Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maacaw


Maacaw
tag

Az az akku tényleg nagyon kicsi lesz bele :( Amúgy nekem a 4,7" az még pont elfogadható/ideális. Egyébként tényleg Best Buy lehet(ne), ha hazánkban olyan 55.000 Ft lenne (ha egyáltalán behozzák ide). Bár én nem tudom hogy mit lehet elvárni egy 8 magos MTK-tól, de szerintem talán a 4 mag, 1,2 GHz-s Snapdragonok szintjét hozza, de lehet hogy többet is.

[ Szerkesztve ]

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ritka gagyi lett.. az Oppo megoldása sokkal elegánsabb :)

De ez a Gionne egyelőre sok szép készülékkel nem kecsegtet...

@Maacaw: valós 8 mag, órajeltől függ a teljesítménye, de elég erős, és energiatakarékos.

Lenovo-é már kint van , meg a ThL-é is, hamarosan remélem a kezemben lesz valamelyik

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Rusnya.
Egyébként meg a bejelentkező logóig eljut majd?? :DD

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#4) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Koszos kez fogja a telefont. :DDD

Gondolom ez sem nagyon fog elerni hazankba.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5) Paul119


Paul119
addikt

Hát ez valami ritka gagyi :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) XtremLor


XtremLor
őstag

Az a forgathatos kamera nekem nem jon be, olcson adjak az mtk cpu-val szerelt telokat, nem hiaba nezegetem en is oket :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Cuki az a Travi-lila szín! :DDD

Lakatos Ludmilla kezében jól fog kinézni! ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) bok92


bok92
addikt

Gyönyörű! :DDD

(#9) blade zte válasza Graphics (#2) üzenetére


blade zte
őstag

Az oppo megoldása 3x ennyibe kerül, ebben az ár(!)kategóriában meg csak egy 2 magos vwga készülékkel van jelen, ami aligha forgatható kamerás. Sajnos ők nagyon elárazták magukat, túl nagy lett az önbecsülésük kezdve az n1-el.

Maacaw: A7-esek a magok igaz, de 2ghz-n pörögnek. Talán még az s600-at eléri, de ezt proci szakértőnk tudná megmondani. Persze az a mali450mp4, ami a 400 fejlesztett változata, vajmi kevés egy a320-hoz képest is.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#10) DiVaD


DiVaD
senior tag

Biztos lesz másik színben is.... az elforgatható kamera szerintem a spórolás miatt van, az akkuért viszont kár.

(#11) Graphics válasza blade zte (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem önbecsülés kérdése.. nem kötelező minden kinainak olcsonak lennie...

Főképp, hogy az oppo nem a megszokott hardvert teszi, és nem is oriási megrendeléssel.. ennyi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) dilajoska1 válasza blade zte (#9) üzenetére


dilajoska1
őstag

Nem lesz gyenge a mali-450mp4, 700mhz-en fog pörögni és már az UHD videókat is kezeli.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#13) blade zte válasza Graphics (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Nem kötelező, de jól teszi. Vivo xplay 3s is ugyanannyi, ha nem olcsóbb, mégis kapott 2k-t, nem rosszabb kamerát (mégha nem is a kamerára van kihegyezve), s800ab-t, sztereó hangszórót a világ legjobb hangzásával, ujjlenyomatolvasót. Azért ha egy igazi kínai gyártó valamit készít egy nem-kínai gyártó árán, azt felszereli a világ minden gyöngyével, ahogy a vivo is tette.

Zte nubia z5s mini 300 dolcsi magyarországra viszonteladótól, és miben rosszabb? nem tudod pörgetni a 13mp-es kamerát, és nincs hátsó tapipad. Pedig a nubia az a ZTE minőségi ága, és lám, nem adják aranyért mindegyik tagját. :U

Az oppo n1 max USA-ban, és nyugat EU-ban lesz sikeres, kínában nem igazán kell számítani rá. Ott amúgyis a gionee elife e7-el versenyez, aminek 16mp-es a kamerája (nem minden az mp, de néha jól jön), de a nem forgathatóságért cserébe is kárpótolnek egy szerény 8mp-es előlapival az iphone-ból.

