Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Hurrá ! :DDD

vagy külön kulcs megszerzésével lehet bejutni

Nem lehetne kapni egy külön kulcsot ? ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mixer, YouTube, Twitch streamek

/s

(#3) -FreaK- válasza akoska07 (#1) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ha valakinek van egy felesleges kulcsa, én is szívesen elfogadnám :)

(#4) gzoli2


gzoli2
tag

Ha valaki ki tudja próbálni fx6300 procival kérem irja be hogy fut vele.............

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Ha valaki kipróbálta már az alfát és omegát ne fojtsa vissza a szavait és legyen kedves írja le tapasztalatait. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) Aventador91 válasza gzoli2 (#4) üzenetére


Aventador91
őstag

hasonló a gépigény mint a bf1-nél. ha ott megy, ez is el fog futni rajta

(#7) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,

Ha véletlen valakinek lenne egy felesleges kulcsa azt elfogadnám privát üzenetben! Köszönöm szépen!

(#8) Duck663


Duck663
őstag

Sziasztok,

Egy kódot vagy meghívást én is örömmel fogadnék! Köszönöm! Találkozunk a csatatéren! :)

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#9) Dtomka


Dtomka
veterán

Erről is lemaradtam :(((

Sebaj! Mert lesz OpenBeta :)

(#10) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

most próbáltam meg tőlük "eleszett kódot" kérni ;] de sajnos nem adnak :W :DD

(#11) Dtomka válasza HELLAFLUSH (#10) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is írtam nekik, a free dlc bug miatt. Azaz, hogy kártyaszámot kér. De azért megemlítettem, hogy szomorú vagyok, hogy nem kaptam kódot a BF V close alpha-ra :D

Tudom, 0 % esély, még a válaszra is, de legalább megpróbáltam :B

(#12) HELLAFLUSH válasza Dtomka (#11) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

pedig anno Battlefront2-höz lehetett a zárt bétára kódot kérni :D
végül sikerült letöltened a Turning Tides DLC-t?

(#13) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Valakinek vélemény srácok?

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#14) Dtomka válasza HELLAFLUSH (#12) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem, hisz kitartok. Ha korábban sem kellett megadnom semmit.. Akkor most miért tenném? EA & DICE... bekaphatják! :)

Az V-t még meg fogom venni.... és szerintem az lesz az utolsó BF! 2005 óta minden megjelent játékukat megvettem, és most sem! 1 kibe...ba...xot alpha kódot nem küldtek. Ennyire értékelik aki kitartó\hűséges....

De mint ahogyan a BF1 esetében is 1 .doc -ban leírtam a betaval kapcsolatban a véleményem, a BF V-ről is lefogom. És UI: - ban elbúcsúzom tőlük. Nem tizen, huszonéves vok már...
Én 1 vagyok, de lehet ezt mások is átélték\gondolják...

És ha úgy adódik eladom a gépet és fontosabb dolgokra fordítom az időm. család, barátnő, barátok, kutya... stb...

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Akinek még nincs kódja de kíváncsi a játékra: Battlefield 5 Closed Alpha Live Stream! by jackfrags

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) novakalex válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


novakalex
aktív tag

Hát nézni mindig szép, de játszani teljesen más érzés. :O

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

remélem open beta is lesz hamarosan.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Fitzgerald válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Augusztus-szeptemberig nem valószínű.

(#19) oriic válasza laceszgamer (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz open beta, ez mar hivatalos. Aki pedig elorendeli a jatekot, az a tobbiektol ket nappal korabban mar jatszhat a betaval.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.