Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

azert egy letoltoink ( http://www.ovi.com/services/support/subpage?id=guid-f3a68468-c1e9-11dd-ad8b-0800200c9a66&lang=en-US&lid=storeftrpromo2nli ) belefert volna a hirbe:U

mod:
btw napok ota naponta akar tobbszor is rovid idore nem elerheto a ph, 50x-et dob. mivan nalatok?

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Épp 10 perce küzdök hogy letöltőlinket írhassak :)

http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Ovi_Suite_webinstaller.exe

http://betalabs.nokia.com/blog/2009/10/13/nokia-ovi-suite-20-beta-graduated

(#3) modd3r


modd3r
őstag

Szvsz, sokkal átgondoltabb, letisztultabb mint a PC SUITE, plusz az új verziónak hála egy csomó alsó kategóriás telefont is támogat.

(#4) plus44


plus44
veterán

Jöhetet volna előbb ez, nem a másik bughalmaz, de mindegy. Örülünk. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) ClioRS


ClioRS
őstag

Érdekes, nekem pont a másik (PCSuite) tetszik jobban, sokkal egyszerűbb és átláthatóbb. Nekem tele van felesleges dolgokkal az OVI Suite.... :U

(#6) Konflikt válasza modd3r (#3) üzenetére


Konflikt
addikt

csak epp egy rakas funkcio hianyzik belole. pl. videotartalmak kezelese, sync. filebrowser, akku szintkijelzes. pcsuite nelkul az ovi semmitse er.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) modd3r válasza Konflikt (#6) üzenetére


modd3r
őstag

Nekem meg pont ezek nem hiányoznak...

(#8) ClioRS


ClioRS
őstag

3 progi telepítéséből 2 meghiúsult.... aztán csak restart után volt hajlandó kommunikálni a telefonnal..... egyelőre jobb a PCSuite :U

(#9) Konflikt válasza ClioRS (#8) üzenetére


Konflikt
addikt

restart a PCsuite utan is kell.
amugy meg nekem kapasbol ment egy restart utan, kezlei pl. az E63,E66,E65,E75,E51 mobilokat gyorsan, hibatlanul.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) Konflikt válasza modd3r (#7) üzenetére


Konflikt
addikt

kinek mi :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#16) koviivi


koviivi
csendes tag

én a nokia eddigi szoftvereit nem használtam még soha sem max csak próba erejéig... remélem ez vmi értelmes lesz:)

(#18) koviivi


koviivi
csendes tag

lehet h akkor majd bepróbálom

(#19) thief888


thief888
tag

Egyenlőre elég szokatlan! De ezt az idő megoldja! :)
Amúgy nekem tetszik a program! Végre valami újítás....ami ugye sosem árt.

(#25) thief888 válasza ClioRS (#8) üzenetére


thief888
tag

Nekem is ment tökéletesen! nem lehet, hogy a gépeddel van vmi?

(#26) csab2


csab2
veterán

Nekem sokkal jobban bejön mint a PC Suite. Ami a legnagyobb előnye: nem kell 4 db program (PC Suite, NSU, NML, NMU) csak 1. Plusz el lehet mondani, hogy ezt-meg-ezt csináltam az oviban :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27) nagygabor519


nagygabor519
tag

Ez most miben jobb vagy más, mint a PC suite?
Addig csak azt használtam.

Nagy Gábor

(#29) nagygabor519 válasza #43620096 (#28) üzenetére


nagygabor519
tag

De PC suite.nál csak a gépre kellett progit rakni, itt meg gondolom a telefonra is. Mert különben bukik a bárhol bármikor dolog :)

Nagy Gábor

(#33) nagygabor519


nagygabor519
tag

Ha végül is egy netes PC suite, akkor bármilyen régi nokiával is kompatibilis?
Ugyanazok a funkciói is? Bár a backup-olást nem hiszem, hogy neren keresztül végezném...

Nagy Gábor

(#36) nagygabor519 válasza #43620096 (#35) üzenetére


nagygabor519
tag

Az egy dolog, hogy ha lementem a cuccom és megszakad a net, akkor max újrakezdem.
De ha újra karom rakni az egészet, és akkor szakad meg nem biztos, hogy jót tesz neki.

Bár lehet úgy van megírva progi, hogy ez nem okozhat bajt. Ezt nem tudom. De nem hiszem, hogy ezt a funkciót használnám legtöbbször. Max 1-2 havonta otthon.

c4rw4sh:
Ha az otthoni gépem behal, akkor az lesz a legkisebb bajom, hogy a mobil backupja megvan e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Nagy Gábor

(#38) nagygabor519 válasza #43620096 (#37) üzenetére


nagygabor519
tag

Hát majd sorra kipróbálom, hogy mit tud.
Nyerni? ovi.com-on nincs semmi semmilyen nyereményről.

Nagy Gábor

(#40) nagygabor519 válasza #43620096 (#39) üzenetére


nagygabor519
tag

Ja ennek van magyar microsite-ja! Na akkor ha már regisztrálok, akkor egy mail küldést megér. Tudtam én, hogy jó helyen érdeklődök :D

Nagy Gábor

(#42) csab2


csab2
veterán

Szerintem kicsit keveritek a dolgot.
Az Ovi Suite a PC Suite utódja, és mint ilyennek közvetlenül nem sok köze van az ovi.com-hoz.
Ez egy sima számítógépes alkalmazás, amely a telefon és a gép közötti kapcsolatra lett kitalálva. Annyi előnye van, hogy szebben, egyszerűbben néz ki (legalább is szerintem), illetve, hogy bele lett integrálva a Nokia Software Updater, a Nokia Map Loader és a Nokia Map Updater is. Tehát ezeket a funkciókat most már 1 programmal el lehet érni.
Nem kell hozzá semmilyen telefonos alkalmazás, hogy használni tudd. Pl. remekül működik a 3120 classic-kal is. Az igaz, hogy S60-as telefonoknál telepít valamit, de ez már a PC Suite esetében is így volt.
És persze az is igaz, hogy az ovi.com-on lévő alkalmazásokkal is lehet szinkronizálni. Vannak olyan szolgáltatások, amik a Szimbi János telefonokon elérhetőek (fájlmegosztás, képfeltöltés, stb.) de ezekhez nem kell az Ovi Suite.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44) csab2 válasza #18005248 (#43) üzenetére


csab2
veterán

Van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem igen.
Ami fontos! Ezek után nem kell PC Suite, NSU, NML, NMU.
Elég csak az Ovi Suite.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#50) csab2 válasza #18005248 (#47) üzenetére


csab2
veterán

Képzeld, igen. És mielőtt megkérdeznéd, igen én ki is próbáltam mindet a vadiúj e52-mmel.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.