Tehát mi okom lenne épp n1-et választanom? :U

Dilajoska1: Igen, ahogy az első 41mp-es nokia gpu-ja is jól kezelte a hatalmas fotókat. 2d és 3d teljesítmány 2 más dolog.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#14) dilajoska1 válasza blade zte (#13) üzenetére


dilajoska1
őstag

Csak hogy a fotó és a videó között van egy kis különbség :-) . UHD videot tudtommal még az adreno 320 se viszi.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#15) Graphics válasza blade zte (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vegyél egyet végre. :D 'osztjonapot

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) blade zte válasza dilajoska1 (#14) üzenetére


blade zte
őstag

Mobilarenatv-n úgy emlékszem mutatták, hogy a xperia z akadozva viszi s4 procival. Az s600-ban lévő 320-as viszont azért már biztos elfuttat holmi 4k-t. ;] Annyira nem nagy dolog, a 4k őrület év elején lement, akkor is ott volt már az exynos sgx544mp3-al, az allwinner a31 olcsó tabletproci is vitte sgx544mp2-vel, és logikusan az intel kétmagos atomja is mert ugyanaz a gpu volt benne. a Négymagos mtk-t meg 1gpu mag választja el a 4k-tól. Tehát nem nagy szám ez. :N

Duliee: Megint ott állok, hogy 3 telefon, 3 nagy hátrány:
-nubia z5s nagyon olcsó, de kevés memória, ami nem bővíthető.
-xiaomi m3 nagyon jó, de elérhetősége megkérdőjelezhető, és picit nagy a káva.
-vivo xplay 3s a legcsúcsabb ami jelenleg létezik, de rohadt drága, és talán a 6 hüvelyk picit nagy. Félek, hogy megvámolják+ÁFÁ-zzák amikor már eleve 150ezerbe kerül. :(

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#17) dilajoska1 válasza blade zte (#16) üzenetére


dilajoska1
őstag

s600-ban és s4-ben is szerintem ugyanaz a gpu van. Tessék győződj meg.

http://www.youtube.com/watch?v=1qHuY8UFDpc&feature=youtube_gdata_player

PowerVr 544-es sorozatról se hallottam hogy kezeli.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) Graphics válasza blade zte (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Drága telefon, nagy értékvesztés, örök kétkedés megérte-e... vegyél egy Lenovo S939-et. És csókolom.. annyit vársz mindig... sose lesz

Nincs értelme a legcsucsabbat venni.. nem fogod kihasználni, inkább észérveket tegyél a vásárlási mérlegbe... ne pedig a "csucsfaktort"...

150ezret akkor adnék a telefonért ha minden igényt kielégit... de egy Lenovo P780-ad 4-5napos üzemidejével nem vetekszik egyik se, emellett gyors is, de nem csúcs... és 60 ezer se...

Veszel egy ilyen batárcsucsot, aztán 1nap épp megvan, mert egy akkora kijelzö leeszi az akksot..

Nüansznyi dolgokon agyalsz... ennyit nem is ér egy telefon se. :D Használati értékben nem lesz több... ezek a pixelvadászoknak készülnek és a sajtónak... hirnév miatt...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) blade zte válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


blade zte
őstag

A nyolcmagos verzióról beszéltem. Akkor oké, lehet nem megy jól, vagy nem mindegyikben megy jól. Az sgx544-es sorozat meg igen, kezeli. Sőt...
[link]

Duliee: Van benne valami. A vivo xplay 3s-nél jó eséllyel hezitálni fogok hogy egyáltalán magammal vigyem-e, mert akkora, hogy biztos kinézi mindenki a kezemből. :O Tehát akkor m3 ha időben lesz raktáron. Ja, és bocsánat van még az elife e7 maga, na az is megér egy szemlét, bár nem sokkal olcsóbb vivonál.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#20) dilajoska1 válasza blade zte (#19) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen. Utánna néztem. Mp2-től elvileg kezeli de az adreno 320 biztos hogy nem! Mondjuk nekem az egy kicsit furcsa hogy külön videó lejátszó kell a 4k-s videókhoz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#21) Graphics válasza blade zte (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Utobbi ronda mint a bűn...

Mondom hagyatkozz észérvekre, ne pedig arra, hogy a Tied legyen a legújabb, legdurvább... mert a hezitálástól nem lesz. :/....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Tudom hogy ezért a pénzért nem várhatok el mindent de ha belekerült egy valódi 8magos proci akkor a 2 Gb ram is jöhetett volna.

De ennyiért a külsejét sem kritizálom.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) Graphics válasza M5Norbi (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna egyelőre valamiért 1GB-tal jönnek az új 8 magosok... Hogy mi az oka, szerintem az alacsonyabb órajelű variáns mellé ennyi "jár" és majd az emelt órajelnél jelenik meg a 2GB...

Ezzel elérik, hogy ár/értékben olcsóbb készülékekben is elterjedjen ez a SoC

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) WinPho


WinPho
senior tag

És most egy egyszerű kérdés: mi a bánatnak kell bele nyóc mag? :F A marketingen kívül.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#25) Graphics válasza WinPho (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D majd kiderül

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) dilajoska1 válasza Graphics (#23) üzenetére


dilajoska1
őstag

Pont fordítva :) A legtöbb 8 magos már 2gb rammal érkezik

Newman K2S
JIAKE V8
ThL T100S
iNew I6000+
Zopo ZP998
Xiaocai Edge
Goophone N3 Elite
Huawei 3c.....(bár ebből lesz 1gb-os verzió is)

