Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Tényleg nem tudtam, mi hiányzik még, de most már megnyugodtam. Úgy kellett ez, mint egy falat kenyér :DD

Amúgy irigylem azokat, akiknek egy ilyen időszakban ilyesmire van pénzük - akár megvenni, akár finanszírozni. :U

@Alice: Egy ilyet szeretnél tesztelni? Szerintem baromi jó cikket tudnál írni belőle. ;)

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) BomiBoogie válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha lesz rá 0% THM, simán beleugrok, ez 6G-s már, ha jól tudom? :C

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Szerintem gyönyörű.

Az árán nem nagyon érdemes kiakadni, egy Rolex is drágább mint egy Casio, pedig még kevesebbet is tud. Megvan a vásárlóréteg, még ha ez nekünk közemberek számára láthatatlan is.

Forward thinking. كرر

(#4) kenwood


kenwood
veterán

Jol nez ki, viszont a 3G-t nem igazan ertem.
A 2G/4G marad meg sokaig,de a 3G kivezetes alatt allo technologia.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5) bollokcs80 válasza BomiBoogie (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Hooogyne. 6 Gramm arany van benne. :D

B.Cs.

(#6) joey04


joey04
titán

Na végre!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) GSP


GSP
aktív tag

Ezt legalább le lehet ejteni.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#8) csongi


csongi
veterán

Elképzelem ahogy valaki sétál az utcán, és ott találja meg. Felveszi, és nem tudja feloldani a készüléket. Nézi, nézi, mi ez a régi Nokia , ezzel a giccses bortással?
Á mindegy, van otthon elég szemét, és egy laza mozdulattal bevágja a kukába....
Hát kéremszépen a drága xar is a szemétbe végzi. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) mbotnd


mbotnd
tag

Jól fog passzolni a színe a Rolls Royceomhoz. Már ha lesz valamelyikből is egy.

(#10) forgonati válasza rep3at (#3) üzenetére


forgonati
őstag

Ne hasonlítsd már egy Rolexhez Jesszus. Az érték, és 30 év múlva is érték lesz, akkor is ellátja a feladatát. De ez? Az össes Vertuba elavult, gagyi hardver került eddig is, és pár év múlva semmire nem lesznek jók, max levélnehezéknek. Szerinted miért halt ki a márka? Nem egy kategória egy minőségi órával. Lesz majd aki megveszi nagyzási mániából, persze. De szerintem nagy különbség van "ár" és "érték" között.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#11) AliceWake válasza forgonati (#10) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Az fogja megvenni, akinek titkosított vonalra van szüksége ;)

Non omnis moriar.

(#12) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Köszönjük a cikket, de azért kissé túlzás "butatelefonnak" hívni.
Lehet, hogy Sailfish OS lesz rajta, hiszen az is Linux alapú, tehát egyáltalán nem kéne összemosni az alaptelefonokkal.
Már önmagában a vezeték-nélküli töltés megléte sem piskóta.

Itt a gyártó weboldala videókkat stb... akit érdekel: [link]

(#13) forgonati válasza AliceWake (#11) üzenetére


forgonati
őstag

Igen, max az. Ettől még mindig levélnehezék lesz egy idő után. Aki meg 007-es és szupertitkos, arra vannak komolyabb eszközök, nem ilyen csicsás holmit fog venni. Legalábbis szerintem. Aztán ki tudja. Akinek tetszik, vegye-vigye. Viszont nem véletlen higy eltűnt a Vertu név a süllyesztőben, kíváncsi leszek, ha feltámad, vajon meddig fog menni.

Keelah Se'lai!

(#14) kenwood válasza forgonati (#13) üzenetére


kenwood
veterán

Hogy lenne mar levelnehezek ?
Tudja a 2G-t, amit biztos, hogy egy telo atlag 2-3 eves eletcikulasanal sokkal kesobb fognak kivezetni.
A Nokia 8800 sorozat 15 eve jott ki,es a mai napig hasznalhato.
3-4000 dollar nem olyan nagy osszeg, egy jobban felszerelt macbook pro is kerul mar ennyibe,es abbol rengeteget fognak eladni.

Amerikaban az orvosok,mernokok siman megkeresnek 8-10 ezer dollart havonta,es ok meg nem is szamitanak gazdag embernek.
Londonban egy garzon is dollar/font milliokat er.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#15) Duree


Duree
veterán

Ez inkább nevetséges.

duree54

(#16) domerator


domerator
veterán

Rohadt jól néz ki :C

Nokia 3210 Spaceship Edition :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Egyszerűen semmilyen gyorsan elavuló műszaki tartalmat nincs értelme luxus köntösbe tálalni....

(#18) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Megnéztem a honlapot. Ez tényleg egy ízig-vérig prémium cucc, mint a Mobiado mobil gyártó. De az kissé high-tech szöglet. Ez ellenben tényleg organikus forma.
A vezető tervező igen szép fluid formát tett le. Tartós és prémium szintű a termék. El is hiszem nekik hogy ez annyi, amennyi. Szoftveresen is megoldható már jó pár dolog idő közben, semmi sem lehetetlen.
Kap tesztre a Mobilarena? :D
Kiváncsi vagyok mi lenne róla a teszt vélemény.
Részemről egy izléses termék, kellően elvont misztikusnak ható amúgy rém rajzfilmes névvel.
Mivel a Vertu mögött volt egy remek kiszolgáló szervíz (évi legalább 1 milliós tagsági dijjal) itt nem látom, hogy mi a kivételes ebben az ajánlatban.

