Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Az a fő, hogy a múltkori blogposztban csak kifejezetten next-gen konzolok meg a PC van említve :W
Crazy, unexpected moments. Game-changing destruction. Massive battles, packed with more players and mayhem than ever before. All brought to life with the power of next-gen consoles and PCs. [link]

Szánalom, mekkora süket marketing duma már! :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) sith7


sith7
nagyúr

... felkészül Cyberpunk 2.0 .... :DDD

(#3) homerhamm válasza sith7 (#2) üzenetére


homerhamm
addikt

Battlefield 2077

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) sith7 válasza homerhamm (#3) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#5) oriic válasza sith7 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy ettől tartani kellene. Egy részről kis túlzással nyilván, de a BFV sem csúnya, szóval szerintem max a két generációs változat között annyi lesz a különbség, hogy a PS4-Xbox One verziókban a rombolhatóság vissza lesz véve, max 64 fős csatákat kapunk, esetleg alacsonyabb felbontású lesz mint kurrens gen kiadás.

Live-Die-Respawn

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

De kár, pedig reménykedtem hogy
nem jön. :(

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) sith7 válasza oriic (#5) üzenetére


sith7
nagyúr

Valamiben vissza kell venni, különben baj lesz, mint az említett játékban

(#8) oriic válasza sith7 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nextgen verziókhoz képest nyilván lesz visszalépés, de ha ránézel ma a BFV-re, annál nem hiszem hogy rosszabb lesz.

Live-Die-Respawn

(#9) k-adi válasza oriic (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

"de ha ránézel ma a BFV-re, annál nem hiszem hogy rosszabb lesz."

na azt majd meglátjuk :D most még nem láttuk róla semmit

(#10) oriic válasza k-adi (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó nyilván, de azért az elég nagy blama lenne, ha előző résznél rosszabb végereményt kapnánk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) sith7 válasza oriic (#8) üzenetére


sith7
nagyúr

Annál ne legyen rosszabb, mert akkor vége a BF szériának :D

Viccen kívül remélem meg tudják oldani, hogy minden platformon jól fusson :K

(#12) oriic válasza sith7 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Részben meg tudom érteni amúgy a dolgot, hiszen 150+ milliós potenciális vásárlóról van szó, közben meg a kurrens gen gépekből még mindig hiány van/ lesz még bőven az év végéig.

Live-Die-Respawn

(#13) k-adi válasza oriic (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát.. láttunk már ilyet.. :D BF esetén is :DD

(#14) k-adi válasza oriic (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

"közben meg a kurrens gen gépekből még mindig hiány van"

na ja inkább ez volt a döntő most

(#15) sith7 válasza oriic (#12) üzenetére


sith7
nagyúr

150+ milliós potenciális vásárlóról van szó

Pontosan , ekkora vásárlóerőt nem lehet csak úgy eldobni

(#16) Shing válasza oriic (#8) üzenetére


Shing
őstag

Nem a grafikáról szól ez. Planetside 2 egy 2012-es játék és a PS4 megküzd vele. Több száz fős csaták, hatalmas térkép, stb. Ha kiadnak egy nextgen BF-t ezekre a konzolokra akkor már nem is lesz annyira nextgen.

Vagy tényleg az lesz mint az X360/PS3 generáció alatt, amikor a PC verzió 64 játékost kapott a konzolok pedig kevesebbet. Csak kérdés hogy az új konzolok kapnak-e külön figyelmet...

(#17) AxBattler válasza oriic (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja. Nem tudtak annyian generációt váltani, amennyien szerettek volna... de még úgy is jelentős lenne a prev gen állomány.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) wjbhbdux válasza Shing (#16) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Úgy lehetne hogy régi konzolok és régebbi PC-k egy kalapban, akinek meg új konzolja vagy RTX + NVME PC-je van az kap egy hatalmas pályás vagy jobban rombolható csúcs változatot.

/s

(#19) AxBattler válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

A csoportosítás jól hangzik, de legfeljebb a részletességet, és képfrissítést fogják variálni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) nanocry


nanocry
tag

BattleFrames néven jobban el lehet passzolni... :DDD

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#21) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Szerint a PS4/One tulajok örüljenek majd ha meg lesz a 60fps. :D

(#22) GreatL


GreatL
őstag

Akkor ez is száguldani fog minden platformon.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#23) frankdelgado válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


frankdelgado
őstag

Remélem nem next gen konzolokra fog megjelenni az új BF..én Series X-en szeretnék már vele játszani....

(#24) homerhamm válasza frankdelgado (#23) üzenetére


homerhamm
addikt

PS6? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#25) Z10N válasza homerhamm (#3) üzenetére


Z10N
veterán

Ennyi :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#26) Hopkins95 válasza frankdelgado (#23) üzenetére


Hopkins95
addikt

Konkrét az EA blogból idéztem, úgyhogy nem én mondtam. :U

#21 HELLAFLUSH
ha meg lesz a 60fps. ha meglesz a 30fps. ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#27) Novver


Novver
senior tag

Csak ne basszák el úgy mint az 5-öt.

Life is a game... The game is my life!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.