Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65537792


#65537792
törölt tag

Nem hiszem, hogy rajongói videó.

A kérdés, hogy melyik játékot promozza. Ha nemsokára lekerül a netről, akkor sanszos, hogy valaki titkolt játékról van szó. :U

(#2) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem ez fake, úgy értem rajongói trailer (vagy inkább reklám?). Érdemes olvasni a videó alatti hozzászólásokat is. Szinte mindenki fake-nek tartja.

Ez egy ügyes Pepsi reklám. :D

Amúgy a végén a kéz négyet mutat, így ott már elbukott az egész, az első résznél mutatott négyet, a másodiknál kettőt, itt logikusan hármat kéne mutasson, ha hivatalos lenne. :DDD

A fájl neve szintén elég fura, ugye van benne egy június 11 dátum, de szerintem lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3) oriic válasza huskydog17 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Amúgy a végén a kéz négyet mutat,"

Hádde a végén a bal oldalon lévő ujj behajlik, így megvan a 3-as szám is!!44négy :D

A június 11. dátum az E3 ugyebár, de lehet ezt direkt tették bele, hogy összezavarodjunk. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) kikikirly válasza oriic (#3) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nekem is feltűnt, visszanézve látszik hogy az összes úja behajlik. :P

(#5) oriic válasza kikikirly (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor megvan a megoldás. Ez egy gyűjteményes kiadás lesz az 1. a 2. és az érkező 3. résszel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

De jó lenne egy L4D3 :C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#7) huskydog17 válasza oriic (#5) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Még egy Orange Box? Hát ez az, Orange Box 2! Máris van egy újabb cím, amihez sosem jön 3. rész. ;]
Trolololol

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Ha ez igaz, akkor egy előrendelőjük már van is. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) wjbhbdux válasza huskydog17 (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van egy 2 éves Valve interjú, ahol az utolsó előtti bekezdésben volt utalás arra hogy előfordulhat hogy megint több játék jön, de ki tudja mi lett azóta a projectekkel amin akkor épp volt kedvük dolgozni.

/s

(#10) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

A VR headsettet el kell adni, meg berúgni végre ezt a lagymatag vr dolgot. Ezért lesz a valvenek vr os játékpakkja szépen év végére.

(#11) TeeBee73


TeeBee73
addikt

A "kiszivárgott anyag" kifejezést mifelénk másra mondják.
Egy röpke galambként indul, és tusolás a vége. ;]
Egy jó kis L4D3-ra én is vevő lennék.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Azta leborult, akármi is ez, nagyon hangulatos! :Y

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valve-nál nem ismerik a 3-mas számot, szóval kizárt. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valakik írtak Gabe-nek a Valve-nál, aki egy szóval jellemezte a videót: FAKE. Ezzel legtöbben elfogadták, hogy kamu a cucc. Mondjuk eléggé nyilvánvaló, hogy tagadják a dolgot, akár igaz akár nem, nem fognak a nép elé állni hogy "Hja amúgy jön egy új Left 4 Dead játék" :DDD Szóval ott vagyunk ahol a part szakad.

A videó minősége kifejezettne jó, akárki is csinálta. :R

Live-Die-Respawn

(#15) Dilikutya válasza oriic (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért kell tagadni amúgy?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Plazmacucci válasza oriic (#14) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak azért nehéz elhinni, hogy ez a valami bármi is, mert a Valve csak veri a f@szát évek óta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) AxBattler válasza Robi BALBOA (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony, kellene már... vagy akár a B4B!

Hétvégén le is szedem a a második részt.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) Hopkins95 válasza AxBattler (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem lehet, hogy tényleg a Back 4 Bloodhoz készült. Ez a videó olyan profi minőségű, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki csak úgy ilyet összerakjon.

Jó ötlet, én is letöltöm.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) batman91


batman91
őstag

Ez kb. isteni csoda lenne, ha megtörténne.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#20) Dilikutya válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van köztes eset is, pl. a Star Wars Dark Forces rajongói remake-et az Obsidian egyik fejlesztője kezdte el csinálni. Profi is csinálhat ilyen rajongói cuccokat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) AxBattler válasza Dilikutya (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy lehet egy profibb kampány a L4D2-höz... így is mindenképpen várós. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) oriic válasza Savageboy (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC Gamer a forrás. :D Ők meg csak annyit írnak hogy Valve cáfolta. (De külön nem írják hogy ők keresték meg a céget) Gabe Newellnek írtak páran emailt tegnap, ő válaszolt annyit hogy fake a cucc. Semmi mást. :D Szóval vagy hiszünk neki vagy nem. Várjuk meg a videó készítőjének felbukkanását.

Live-Die-Respawn

(#24) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Left 4 Dead 3 = World War Z

Minek vesződjön a Valve egy új epizóddal, amikor most jött ki a World War Z, továbbá már sok éve kiléptek a játékfejlesztésből? Teljesen felesleges azt hinni, hogy jön egy hivatalos 3. rész, amikor egy nem hivatalos 3. rész megjelent.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25) batman91 válasza huskydog17 (#24) üzenetére


batman91
őstag

Na azért nem. Azon kívül, hogy zombis és 4 fős co-op van benne, teljesen más a két játék.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#26) TESCO-Zsömle válasza huskydog17 (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is pont ezt akartam felhozni. Ha a Valve bepereli a WWZ készítőit, akkor lesz L4D3. Ha nem, akkor nem lesz. Az egy dolog, hogy a WWZ játékmechanikailag több ponton szinte 1:1-be másolja a L4D2-t, de pl a rendőrnek ugyanaz a moveset-je, mint anno a Charger-nek volt. (Rádront, elkap, aztán fél kézzel ütemesen döngöl a földbe.) Lehet én vagyok maradi, de nálam ez már túl van az ötletek ellesésén.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) huskydog17 válasza batman91 (#25) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem, nem más, egy az egyben copy. A World War Z kapott egy másik grafikus motort és máshogy hívják a speciális zombiekat. Mindenki aki játszott vele, illetve aki látott róla bőséges gameplay-t Left 4 Dead-nbek tekinti, nem véletlenül.

TESCO-Zsömle: Szerintem a Saber is úgy volt vele, hogy ha már a Valve nem csinál harmadik részt, akkor majd mi megcsináljuk, de értelemszerűen jogi okok miatt más nevet kellett neki adni. Ide pont jól jött egy zombies film joga. :)

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#28) Yutani válasza huskydog17 (#27) üzenetére


Yutani
nagyúr

Létezik ám a zombi szó a magyarban. Szívesen! ;]

#tarcsad

(#29) TESCO-Zsömle válasza Yutani (#28) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nevezzük őket inkább "halottizé"-nek. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.