Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

irigylem ezeket a problémákat.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) E.Kaufmann válasza fatpingvin (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem elég sokan észre sem veszik.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szanalmas. Mintha barmilyen technikai akadalya lenne. Lehetne ossznepi pert a nyakukba zuditani a vasarlo megtevesztese cimszoval.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

A használati feltételekben (vagy ahogy ezt hívják) szerepelt ilyenre vonatkozó kitétel?

(#5) Semplar


Semplar
őstag

Mi az a geforce? ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#6) Hellwhatever válasza GeryFlash (#3) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Priority szint leírásában: Up to 1080p at 60 FPS

Ebből szerintem kijogászkodható hogy a 60 FPS se ígéret hanem legjobb eset.

(#7) beef válasza Hellwhatever (#6) üzenetére


beef
őstag

Örüljenek, hogy nem tízzel megy :)

(#8) fatpingvin válasza GeryFlash (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

irigylem azokat akiknek az a lagnagyobb problémájuk az életben miszerint valami géming akármin nem 60 hanem 55 FPS-el megy... és hogy még arra is van erőforrásuk hogy ezzel bíróságra járjanak.

ugyanezt az energiát a társadalom és az emberiség építésére is fordíthatnák, mennyivel előrébb lennénk...

ismerős ez a retorika valahonnan?

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#9) SindaNarmo válasza fatpingvin (#8) üzenetére


SindaNarmo
tag

persze csak szerintem nem állja meg a helyét.

viszont abban egyetértünk hogy fenét sem érdekel az az 5fps

(#10) fatpingvin válasza SindaNarmo (#9) üzenetére


fatpingvin
őstag

máshol se nagyon :)

persze ha valakinek ez fontos hát legyen, ettől még köznevetség tárgyának tartom.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) Dark Archon válasza SindaNarmo (#9) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az az 5 fps a különbség a Vsync ON / OFF között, de, ha valaki élvezi a széttöredezett képet, annak tényleg mindegy.

Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem veszik le a képminőséget?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#12) togvau


togvau
senior tag

Én inkább azt szeretném tudni, hogy a Steames játékgyűjteményemnek miért kb a 20% jelenik csak meg a geforce nowban? Látszik hogy a rigek vinfosok, szóval nincs korlát.

hitler, sztálin, micro usb

(#13) azbest válasza togvau (#12) üzenetére


azbest
félisten

szerződés, nem minden játék kiadója engedi a streaminget. Meg lehet kell valami módosítás is a játékon.

[ Szerkesztve ]

(#14) GreatL


GreatL
őstag

50 vagy 55... 60 alatt kibírhatatlan mind. Az már programozásfüggő hogy nagyon rossz, vagy teljesen rossz lesz az eredmény.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#15) Dark Archon válasza fatpingvin (#8) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én azokat irigylem, akik nem tudják, miért 60 az a 60 fps (ráadásul illik minimum fps-nek lennie), és nem folyik ki a szemük játék közben az alatti fps-sel.

Irigylem azokat is, akiknek nem az az első dolguk egy játékban, hogy bekapcsolják a Vsync-et. Jobb perifériákkal GSync-et és társait.

A köznevetség tárgya meg szerintem nem a műszaki műveltség, hanem annak hiánya.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#16) fatpingvin válasza Dark Archon (#15) üzenetére


fatpingvin
őstag

semmilyen videojátékkal nem játszom és ezen jó szokásomon nem tervezek érdemben változtatni. nem tudok azonosulni ezzel a problémakörrel.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#17) Hellwhatever válasza fatpingvin (#16) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Szived joga, viszont akkor a véleményedet is tartsd meg magadnak mivel bevallottan nem érint téged a téma ráadásul lövésed sincs az egészről. #8 pedig színtiszta demagógia.

Ha ugyanezt az energiát amivel az interneten vitázol számodra irreleváns témákban, a társadalom és az emberiség építésére is fordítanád, mennyivel előrébb lennénk...

Ismerős ez a retorika valahonnan? :P :P

(#18) fatpingvin válasza Hellwhatever (#17) üzenetére


fatpingvin
őstag

nice comeback :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#19) Polllen válasza fatpingvin (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Fizetsz egy szolgáltatásért és nem azt kapod, amit vártál. Teljesen elfogadható felvetés, hogy téged megtévesztettek vagy te nem tajékozódtál alaposan.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Dark Archon válasza fatpingvin (#16) üzenetére


Dark Archon
addikt

Akkor én kérek elnézést, nem vettem észre a ketrecen a "Ne etesd a trollt!" feliratot... :W

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.