Vertuhoz: izgalmas és különleges technikát tettek le ékszerészeti köntösben. Tényleg tudtak hatalmasat alkotni még művészetileg is. Ahogy látom ez a projekt nem merészkedik még a jelenlegi rubintos arany kígyós titán kaszni felé. Ettől még luxi a cucc. De nem olyan gazdagon pompás, mint az eredeti Vertu.
A Xor a Vertu light utódja még mindig!

Talán fog működni szerintem! És azért is, mert mernek egyéniesíteni a szoftvert, nem úgy mint az átcsomagolt Nokia.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) Fancy-boy válasza Polarstar (#18) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A Mobilaréna majd ilyen színben kapja:

:DDD

(#20) Polarstar válasza Fancy-boy (#19) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A telekom szponzorálja Alice-t? :U
Te már tudsz valamit! :DDD

Ezzel amúgy kb úgy néz ki, mint egy kínai piacos arcpúderes doboz. Miután lemosod kék és zöld leszel. :D
Nem akartam lelőni, hogy az a logó így milyen silány, de hát az! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) HarleyCustom válasza Kamikaze75 (#17) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:N +1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) joelke HU válasza domerator (#16) üzenetére


joelke HU
senior tag

Egyébként igen, van benne valami. Ahh... Ha lenne töke a HMD-nek tényleg kiadnák az eredeti 3210-es Nokiát mondjuk e-ink kijelzővel. Az de nagyot ütne.

Motorola G51

(#23) rep3at válasza forgonati (#10) üzenetére


rep3at
őstag

Nem értünk egyet, ez is luxuscikk, az is, ennyi közük van egymáshoz. Komolyabban nem érdemes itt elmélyedni a témában de itt nem a tudást veszik meg hanem a márkát (és persze minőséget), nem a hardvert, ebben az esetben az a legkisebb költség.

Forward thinking. كرر

(#24) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hozzá szeretném tenni, hogy az igazi luxus mobil témában egy 20+ éves garantált élettartamú mobil lehetne. Ennek a megoldási ilyen zanza funkciós (nem túúúúúl okos) mobilnál ezerszer jobban kivitelezhető, mint egy péklapát hatalmas tepsinél.
A viszonylag kicsi kijelzős gombos mobil elérte a csúcsot. Tudjuk mire való, használata magától érthető (már aki nem tepsin nőtt fel pl) a hátteret kellene csak igazítani hozzá!
Alkatrészcsere és egyedi szoftver! Ami nem google természetesen!
Így járható lenne az út!

Hozzáteszem, R2D2 a filmben minimum 50 évet kibírt. És ott volt C3PO is. El kell pusztulnia egy jól kitalált gépnek? Ki kellene dobni 3 után?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) kenwood válasza Polarstar (#24) üzenetére


kenwood
veterán

Ez egy hasznalati targy.
2-3 ev utan vallalhatlanul karcos lesz.
a 400 ezer forintos Givenchy pulovert, Gucci farmert se 10-20 evre veszik.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) Polarstar válasza kenwood (#25) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Zafír-titán-felület keményített acélról van szó.
Azt oszt karcolgathatod kulccsal! :DDD :DDD
Hagyjuk a 2-3 év és kuka dumát! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) kenwood válasza Polarstar (#26) üzenetére


kenwood
veterán

Volt 8800 Arte telefonom.
Hagyjuk, a neten olvastam tipusu dumakat :)
Nyilvan nem azert lesz kuka 2-3 ev mulva,mert teljesen le van lakva, hanem azert, mert aki ilyet vesz,annak altalaban a makulatlansag az elvaras.
Ha mar picit hajszalkarcos, akkor eladja fel aron valami tesonak a tulaj egyik embere.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#28) Polarstar válasza kenwood (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Múlt héten volt a kezemben egy tartalék mobilnak használt TAG-Heuer telefon. pontmátrixos ledes óra felül, több, mint 20 éves volt.
Sok karc nem volt rajta, a zafíros kijelző ablak makulátlan volt.
Az acél gombokon sem volt karc vagy mattulás.
Jó nehéz dög volt. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) rep3at válasza kenwood (#25) üzenetére


rep3at
őstag

Akkor maradjunk az óránál, az is használati tárgy.

Az S7 edge telefonom három és fél év után is makulátlan volt..

Forward thinking. كرر

(#30) #72042496


#72042496
törölt tag

A sziluettje emlékeztet a Nokia E50-re, ami megjelenésében a kedvenc telefonom volt az okoskorszak előttről. Ez a Xor még sokkal jobban néz ki szerintem, legalábbis a képekről. Élőben nem hiszem, hogy fogok ilyet látni. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) rigoberto


rigoberto
őstag

Butatelefon levegő minőségét elemző szenzorral? :F
Ejha!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.