Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) atike válasza #20749568 (#49) üzenetére


atike
nagyúr

Azt külön hagyjuk... Évekkel ezelőtt próbaképp felraktam a Vibert, megnéztem, kipróbáltam nem tetszett, töröltem.

A mái napig az jön vissza ismerősöktől, hogy "láttam, hogy van Vibered, majd hívlak azon".... Sok sikert. A fene nem érti miért nem tűnik már el.... :W

(#53) #79335424 válasza #20749568 (#52) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, azt én is passzolom. Ha jól emlékszem, akkor a 2110 -es Nokiám óta csak nemzetközi formátumot használok.

(#54) joci86 válasza atike (#51) üzenetére


joci86
senior tag

Törölni/deaktiválni kell a fiókot. Nekem Whatsapp-al volt hasonló. Kollégám ott írt, pedig több hónapja nem volt már a telefonon.

(#55) atike válasza joci86 (#54) üzenetére


atike
nagyúr

Anno töröltem.... 5-6 éve volt. Semmit nem ért.

(#56) #02683648 válasza orimate86 (#45) üzenetére


#02683648
törölt tag

Nem tudom egyébként hogy működik, én androidos fonra bereggeltem a számomat utána Ipad-ra tudtam simán telepíteni a vibert és ugyanazzal a számmal működik (legalábbis végigcsináltam amit akart és utána ment ebből gondolom h hivatalosan támogatja)
Whatsappra csak workaround van (ipadon legalábbis vmi olasz koma által fejlesztett izé ami a whatsapp web-nek vmi wrappere) én nem láttam még működni, a saját tabletemen legalábbis.
Droidos tablettel nem tudom mi újság.

[ Szerkesztve ]

(#57) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Érdekes mód az ismerőseim körében meg pont a Google Hangouts van használatban. Androidos telefonon alap alkalmazás, akinek van gmailja (vagyis az emberek 99,99%-ának), annak van Hangouts-a is. Ugyanúgy lehet csetelni, telefonálni, videohívni. Telefonon ott van a gyári app, gépen csetelésre ott a Pidgin, telefonálásra/videohívásra van Chrome bővítmény is, de rendes online oldala is, végső esetben a Gmail alól is indítható bármi.
Engem az lep meg, hogy nem ez az elterjedt. Lényegében mindenki regisztrálva van rá és azonnal tudná használni teljesen ingyen.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#58) Littoral válasza tonyrulez (#57) üzenetére


Littoral
aktív tag

Én azt a megdöbbentő tényt tapasztalom magam körül, hogy az okostelefonnal rendelkezők nagy része (10-ből 8) szinte csak a látványlehetőségeket használja ki a telefonjából: fotózás, képnézegetés (és persze mutogatás), a beépített időjárás-widget, ilyenek. Az, hogy a rendszert összekötni a Gmail-el, az valami földöntúli folyamatnak veszik, és pl. a telefonkönyvet manuálisan, a telefon memóriájába rakják, már aki nem a sim-kártyára (legújabb Samsungok, Honor-ok, Huawei-k, stb.). Pazar. A Viber-t persze a gyerek vagy a szomszéd rárakja neki a készülékre, de mivel alig van bejegyzés a telefonkönyvében (mivel még nem "töltötte fel"), az is valami használhatatlan, haszontalan izévé válik nála. Mobilinternetet természetesen nem vesz külön, minek, otthon ott a wifi?! Ami egyébként tök' felesleges, mert a kezembe kerülő készülékeken a mobil adatkapcsolat van kiválasztva. Hm.
És akkor még a Hangouts-ról, a WhatsApp-ról stb. nem is beszéltünk, de ilyenkor minek is? :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.