Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kispx


kispx
addikt

ISO image-ben a próbaváltozatot lelehet tölteni? Nem találom.

(#2) Воланд válasza kispx (#1) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Воланд válasza Воланд (#2) üzenetére


Воланд
titán

na, lejart az ot perc. itt van msi-ben is, iso tudtommal nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) gabor85


gabor85
őstag

én megvárom amíg az intel eldönti hogy kész van e vagy nincs :D

(#5) aram01


aram01
nagyúr

és nálam még mindig a 2003 fut...

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) nincsisbéla válasza aram01 (#5) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Az egyik gépen még nálam is... :D

Mentalita'

(#7) kispx válasza Воланд (#2) üzenetére


kispx
addikt

Köszi. Ez is megfelel. :)

(#8) Somesz1988 válasza aram01 (#5) üzenetére


Somesz1988
csendes tag

:) Nekem meg a 2007 még mindig tökéletesen megfelel, már kezdtem megszokni...de sokaknak a *.docx és egyéb is problémás mikor elküldöm és ösztönösen 97-2003 formátumban mentem el :) ja és még csak 2012 van előbb várjuk meg a világvégét :D :DDD :U

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben piros-fekete 27-0 :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Somesz1988

(#9) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Várjuk, várjuk. Még 1 hónap. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#10) aram01 válasza Somesz1988 (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

igaz,december 21?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szerintem a 2010-es pakk minden igényt tökéletesen kielégít. Sokkal kényelmesebb mint a régebbi verziók, viszont ez a Windows 8-as rendszerre épülő új Office már szerintem nem annyira meggyőző.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) Mr.Skynet válasza aram01 (#5) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Nem vagy vele egyedül + "kiegészítő" szerű frissítés és kész megy a docx meg stb. formátum is. Jó ez még sokáig ;)

(#13) kiszi07 válasza Apollyon (#11) üzenetére


kiszi07
senior tag

Én is azt használom tökéletes:)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14) SirRasor


SirRasor
őstag

Csak kíváncsiságképpen: mekkora a telepítő? Office XP-t használok, a 250 megás változatot :DDD
Végigpróbáltam már mindent 2010-ig, de egyre jobban hajlok a LibreOffice felé a maga 204 MB-os telepítőjével. Egyedül azt szeretem az XP-ben, hogy villám gyorsan elindul.

Make Love not war!

(#15) kraftxld válasza SirRasor (#14) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A Word 1.0 tökéletes lesz neked, mittomén 5 floppy a telepítője, és még gyorsabban indul.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) geezer válasza kraftxld (#15) üzenetére


geezer
aktív tag

Írógép , kézirat, ujjakkal számolás RULEZ ;]

(#17) SirRasor válasza kraftxld (#15) üzenetére


SirRasor
őstag


Amúgy meg mindent tud, amit a 2007-es is, szóval nem tudom miért írtad..ja tudom, a fenti kép miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#18) kraftxld válasza SirRasor (#17) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tudja az Autodiscover-t, 2003-nál újabb exchange-hez tud csatlakozni az Outlook, sharepoint-ra menteni, archív mailbox-ot megjeleníteni, ezek csak azok a dolgok amiket az újabb Outlook-ok tudnak és egy perc alatt összeszedtem amit az ügyfelek napi szinten használnak.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19) SirRasor válasza kraftxld (#18) üzenetére


SirRasor
őstag

Ja, mindig elfelejtem, hogy nem szimpla otthoni felhasználásról beszélünk, hanem az userek 1%-át érintő dolgokról.
Pölö outlookot ismerettségi körben senki se használ, hanem böngészőben nézik a leveleiket.

Na de tényleg én fogalmaztam pontatlanul, tehát nem mindent tud, amit a 2007-es, csak azt, ami a felhasználók 99%-ának elég.

Make Love not war!

(#20) aram01 válasza Mr.Skynet (#12) üzenetére


aram01
nagyúr

ha kilövik az xp-t akkor a 2003-at is el kell temetnem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) Gondwana


Gondwana
addikt

Ha frissül a Compatibility Pack is, nem fogok panaszkodni, hogy megint venni kell valamit, amit az életben nem fogok kihasználni.
(Szöveg-layoutra nekem a régi-régi 7-es FrameMaker elég, esetleg InDesign)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#22) kispx válasza SirRasor (#14) üzenetére


kispx
addikt

2. hsz-ben a link. A 32 bites 625 MB.

[ Szerkesztve ]

(#23) localhost válasza SirRasor (#19) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És te mondtad ki az igazat, akinek nincs szüksége az Office új tulajdonságaira, annak nincs szüksége az új Office-ra. >>> "Wordpad / tab-tab-enter-enter"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) polonic válasza SirRasor (#19) üzenetére


polonic
félisten

"Ja, mindig elfelejtem, hogy nem szimpla otthoni felhasználásról beszélünk, hanem az userek 1%-át érintő dolgokról."

Most te tudod, mit írtál?

Pont, hogy az otthoni felhasználók a userek kb 1 %-a. . .

