Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zazahoho


zazahoho
őstag

Aerocool XPredator tudásában tetszik,de ez a narancs és piros kombináció kifejezetten ronda ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#2) lujó55 válasza zazahoho (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Szerintem is disszonáns a több szín használata!
Impactics C3LH-B: :R :R óriási ötlet a hőcsöves kasztni, de egy komolyabb tesztet megvárnék

[ Módosította: #65675776 ]

(#4) veector válasza lujó55 (#2) üzenetére


veector
senior tag

Nem olyan új ötlet az
Mondjuk mini-ITX-ben új, és kb tökéletes lenne egy atom alapú homeservernek vagy htpc-nek. És olcsóbb mint gondoltam.

(#5) aram01


aram01
nagyúr

XPredator jó nagy böszme ház ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) Pepe78


Pepe78
senior tag

X Predator jó lett. Nekem kívülről nagyon tetszik, bár nem ez a stílusom.
:R

(#7) maláj


maláj
őstag

tetszik ez a kis HTPC kuckó :K

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

XPredator, hát megszakadok :D
Értem, kell valami kemény név, na meg egy X is, és akkor máris gémer. Szánalom. Ahogyan a külseje is.
Annyira, de annyira kíváncsi lennék azoknak az embereknek a lakására, akik elmúltak 10 évesek, és megveszik az ilyen vizuálisan környezetszennyező mocskot.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Elég sokmindent eltakaró hűtő a K.I.S.S.S..

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#12) eclipse006 válasza --HARDCORE-- (#11) üzenetére


eclipse006
őstag

Látom, nem csak nekem tűnt fel, pl. pci-ex videókarit ellehet felejteni ebben az esetben... :U
Az xpredator egyszerűen ronda, nekem jobban bejön a Gigabyte megoldása.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#14) aram01 válasza Morden24 (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

miért? nem lenne kemény? mondjuk mellé egy kék ledes bill egy zöld ledes egér,lila zakóban,a zebrás kanapén.A diszkó gömb meg csak,forog forog forog :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Igen korrekt htpc kuckó. Teszteltek is egy ilyet egy angol nyelvű oldalon, de egy atomos lapot is csak kompromisszummal tudott hűteni sajnos, szóval azért óvatosan vele. Mondjuk a 150EUR kompletten tényleg nem vészesen drága.

[ Szerkesztve ]

(#18) Mercutio_ válasza --HARDCORE-- (#11) üzenetére


Mercutio_
félisten

Konkrétan egy jó ötlet elcseszett megvalósítása :((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19) shteer válasza osztraksajt (#16) üzenetére


shteer
titán

nem is érdemes erőlködni, mikor egy némára szabályozott venti kiváló hűtést biztosít megfelelő kialakítású házban

..szerintem jónak tűnik

(#21) Ijk válasza Morden24 (#10) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én nem értem mi bajod ezzel a házzal, vannak ennél sokkal hajmeresztőbbek is:D
Amúgy ezt a 8-12 éves pistikének csinálják, aki a legózás után hirtelen a gémer korszakába csöppent, megtartva a régi játéka optikai szépségeit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22) Morden24 válasza Ijk (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igazából ez egy igazi mintapéldány, mert általában (a színes világításon kívül, persze) vagy a színes anyagok és felületek, vagy az erős formavilág szokott dominálni, viszont ennél a halomnál mind a kettőt sikerült egy igen magas fokra emelni, ráadásul a méretéből kifolyólag igencsak szignifikáns és tekintetet vonzó bútordarab lenne bármilyen beltérben.

De hush, nem trendi fikázni a trendi dolgokat. Tényleg, a legó még trendi, vagy az már fashion statement az oldschool irányba? :D

Sectumsempra - For Enemies

(#23) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Az Impactics kivételével ízléstelenek. Itthoni boltban egy helyen látom, de ott meg külön árulnak még 20 000 Ft-ért "Coolset"-eket és nem tiszta, hogy az alapárban van-e egyáltalán egy darab is? Régóta gondolkodom egy teljesen passzív HTPC-ben, hogy ne zúgjon semmi sehol ha zenét hallgatok.

Csak annyit tennék hozzá, hogy mi tetszik valakinek és a szépség lehet relatív és szubjektv, de az ízlés nem. Ezt a tévedést sokszor olvasom. Keményen "bináris": vagy van, vagy nincs. Az a jó, hogy tanulható ha valakinek nem jön belülről magától. A sznobsággal is szokták összemosni, az még erősebb tévedés.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#24) Horbal válasza Ijk (#21) üzenetére


Horbal
őstag

Monnyuk a LEGO-zás éppen nem jó példa ide, hiszen az egyik ha nem a leg kreatívabb játék amit valaha csináltak, csinálnak. Én pl 31 vagyok és a mai napig szoktam legózni (mielőtt jönne a szöveg, csajom is van meg munkám is meg barátaim is szal ez nem kell), mert néha jól esik ezt azt össze rakni. Ha kicsit körül nézel ezzel foglalkozó blogokon láthatod, hogy nem semmi esztétikai érzékkel megáldott kreatív emberek foglalkoznak ilyen "gyerekes hülyeséggel". Véleményem szerint sokat segít a DIY gondolkodásmód kialakításában...

A ház amúgy nem tetszik és nem venném meg de nem is utasítom el, hogy van akinek ez tetszik, mert miért ne, nekem nem fáj...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#25) Sicilian


Sicilian
addikt

Jesus :Y Ezek baromira nem tetszenek.. :(

nothing is true everything is permitted..

