Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Valakinek van jó tippje arra, hogy 16ezer környékén milyen okosórát érdemes venni, ami pulzusmérős?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2) lacib válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére


lacib
tag

Honor Band 5 ?!

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#3) INGJOKE válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Csakis Mi Band-et. :)

(#4) caverinha válasza INGJOKE (#3) üzenetére


caverinha
aktív tag

Csatlakozom! Mi band nagyon jó árban van, én a 3. szériától használom, most 4-es van és nagyon várom már a hamarosan megjelenő 5. generációt! :)

(#5) arn


arn
félisten

gshock :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) njnl válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére


njnl
aktív tag

Okosórát nem igen kapsz használhatót. Ennyiért okoskarkötőt viszont elég jót. Az előttem hozzászólókhoz csatlakozva Honor Band 5, vagy Mi Band 4. Ne legyen nagy elvárásod és nem fogsz csalódni. Okosóra 40-50 ezertől elérhető normális, fullos pedig olyan 70-80 tól.

Ui.: Senki ne kezdjen el agyalni, hogy már van 35ért is, meg 60 ezerért is. Nagyságrendeket írtam, hogy a 16 ezret tudja hova tenni.

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#7) Diokhan


Diokhan
addikt

Bocsánat... 😊😊😊😊😊

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8) Mimus


Mimus
lelkes újonc

Valaki meg tudná mondani hogy a fő képen (cicás) melyik óra az ami ilyen szuperül passzol a vékony női csuklóra? :))

(#9) janeszgol válasza Mimus (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Honor Band 5. Én nem szeretem ezeket az okos karórákat, karkötőket, de elismerem, hogy a Band 5 nagyon szép, és jó. Ezzel kezdett megtetszeni ez a vonal. (Oké, az Apple Watch is tetszik, csak a tárcámnak nem.)
Zöldben pedig nagyon szép a Band 5. Lehet hogy a Xiaomi Band 4 többet tud, de nekem megfelel óraként a Honor Band 5 is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Mindenkinek köszönöm a javaslatot, az általatok kijelölt ösvényen fogok szaglászni! :K

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#11) Mimus válasza janeszgol (#9) üzenetére


Mimus
lelkes újonc

Köszönöm szépen! :DD Én egyenlőre nem tudtam egyébként eldönteni elég lenne-e egy ilyen, vagy inkább pl. egy watch gt 2-t szeretnék.. abból is a rose gold tetszik ami viszont 20ezret ráver az alapra (~90.000ft) úgy hogy nem is lenne benne ekg vagy ilyesmi, nem tud többet tudtommal mint a sima 42-es társa..és mégis 20ezerrel drágább.. de annyira gyönyörűen néz ki 😍 na mindegy még ülök rajta mifelé induljak el. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.