(#25) aram01 válasza polonic (#24) üzenetére


aram01
nagyúr

hivatalos verzióval

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) hcl válasza polonic (#24) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért az Outlook szolgáltatásait leginkább csak nagyobb cégek használják ki.
Otthonra bőven elég lenne egy Wödör - Excel tartalmú minimál csomag.
Esetleg Publisher.
Mert viszont szövegszerkeszteni a legtöbb háztartásban kell néha, ha Exchange-hez csatlakozni nem is.
De igazából amióta a Libreoffice nyitja a docx-et...

@kraftxld : Sharepointot sem sokan használnak otthon :) Levelezésre meg nem csak MS megoldások vannak.

De amúgy még céges felhasználásban is vannak olyan fícsörök, amiket azóta sem lehet használni, hogy megjelentek.
Én mondjuk rendszeresen kapok idegbajt egy bizonyos részleg megosztott Excel tábla mániájától, ami soha nem működik rendesen. És ez a 2003 óta ilyen... Bár talán még abban működött leginkább...
A céges gépeken most 2003-2007-2010 van, igazából kihasználva egyik sincs igazán.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27) Grim.Reaper


Grim.Reaper
tag

megint lehet megvenni...

(#28) HaZse válasza hcl (#26) üzenetére


HaZse
őstag

Nem azért, de a libre office hiába nyitja meg a docx-et, ha pl. nem tud körlevelet megnyitni és rendesen megjeleníteni a word dokumentumot. Hiába olvassa be, ha kinyomtatod, akkor nem ugyanazt a formátumot kapod.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#29) SirRasor válasza localhost (#23) üzenetére


SirRasor
őstag

Ha ennyire sarkítottan látod a világot, ahhoz csak gratulálni tudok.

polonic tudom mit beszélek, és nagyon el vagy tévedve. Szerinted a szomszéd Jóska Pista mit használ? De ha nem hiszel nekem, kérdezz meg olyat, aki valaha is dolgozott számteches boltban. Sőt, mondok jobbat: kérdezz meg olyan családot (és sok ilyen van), ahol a gyerek(ek) éppen tanulnak és használniuk kell az office csomagot. Előírás. Házi feladatot otthon kell csinálni, ahol kb. a gyerek használja ki legjobban a feltelepített cuccost, de az is kimerül annyiban, amit gimiben tanítanak, és arra bőven elég egy XP/2003, esetleg 2007, hogy szokja az újabb designt. De ami az érettségihez kell, az megoldható pl:libreoffice-val is. Tanítani is volt szerencsém, szóval ezt is elhiheted.

kispx thx, mondjuk ez kellemes csalódás a 2010-es 1,5 gigás telepítője után :D

Make Love not war!

(#30) SirRasor válasza HaZse (#28) üzenetére


SirRasor
őstag

Hogy a fenébe ne tudna körlevelet? LINK

A formátumról meg annyit, hogy inkompatibilitás a két program között és ennyi. Talán nem wordben kéne megírni és libre-ben nyomtatni, hanem kapásból abban megírni, amiből nyomtatni is fogod.

Make Love not war!

(#31) TFSi válasza SirRasor (#30) üzenetére


TFSi
őstag

Érdemes 2010-esről váltani, vagy nincsen benne annyi újdonság és könnyítés, hogy indokolt legyen?

Bocs SirRasor, általános kérdésként terveztem feltenni, de így sikerült... :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#32) domi007 válasza TFSi (#31) üzenetére


domi007
őstag

Ez engem is érdekelne

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#33) buherton válasza SirRasor (#19) üzenetére


buherton
őstag

Outlook a vállalatoknál használatos, mert oda úgy is Office-t vesznek, a Word és Excel miatt, de ha már van ilyen akkor ezt is kihasználják, és am egyáltalán nem rossz.

(#26) hcl Lotus notes. Ha még nem ismered, akkor addig örülj ;] .

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#34) #06658560 válasza buherton (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mi a baj a Notes-szal? Cégnél kitekintőről váltottunk rá, jobban kedvelem-eleve jön vele a sametime, konferencia lehetőséggel. Egyedül a kapcsolódó levelek összefűzésénél az update nem a legjobb. A kolléga által emlegetett archív fiók megnyitását már 2008-ban használtam benne. Ha még a cég hozzá csapná a symphonyt is tökéletes lenne. (Mondjuk elvagyok a MS Office-szal is, s jelen állapotban még kell is, de nem vagyok biztos benne, hogy öt év múlva se lenne rá lehetőség váltani bármire.)

(#35) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Remelem olcsó lesz! :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#36) leeate


leeate
senior tag

Ezt a vállalati dolgot sem kell azért annyira komolyan venni. Általában úgy működik, hogy hozzá nem értő döntéshozók megvásárolnak mindenféle szoftverlicenszt ("célszoftvert") drága pénzekért, utána rámutatnak, hogy azt kell használni, és kész. Sok esetben a gyakorlatiasság mellőzésével..