(#27) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Ez a ház sem ronda (mármint az xpredator), hanem randa. Miért nem lehet egy gamer ház letisztult és elegáns? Miért van az emberek (tervezők) fejében a gamer egy 10éves, ledmániás, ízlésficamos kisgyerekkel azonosítva? Meg amúgy is, minek kell egy gépháznak (vagy egy tápnak, hangkártyának, fejhallgatónak, gumikacsának) gamernek lennie? Nem lehet csak simán egy jó hűtésű, korrekt formavilágú gépház?
A giga nem tűnik rossznak, bár valszeg ugyanarra a régi alu házra pakoltak rá a 100. változat uátn egy 101-edik előlapot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#28) Morden24 válasza FireKeeper (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egyszerű a válasz: az erős, harsány külső a mostani gémer szubkultiban a minőség helyettesítője (és itt most nem azokra gondolok, akik 100 házat néznek meg vásárlás előtt, és "szakértő" szemmel próbálnak választani). Magyarán a minőség fokmérője a vizuális tulajdonságokban tükröződik a célcsoport számára.

Sectumsempra - For Enemies

(#29) aram01 válasza Morden24 (#28) üzenetére


aram01
nagyúr


:U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) Solten


Solten
addikt

Klassz ez az Impactics.

Saor Alba

(#31) Findzs


Findzs
addikt

az xpredator nem tetszik, egy fillért nem adnék érte

a gigabyte meg olyan tucat ház

a kicsi htpc ház nagyon ötletes, kiváló megoldás :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#32) Tommmmka válasza Morden24 (#22) üzenetére


Tommmmka
senior tag

Ezért jó a kis Vulcanom :D Pici ronda és kiszedtem a ledeket belőle :D

(#33) zH. válasza FireKeeper (#27) üzenetére


zH.
senior tag

Ezt minden kérdésnél leírják kb. 5en. Vannak elegáns házak pl. Lianli ,Silverstone , Antec , Corsair stb.. Nektek meg miért kell egy gamer-t letisztult elegáns házzal elképzelni ? Nem tetszhet valakinek ez jobban ,mint egy vonalakból álló alu ház ? Vagy Wtf?
Egyébként szerintem nem rossz ,de inkább akkor már HAF 932.

just be

(#34) Komcsi


Komcsi
tag

Nagyon baba: Aerocool XPredator :R :C

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#35) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Az Aerocool most nagyot dobbantott a Predatorral... :K Nagyon bejövős!! Full feketébe megnézném!

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#36) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a pici ház zseniális(-nak tűnik). :F

pont a napokban vettem notiwinyókat, (most másra kellenek), de későbbi felhasználásukra pont ezen gondolkoztam, hogy kéne majd egy teljesen passzív törpegép.

150 juró nem kevés....

de csak nekem tűnik fel, hogy vagy hűtés van, vagy 3 db. sata?
ok, hogy csúsztatható, de szerintem tuti valamibe mindig belelóg a hőcső....
az is ok, hogy valszeg csak 2 sata fog kelleni, (opt + hdd), de ha a lapon nincs esata, akkor ki kell vezetni a 3. sata-ról egy dokk lehetőséget.

más:
múltkor egy másik házról szóló hírnél le lettem hurrogva a lelkendezésem, hogy 12 évesek ízlésének megfelelő. pedig egy csont sima, alapdesign ház volt. na: ez a csicsa ház ilyen szerintem, nem az.
fölül meg ezzel a hülye redővel értelemes, jobban hasznosítható magasságot pazaroltak el a látványért...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nagyon suki az új Aerocool.Kifejezetten tetszik és belseje meg nagyon profi.Minden méretű és mennyiségű kábel el tudsz benne rejteni és ha valakinek nem tetszik a narancssárga,van belőle full fekete is(nekem is az tetszik) :K

(#38) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Az Aerocool XPredator nem más, mint a Thermaltake Spedo átdolgozása XXL-ben és a passzív ház sem újkeletű. Az mCubed hFX szériája szvsz jobb ennél és évek óta kapható. Ugye ők gyártják a tBalancer-eket is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39) MMIX


MMIX
addikt

Gigabyte GZ-P5
Egy két plusz képecske.

(#40) Boxi88


Boxi88
őstag

Jók ezek a passzív házak, ötletes hogy a külső részt is arra használják, hogy leadja a hőt... de azért érdekességképp jól jönne egy teszt egy ilyen passzív ház és egy átlagos szellőzésű ház közötti különbségről...

(#41) Puma K


Puma K
veterán

Az Aerocool nagyon le van maradva... manapság már lehet kapni 20-25cm-es ventiket amivel simán kiválthatná a 4 12cm-es ventit oldalt... mindenképpen halkabb lenne. Volt Aerocool házam, de soha többé nem veszek legközelebb tőlük házat az tuti! :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42) Kobaljov válasza Boxi88 (#40) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Más néven vannak tesztek az ilyen stlíusú házakról, ahogy a kollegák már írták évek óta vannak ilyen házak a piacon (nekem pl. a Hush PC ugrik be a 6-8 évvel ezelőtti első mITX-es VIA Epia-s időkből), csak általában elég drágán.

[ Szerkesztve ]

(#43) waverider válasza TESCO-Zsömle (#38) üzenetére


waverider
senior tag

mCubed: úgy-úgy :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#44) eladohardver


eladohardver
őstag

Uff! Valaki be tudja szerezni a predátort? Privi me ha igen danke!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.