Én pont azon csodálkoztam hogy csak 1gb ram van benne mikor a többibe már 2gb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#27) Graphics válasza dilajoska1 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ezekkel szemezek, nagy kár, hogy nem érkeztek meg karácsonyra

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) dilajoska1 válasza Graphics (#27) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jövőre én is akarok egyet. Bár szerintem lesz ebből is annyi mint most az mtk6589-es telefonok.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#29) Graphics válasza dilajoska1 (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lesz, meg a 6582 / 6572 is nagyon népszerű

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Hát igen, a HD kijelző nagyon igényli azt a 8 magos MT6592-t, főleg 1 GB RAM-mal, értelmes egy konfiguráció! Még szerencse, hogy a forgatható 13 mp-s kamera is ott van, így már minden világos, vakuljanak az indiai parasztok! (Ja hogy gyorsan merül meg nyilván szarok lesznek a 13 mp-s képek az nem érdekes...)

Nem a lényeg a fontos.

(#31) Graphics válasza dreamdancer (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi ebből azért nem kérünk :D

Se TE, se ÉN nem láttam még , hogy mire képes a hardver, ha igen, akkor számolj be a tapasztalatokból.

1GB nem elég ? jóhogy nem egyből 6GB kell hozzá , mint a krájsziszhoz-...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Most azt a 2 GB RAMot miért kellett kispórolni belőle??

Amúgy nagyon ronda!! XD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#33) dilajoska1


dilajoska1
őstag

videó

http://www.youtube.com/watch?v=Xo2Usk1BEYE&feature=youtube_gdata_player

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#34) exkalibur válasza wertigo1984 (#4) üzenetére


exkalibur
csendes tag

Ráadásul bal kézzel. Azzal pedig Indiában a seggüket törlik

(#35) halkow


halkow
őstag

de gatyi hatása van :Y nekem ez nem tetszik :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#36) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

4,7es "Mini". Hová jutottunk... A 4,5ös telómat alig tudtam megszokni. Még egy év és a 6osak lesznek a minik. :DDD
Amúgy nem erről fogják a szépség szobrát megmintázni. :D

[ Szerkesztve ]

(#37) wertigo1984 válasza exkalibur (#34) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38) xtr3m3


xtr3m3
tag

Erdekes lesz meg a Huawei honor 3x es em lesz draga kb januarban jelemik meg

xtr3m3

(#39) -Faceless- válasza Maacaw (#1) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ha jól optimalizálják mozoghat nagyjából a Krait 300-as s400, és az Xperia Sp-ben lévő kétmagos S4 Pro között.

(#40) McSpy válasza exkalibur (#34) üzenetére


McSpy
őstag

Hátha bal kezes,az igazán ínyencek azok kétkezesek :DDD

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#41) Den Hadnagy válasza Graphics (#18) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nem kekeckedésből írom, de okostelefonként használva (=nyüstölve) a Lenovo P780 két nap üzemidőt produkál (ami nagyon jónak számít), de 4-5 nap max. készenléti időből képzelhető el. Ettől függetlenül egy nagyon jó teló, nagyszerű ár-érték aránnyal.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#42) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Amúgy ha akár a legújabb Androidot is nézzük, akkor az fel van készítve 8 mag érdemi kihasználására? Mert én nézegettem a négymagosomat 4.2.1. alatt, de még az is elvétve fordult elő, hogy a harmadik mag aktivizálódott volna... (Lehet, hogy játékok alatt igen, de ott nem néztem a diagnosztikai app-el - meg az nem hétköznapi használat, ha azt vesszük)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#43) oceanrush


oceanrush
senior tag

Elég csúnyácska lett szegény telefon. Mire jó egyébként ez a 8 magos SoC?

(#44) Graphics válasza Den Hadnagy (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon nyüstölve egy sima meg elvérzik fél nap alatt...

Ki hogy használja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Sub-ZeRo válasza oceanrush (#43) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hogy ne akadjon a zöld robotka.... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#46) #13110016


#13110016
törölt tag

Hú de ronda ez. Azok az ikonok...

(#47) Graphics válasza #13110016 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez aztán a kifogás... a Launcher-ek között, meg a gyári témák mellett.. az ikonok :U

Mert még ha azt mondod, randa a telefon :K

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) #13110016 válasza Graphics (#47) üzenetére


#13110016
törölt tag

Kimerítő véleményem első fele a külsőnek értetendő. Az ikonokat csak megemlítettem, hogy azok is rondák számomra. ;]

(#49) Graphics válasza #13110016 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Engem korán reggel kimerített... ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) xmaas


xmaas
őstag

Randa de legalab jo nagy,oromteli latni azt a nyomorult kameramegoldast is milyen gyonyoru lesz amikor majd elkezd szepen lotyogni istenien fog korbe korbe forogni ahoy mozgatod a telefont na de mindegy hasznaljak egeszsegel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.