Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dvix


Dvix
senior tag

Én nagyon várom! Nekem GOTY volt 2016 ban ez a játék! Teljes áron vettem meg annak idején. Remélem hosszú lesz a kampány! Hell on Earth gyerekek! Kell ennél több :) ?! :C

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Remélem kicsit kreatívabbak lesznek mint a Wolfenstein 2. részével, az a még több ugyanabból kategória volt.

/s

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na bakker, el is felejtettem volna a QuakeCon-t ha ezt nem olvasom el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Segal


Segal
veterán

Elso napos vetel lesz!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) Dvix


Dvix
senior tag

vajon Mick Gordon csinálja ismét a zenét? :) :U

(#6) s912 válasza Dvix (#5) üzenetére


s912
aktív tag

Állítólag Bobby Prince tér vissza, 320 kbps-os MIDI-kkel :P

[ Szerkesztve ]

(#7) Dvix válasza s912 (#6) üzenetére


Dvix
senior tag

Uhh az durva lenne :K 2016-ban rákkal kezelték csórót, nem tudom mi lett vele. :F de régebbi időkben volt ő játékzene szerző. Nem nagyon biznizselt azóta. :U

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak nehogy bejelentsék még hogy ez sem lesz Steamen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) ribizly válasza laceszgamer (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Csak nem. Bár ez már egy nagyobb vonzerővel rendelkező game, mint a QC volt.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) laceszgamer válasza ribizly (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Fallout példájából gondolom, hogy ott is meglépik. Gondolom a profitot akarják maximalizálni, a Doom esetében meg biztos nem két példány fog elkelni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Dare2Live válasza s912 (#6) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

de jó is lenne.... (bár az újnak is megvan a hangulata.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) ribizly válasza laceszgamer (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Értem én, de az emberek nem annyira viselik jól ezt az "ahány kiadó, annyi platform" dolgot. Van itt a gépen Steam, Origin, Uplay, Epic game launcher, GoG Galaxy, Battle.net, Bethesda és még van néhány. Nem kicsit zavaró már. A GoG legalább meglépte, hogy ha összekötöd a Steam-el, akkor megkapod az elérhető és meglévő game-ket. Értem, hogy sokat kér a Steam, de ez már tarthatalan lassan. Ráadásul mindenhol vedd fel az eltérő nevű haverjaidat, nomeg lásd, hogy éppen ki mivel tolja (ebben legalább a Discord segít).

Szóval lehetne egy egyezmény ezek között, hogy ki kitől mit milyen formában vesz át, mert én biztosan nem fogom megvenni egy játékot sem a Bethesda saját kliensén... :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) laceszgamer válasza ribizly (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sajna ez sosem arról szólt, hogy mit szeretnének az emberek. A legtöbben ha választhatnának szerintem azt mondaná legyen egyetlen kliens és abban minden játék, semmi több.

Meg ugye azt tudják számolni, mondjuk, hogy Steam levesz X százalékot akkor a bevétel annyival lesz kevesebb, de azt már egy kicsit nehezebb számolni, hogy vajon hány ember van aki épp ezért nem veszi meg.

Nálam például a Forza ilyen. Örömmel megvenném, ha nem csak MS Store-ban lehetne W10-el. De amíg így van addig eggyel biztosan ekvesebb vásárló.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) Wesder válasza laceszgamer (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Vedd meg Xbox-on ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Dare2Live válasza ribizly (#12) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

uez a zenesreamingnél is egyre jobban. Fene akar 2-3at fizetni, használni...

Lassan ott van az ember, hogy kénytelen visszatérni az ultimate kliensre. (t**rrent)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#16) arty válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


arty
veterán

minimum h autoversenyt csinaljanak belole, hiszen nem azert jatszunk egy jatekkal, amilyen a jatekmenet, hanem a cime miatt... es tok unalmas h a wolf meg a doom mindig csak lovolde :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17) laceszgamer válasza Wesder (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

:D Az sem nagyon valoszínű. Sony gépén több játék van ami érdekelne, de még azt sem vettem csak pár játékért. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Wesder válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként mi a baj az MS Store-ral? Mondjuk én nem hasznàltam, de azért érdekelne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) laceszgamer válasza Wesder (#18) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egyrészt, hogy úgymond rákényszerít vele a 10-re ami nekem nem tetszik, tudom 7 avul el, de ettől független amíg lehet használni nekem jobban bevált.

Másrészről meg ugyanúgy még egy hely ahol külön lenne valami játék, nem szépen egyben.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20) Scholes9 válasza Segal (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is PS4-re :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) Wesder válasza laceszgamer (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Oh, így màr értem. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Első napos vétel mint az első!
65%-os kedvezménnyel... ;]

(#23) s912 válasza toronyhaz (#22) üzenetére


s912
aktív tag

Hol van ilyen "kedvezmény"?

(#24) toronyhaz válasza s912 (#23) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Ha vársz legalább 1 évet akkor lesz :D

(#25) Dvix válasza toronyhaz (#24) üzenetére


Dvix
senior tag

Lol! Na ma látjuk, milyen játékot várunk még egy évig, hogy akciós legyen! Lol! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.