Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sokra nem megyünk vele, ha US exclusive lesz ez is.

https://utdetailing.hu/

(#2) aelod


aelod
veterán

Nem meglepő...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3) RRamstein


RRamstein
tag

Futottak még kategória :))

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ezt a telefont is kb csak a neve (mármint Andy Rubin neve) adhatta volna el, de láthatólag a piacon nincs nagy kereslet egy drága telefonra, aminek teljesen kétes a támogatása, meg úgy egyáltalán a cég jövője. Nekem inkább úgy tűnik, hogy csak kellett valamiből pénzt csinálnia Andy-nek, ezért fújt egy lufit, amire ráugrottak a befektetők.

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ennyi volt. Tán igaz sem volt...:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) Cassi válasza #16820480 (#4) üzenetére


Cassi
senior tag

Az informatikusokon kívül a kutya sem tudta, hogy ki az az Andy Rubin. Nagy arc kell hozzá, hogy valaki erre próbáljon egy egész céget alapítani. Végül sikerült olyan magasra emelkednie, ahol már nyilvánvaló az alkalmatlansága.

(#7) aelod válasza Cassi (#6) üzenetére


aelod
veterán

+1

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Épp utána akartam járni, hogy mi a helyzet velük, mert nagy csend van körülöttük.

(#9) aelod


aelod
veterán

Tehát a kis Andy kilépett a mamutcégtől, hogy jól megreformálja az okostelefont. Csinált egy vállalatot startup kezdeményezéssel összeraktak egy telefont ami minőségileg nem a legjobb cserébe feltalálta a noccsot. Aztán a telefon szépen megbukott és most kuncsorog még egy kis tőkéért az új projektre.

Összegzés:
- A noccsért a kis Andyt kell jól pofánverni ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) janeszgol válasza aelod (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Az hagyján, a szervizzel, a frissítésekkel is gondok vannak, tehát a támogatásokkal. Nem nagy veszteség.

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Pedig igazán megnéztem volna a jobban átgondolt és hibamentesebb Essential 2-t. Úgy néz ki, hogy hype-ra nem lehet vállalkozást építeni, elég masszív háttér kell hozzá.

Finn the human

(#12) Dr. X


Dr. X
aktív tag

1 milliárd dollárt ér egy cég, aminek egyetlen terméke van és az is megbukott? Nincs szabadalmuk, semmi értékük és ennyit érnek? Igazából hülye lenne Rubin ennyiért nem kiszállni. Az évtized exite lenne.

(#13) #39157760 válasza Cassi (#6) üzenetére


#39157760
törölt tag

:K

(#14) aelod válasza Dr. X (#12) üzenetére


aelod
veterán

Ez egy pénzügyi nyerészkedés volt csak a részéről...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#15) moleculez válasza aelod (#14) üzenetére


moleculez
veterán

De jól csinálta, meg kell hagyni...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) aelod válasza moleculez (#15) üzenetére


aelod
veterán

Az tuti :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) T. Almeida válasza Cassi (#6) üzenetére


T. Almeida
senior tag

IT-s vagyok, de én nem tudtam :\

(#18) forgonati


forgonati
őstag

Nem volt túl nyerő az a telefon. Kamera gyenge, no jack, de van noccs. Frissítés gyenge, szervíz gyenge. Simán kihagyható.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#19) aelod válasza forgonati (#18) üzenetére


aelod
veterán

Szerelhetőség is eléggé necces volt (alaplapba egybe épített usb type-c). Ráadásul a kihozatalt követő 4. hónapban még nem volt alkatrész hozzá...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#20) joey04


joey04
titán

Bukás volt az egész már az első pillanatban.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#21) aAron_ válasza joey04 (#20) üzenetére


aAron_
őstag

Igen, és nem csak utólag okoskodunk. Sosem értettem, hogy lehetséges, hogy egy fórumon jobban látjuk a piaci igényeket, mint több milliárd dollár fölött rendelkező befektetők, akiknek elvileg ez a szakmája.

"Strategic investors also included Tencent Holdings Ltd, electronics contract manufacturer Foxconn and Amazon.com, which participated via its Alexa Fund. Previous investors Redpoint Ventures and Playground Global also participated."

What is your ikigai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.