olvashatóságát, hogy vagy 80as betűméret van rajta. :U :N de legalább matt.

[ Szerkesztve ]

(#37) Gadgetfan_ válasza Tikakukac (#30) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Szerintem magadat trolloztad le, én nem írtam semmi ilyet. Csak egy kissé rátarti, "ex cathedra" kijelentésedre reagáltam. Idézet tőled: "A sima notiban az érintőkijelző a létező legnagyobb állatság amit sikerült kitalálni az elmúlt pár évben, igen, sokat nyomkodtam, igen nekem is, és igen, sz@r. Igény nincs rá, de gerjesztik rendesen."

Nézz magad körül szét nyitott szemmel, lassan mindenen érintőkijelző lesz, bankautomatán, jegykiadón, távkapcsolón, sorszámadagolón, mikrosütőn, hűtőgépen, ügyfélszolgálati vagy turisztikai információs táblán stb... az a tendencia. Az emberek szeretik tapicskolni a képernyőket, ez tény, ezért is terjedt el olyan gyorsan az okostelefon és a tablet is a megjelenése után. Miért pont a laptop gyártók maradnának ki ebből? Nekem nem eladói, hanem tízéves reklám és marketinges tapasztalatom van, ezért tudom, hogy ez egy valós igény, nem pedig valami gonosz gyártói összeesküvés, hogy keresztbe tegyenek a fogyasztónak. A gyártók csak valós igényekre reagálva fektetnek egy termék fejlesztésébe, gyártásába és piaci bevezetésébe dollármilliókat (max. az Apple tehette meg hogy maga generált egy addig nem nagyon létező igényt, és nem pedig kiszolgálta azt lásd, iPad, bár szerintem azt is nagyon komoly piackutatási munka előzte meg).
Egy érintőpanelnek számos előnye lehet a hagyományossal szemben, lehet rá rajzolni, jegyzetelni kézzel, vagy tollal, finomabb képszerkesztési műveleteket is könnyebb egy érintőkijelzőn végezni mint egérrel vagy touchpaddel. Emellett az is a javára dönt, hogy azt lehet hagyományosan használni (nem kötelező taperolni), míg a hagyományos képernyőt nem tudod érintősként használni...
Amúgy meg nem tartozom az "érintős preferálók" közé notik terén, jobb szeretem a célszerszámokat, komoly munkára egy FS Celsius notit használok egy Wacom táblával, munka anyag hurcolására egy kis Thinkpadet, sima tartalomfogyasztásra és kisebb irodai munkákra pedig iPad-et. De azt veszem észre egyre inkább természetes mozdulattá válik nálam is a kijelző tapogatása, bizony sokszor előfordul, hogy sokáig nem veszem elő a Thinkpadet, napokig csak a tabletet nyomkodom, és mikor kinyitom a kis notit valamiért, önkéntelenül a kijelzőre nyomok egyet. :D
A lényeg a lényeg, lehet hisztizni, meg homokba dugni a fejeket, de a tény az, hogy ebbe az irányba fejlődik a dolog. Egy-két éven belül több notebook jön ki érintőpanellel, mint hagyományossal, és nem csak a drágább szegmensben, hiszen már most is lehet kapni 160ezer körül érintős laptopot. Az meg, hogy azt kényelmesen is lehessen használni, a gyártók feladata lesz, hogy kitaláljanak egy új formát a notiknak, erre is vannak már jó példák...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#38) Tikakukac válasza Gadgetfan_ (#37) üzenetére


Tikakukac
titán

Ugye milyen szép és igaz kijelentés? Szerintem is. Csak az a baj nem sikerült eljutni a mondanivalómig, ami nem az érintőkijelző szapulása volt, hanem azok alkalmazása sima notikban. Az van, hogy hiába van mindenen érintő azokat vagy használjuk 5-10 másodpercet, vagy ergonómiailag megoldható, hogy ne halj bele a kezelésükbe.

A sima notin az érintőkijelző akkora pofon a szarnak, hogy öröm nézni. Az érintőkijelző állati. Elmondtam én is. De egy olyan notin, amin nem tudod a kijelzőt rendesen kezelni, mert van előtted egy bő 20 centis 2 kilós akadály billentyűzettel és touchpaddal szívás. Legalábbis nekem akinek nincs spéci L alakú alkarom, hogy nyomkodás közben tudjam támasztani a kezemet.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#39) agthios válasza TazLeacher (#11) üzenetére


agthios
csendes tag

"idestova 30 éve magyarul fénykard..."

Csak lestem, amikor a tudatlan fordító valamelyik Episode I-III részben (lehet hogy többen is), simán lefordította lézerkardnak.

Honnan verbuválják ezek a fordítókat? Se SW-háttérismeret, se nyelvtudás. Óriási.

[ Szerkesztve ]

(#40) agthios válasza azbest (#36) üzenetére


agthios
csendes tag

Hát, legalább a takarítónőknek nem kell aggódniuk amiatt, hogy munka hiányában elvesztik az állásukat :D

Plusz: néhány hónapnyi munka után akár 5-tel is több fekvőtámaszt tudnak lenyomni a dógozók :D

Ezt nevezem én a szellemi + fizikai munka kombinációjának :D Ez már döfi :D

[ Szerkesztve ]

(#41) agthios válasza Gadgetfan_ (#37) üzenetére


agthios
csendes tag

"lassan mindenen érintőkijelző lesz, bankautomatán, jegykiadón, távkapcsolón, sorszámadagolón, mikrosütőn, hűtőgépen, ügyfélszolgálati vagy turisztikai információs táblán stb..."

Szerintem meg ezek azok a területek, ahova való is. Viszont asztali PC-hez mi a túrónak? Kell a fenének. Szóval a "minden" enyhe költői túlzásnak tűnik.

(#42) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Hát mit se mondjak ez kicsit érdekes

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#43) kromatika


kromatika
veterán

egyszer vettem az életembe fényes kijelzővel notit.el is adtam 3 hónap múlva.soha nem vennék már most csak matt kijelzővel. :K

(#44) Gadgetfan_ válasza Tikakukac (#38) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Látom nem jött át amit írtam :U Mindegy, nincs kedvem tovább paszírozni a szart, mindent leírtam amit akartam a témában, ha nem érted, hát nem érted...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#45) atike


atike
nagyúr

Ó az a lámpa... De legalább van rohamosztagos is... Meg jó nagy is... :D Kell! :R

(#46) Tikakukac válasza Gadgetfan_ (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

Magam sem írhattam volna szebben :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

A lámpa tényleg nagyon széép! :))

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#48) tetrix


tetrix
tag

a kérdőívnél hiányzik a - matt, nagy felbontás,széles betekintési szög opció!

(#49) Alchemist válasza Gadgetfan_ (#37) üzenetére


Alchemist
addikt

Jócskán fog még fejlődni az érintőképernyő használhatósága és ergonómiája, de ennek nem az az útja, hogy a mai laptopokat szereljük fel érintőképernyővel. Jelenleg még billentyűzet shortcutokkal lehet a leggyorsabban "profi" mukát elvégezni.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#50) zrubi válasza Gadgetfan_ (#37) üzenetére


zrubi
senior tag

Nekem nem eladói, hanem tízéves reklám és marketinges tapasztalatom van, ezért tudom, hogy ez egy valós igény

:Y

egy marketinges szájából hogyan hangzik már az hogy "valós IGÉNY" ? :W

zrubi.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.