Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] FALLOUT

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

"to be continued???"

Hááát... nagyon jó lenne! :)

Üdv. core2

(#5) capulet75


capulet75
addikt

Jó volt. Folytasd.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6) ArchElf


ArchElf
addikt

Jöhet még.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7) Hunork


Hunork
veterán

Sziasztok mindenki, akár Fallout rajongó, akár csak lesz!

Röviden: ez történik, ha megérinti az embert egy játék... :)
Már említettem, hogy az írás nem áll messze tőlem, és egy igen nehéz fába vágtam/vágom a fejszémet. Annyi játékból készült már adaptáció, hogy felsorolni is nehéz lenne, és legnagyobb megdöbbenésemre a Fallout világából nem találtam. De lehet, hogy tévedek, ez ügyben, ha valaki tud cáfolatot, kérem ossza meg velem!

Remélem tetszik majd mindenkinek, megpróbálom átadni a játék hangulatát, és egy kevés hozzáadott értékkel magára a küldetésekre koncentrálni, bár több érzelmi síkot szándékozok majd feltárni.

A folytatás? Ez csak idő kérdése nálam...az kevés van :(( , de igyekszem, így felvettem a kapcsolatot a hazai forgalmazóval, hátha tudnak ez ügyben segítséget adni, már ami az adaptációt illeti. A jövő mindent eldönt, de én természetesen folytatom, csak türelmet kérek.
Tudjátok: jó munkához idő kell...

Nagyon örülök, hogy eddig jó a fogadtatás, köszönöm mindenkinek, aki elolvassa!
És várok inden építő jellegű kritikát, esetleg tanácsokat, ötleteket is!

Üdv:
Hunork

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8) aram01


aram01
nagyúr

jó lett folytathatnád :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) medorin


medorin
csendes tag

Jó. Folytasd kérlek.

(#10) Keeperv85 válasza Hunork (#7) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csak bízni merek benne, hogy nem csak a harmadik rész került a figyelmed központjába, mert jónak ígérkezik az ismertető. Látom igyekszel követni a magyar neveket, amit használtak. Szerintem "eddig és ne tovább" elven haladj ezzel. A Menedék, mint ilyen még jól hangzik, a Vigyázó már cseppet sem, ha pedig most jönne a mutány és társai, akkor már tudod is miről van szó. ;)

Nem spoilerezem le senki előtt milyen "menedékek" is ezek, pláne hogy lehet majd te szeretnél utalni rá a közelgő folytatásban. ;)

(#11) Cole86


Cole86
senior tag

Na végre.... Legyen folytatás! :DDD

WAR! War never changes..." :)

Jöhetne a folytatás még 1x , szép munka eddig :R :R

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#12) graywolf47


graywolf47
csendes tag

Nagyon jó öröm volt olvasni

alig várom a folytatását

(#13) #65313280


#65313280
törölt tag

Köszi az írást, meghozta a kedvem kipróbálni a Fallout3-at, ha már eddig nem tettem.

Várom a folytatást! :C

(#14) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Nagyon szépen fogalmazol, ugyan csak részeket olvastam belöle, de levagyok nyügözve! Öröm lenne olvasni a folytatását! :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#15) ViZion


ViZion
félisten

Folytatás +1
De legyen benne hentelés ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) Hunork


Hunork
veterán

Sziasztok!

Húúúú....
Hát erre nem gondoltam...
Mindenkinek külön nem válaszolok, köszönöm a lelkesedést! :R
Az biztos, hogy a F3 világa a mérvadó, lesz hentelés!, lesz egy kis érzelem, vallás, Amata!, és próbálok jó szavakat találni az angolra, de magyar kell legyen, hiszen azok vagyunk. Csak idő, idő, idő! (ami kevés, sajnos) Türelem! Lesz folytatás! :K :K
Addig is játsszatok vele, és jelentkezek, amint tudok! :K :K
Üdv mindenkinek! :K :K

Hunork

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#17) modd3r


modd3r
őstag

Hú, ez nagyon jó! :K

[ Szerkesztve ]

(#18) dark2


dark2
tag

Köszi, nagyon jó írás, a hangulat nagyon bejött. :R A játékkal még nem játszottam. Még...