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#37) HaZse válasza SirRasor (#30) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi. Nem tudtam. De mivel én naponta kapok több helyről ilyen-olyan doksikat, amiket általában 2003 vagy 2007 alatt íródnak és ha csak Libre Office-t használnám, akkor nem tudnám a kapott anyagokat rendesen kinyomtatni/értelmezni/megjeleníteni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#38) ESP


ESP
senior tag

2003 volt, de Windows 7-re való átálláskor jött at Office 2007.
Nem nyert, aztán pedig az Office 2010. Utóbbit használom azóta is. Bejött.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#39) #06658560 válasza HaZse (#37) üzenetére


#06658560
törölt tag

Milyen jellegű dokumentumok ezek? Eddig nekem még mindent sikerült rendes formába önteni OO és MSO között, néha esetleg ugyan azt a képletet ismét be kell írni, de nem volt vészes mutatvány. S gyakrabban esett szét az OO-ból mentett ms formátum ms alatt, mint fordítva.

(#40) Иван válasza hcl (#26) üzenetére


Иван
őstag

Otthonra szerintem is bőven elég egy thunderbird + openoffice pack.

Mondjuk nálunk az egyetemen megkövetelik a word (.doc) kiterjesztést, és hogy worddel írjuk a dolgot. Amit el is fogadnék, ha adnának valami diák liszenszet, mint régen. De ma már nincs ilyen. Kérdeztem lehet-e igényelni win + office kulcsot, de már nem él a program :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#41) ddekany válasza Иван (#40) üzenetére


ddekany
veterán

LibreOffice (és gondolom az OpenOffice is) tud .doc formában menteni. Csak persze utána jobb, ha megnézed MS Word Viewerrel (ez ingyenes), hogy egybe maradt-e.

Amúgy elég szégyen, ha nem jó nekik a PDF. Talán elvárják, hogy warezold le... Sajnos őket ezrét nem lehet megb*szni, csak téged ha nem mindent tökéletesen csinálsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#42) HaZse válasza #06658560 (#39) üzenetére


HaZse
őstag

Munkabaleseti jegyzőkönyvek, fogl.-eü doksik, tűzvédelmi anyagok, veszélyes anyagok listája teli adatokkal.

Vanközte .XLS, .DOC. , .DOCX. És ami a legdurvább, az, hogy az űrlapok kitöltését word-ben a zárolással meg lehet oldani, addig Libre-ben nem találtam meg.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#43) HaZse válasza Иван (#40) üzenetére


HaZse
őstag

Tévedsz. Van ilyen lehetőség még mindig: [link]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#44) Иван válasza HaZse (#43) üzenetére


Иван
őstag

Engem az illetékes szerv az egyetemen elküldött, ők azt mondták, ilyen már csak a tanárok számára létezik. De meglesem mi ez :R

ddekany: a .pdf-et én sem értem, miért nem fogadják el. AZ openofficet még megértem, mert az néha a formázásokat tényleg henteli.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#45) proci985 válasza Воланд (#2) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

köszi.

nagyon kellene már egy svéd world (hint: helyesírásellenőrző jól jön egy északi germán, névelőszabályok nélküli nyelvnél), viszont ki akartam a 2013mat próbálni. árát nekem megérné, csak a win8 uitől tartok, most meg nincs egy extra gépem/vinyóm/legfőképpen időm tesztverziót próbálgatni, mint anno a win7 idején.

más: magánszemélyek számára lehet tudni, hogy lesz e belőle családi csomag? nekem kellene két gépre, meg akkor már lehet jól jönne egy harmadikra is.

ddekany: amíg az ember win97-2003 kompatibilisen csinálja a dolgokat, addig egyben szokott maradni. ilyenkor tényleg a pdf megoldás lenne a legjobb, kommentálni azt is lehet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#46) Воланд válasza proci985 (#45) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) HaZse válasza Иван (#44) üzenetére


HaZse
őstag

Kb. 1 hónapja nekem elérhető volt. Mind a diákok, mind a tanárok számára. De most megnéztem és nekem az emlékeimben nem ez a kép élt, ami most van fent.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#48) hallador


hallador
addikt

Hát már csak az érdekelne, hogy a Microsoft termékekkel való kompatibilitáson felül ennek mi az értelme? Gyakorlatilag az Office 2007 SP3 mindennek kompatibilis, ami Microsoft, minek vennék meg ezt? Pláne aranyárban. Őszintén szólva egy home end usernek, de magyar viszonylatban kis vállalatnak (<20 fő) vígan elég a google office is, és akkor levelező szervert is kap hozzá ingyen. Szóval jó jó, ez a nagy Office 2013 mánia USA, Japan, meg egy két ország számára, de a világ 90 % letojja majd, jogosan. Az Outlook is akkor ér igazán valamit, ha mögötte van egy Exchange, az meg nem sok helyen éri meg, pláne a kicsiknek. Az meg más kérdés, hogy a nagy multik majd veszik, viszik de otthonra semmi értelme. Aztán majd a piac dönt.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#49) nap válasza aram01 (#20) üzenetére


nap
addikt

"ha kilövik az xp-t akkor a 2003-at is el kell temetnem"

Miért?

Érdekes, hogy bizonyos verziók népszerűbbek a másiknál, és ezek többnyire válogatják egymást.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#50) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Remélem ehhez is beszerezhető lesz a classic menü :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.