(#19) taylor200


taylor200
csendes tag

Elolvastam és újra fel kellett telepítenem a gépemre a Fallout3-t, bár már legalább 3x végigjátszottam :) A baj csak az volt hogy elindul a játék és amikor feljön a "Kis türelmet" dia rögtön az elején leáll a játék egy windows hibaüzenettel: A Fallout3 működése leállt a windows megoldást keres a problémára.
Van valakinek ötlete mi lehet a baj?

(#20) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó cikk....Jó feelingje van a városoknak. Olyan terminátoros. :D
2277??
10 év alatt eszméletlen sokat változott minden nem hogy 265 év alatt.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#21) Med1on


Med1on
aktív tag

Grat. Ilyen hangulatos írással nem minden nap lehet találkozni. :R
Köszönöm a művet!

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#22) psycroptic válasza Hunork (#7) üzenetére


psycroptic
őstag

Készültek már filmek ilyen jelleggel: The Road - Viggo Mortensen-el (nekem gyenge eresztés volt), Book of Eli - Denzel Washington-al (nekem ez tetszett).

Az irásod egyébként kiváló! :R

PSNID: Tomy83PS

(#23) capulet75 válasza psycroptic (#22) üzenetére


capulet75
addikt

A The Road kb. klasszisokkal veri a Book of Eli-t. Pefig az sem rossz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) psycroptic válasza capulet75 (#23) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezért írtam, hogy nekem. Én többet vártam a The Road-tól azt már ne kérdezd, hogy mit, mert nem tudnám megmondani, de valami határozottan hiányzott abból a filmből.

PSNID: Tomy83PS

(#25) capulet75 válasza psycroptic (#24) üzenetére


capulet75
addikt

A vidámság. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26) psycroptic válasza capulet75 (#25) üzenetére


psycroptic
őstag

:DDD Ez tetszett! Még most is vigyorgok! :C

PSNID: Tomy83PS

(#27) Weaver


Weaver
senior tag

ennyi a hozzáfűznivalóm:

[link]

(#28) Keeperv85 válasza Weaver (#27) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem pedig ennyi... [link]

(#29) Hunork


Hunork
veterán

Mindenkinek köszönöm a lelkes szavakat! A zenék odab...sznak! Kiváló! :K :K
Fentebbhez nekem is lenne személyes élményem: The Road. Alapmű, zseniális. És azt biztosra veszem, hogy a film készítőit megihlette a játék, vagy játszottak vele, vagy akármi, de nagyon ott van a szeren! Azt hiszem, megint nem lesz szabadidőm, dolgozok ezerrel! :K
És nagyon örülök, hogy ennyien vagyunk, akiket beszippantott ez a világ! :K :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#30) Weaver válasza Keeperv85 (#28) üzenetére


Weaver
senior tag

melyik játék ez!?

nem a klasszikus Fallout 1-2, de ugyanaz a játékmenet.

(#31) Keeperv85 válasza Weaver (#30) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Fallout 3. Ami soha sem készült el. Nem véletlen mutattam. Kemény vonalas Fallout rajongóként nekem a Bethesda-féle FPS nem méltó a Fallout 3 névre, bár kategóriájában egy alapvetően elfogadható alkotás, mint FPS, mint RPG már nem erőltetném...

(#32) Иван


Иван
őstag

Tetszett, pedig nem toltam Fallout egyetlen részével sem. De ha jól tudom, ott nem az ötvenes években történt meg a világvége? Csak mert ha 2200-as években vagyunk, akkor az 250-300 év. Annyi idő alatt teljesen elporladnak a nem-karbantartott városok, a természet hamar visszaveszi az uralmat.

Amúgy ilyen tuti nem történt volna meg.

A Doktor közbelépne. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#33) Keeperv85 válasza Иван (#32) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem történt meg a "világvége" benne. Konkrétan a folyamat egy része van vázolva. 2052 az első olyan esemény benne, amit mindenki az alapjáték kezdetének tart. Ekkor robban ki az Erőforrás háború. Viszont vannak ennél korábbi eseményekről is feljegyzések, pl. a Sierra Army Depot indulása, amit 1942-re könyveltek pl...

(#34) Иван válasza Keeperv85 (#33) üzenetére


Иван
őstag

Értem. Nem vagyok otthon a játékban, azért beszélek sületlenségeket :B

"Konkrétan a folyamat egy része van vázolva. "

A folyamatokat is megakadályozza a Doktor ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#35) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Tetszett.. ;)

(#36) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez jólesett, köszi!

Néhány száz órát el lehet lenni vele, de semmi komolyabb ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] FALLOUT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.