Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ffrdgc


ffrdgc
tag

Gyönyörű

Samsung Galaxy Note22

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Kicsit a Velvetre hasonlít, ami amúgy eléggé tetszett.

(#3) DDA40X


DDA40X
aktív tag

No, ez aztán elég semmilyen lett. Ennél még az S21 is karakteresebb.

(#4) Schuler888


Schuler888
senior tag

Az a feher brutal szep :Y

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) joey04


joey04
titán

növeljék annyival a telepet, ami akkora súlyt jelent, amit a sziget csökkentésével nyertek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Hm nekem tetszik. :))

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#8) Quqesz válasza #16820480 (#2) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bizony, és nekem is a bordó(v barna) bejön!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9) bostone


bostone
addikt

Óh, ha végre elhagyná a Samsung a lehajló kijelzős baromságot.

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó isten! Atom gyönyörűek ezek így. Remélem ilyen lesz!
Az utóbbi évek legjobb renderei.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nagyon nagyon tetszik, de elvi okokból már nem fogok megjelenéskor telefont venni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Aryon87


Aryon87
félisten

Sokkal szeb így, mint azzal a böhöm kontinensses elődök.. Letsztult, elegáns.
Csak lenne Snapdragonnal.....
Fehér/Bordó a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13) BiP


BiP
nagyúr

Nekem ezek a lapos, nem kerekített végek (alul-felül) nem tetszenek. Erősen Sony utánérzés.

(#14) RetepNyaraB válasza #16820480 (#2) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Pont ezt akartam benyomni, de már igen későn a jelek szerint.
Eljött az idő, ha megkésve is, hogy az lg dizájnt kezdik koppolni :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#15) ffrdgc válasza BiP (#13) üzenetére


ffrdgc
tag

Ez vicces, mert nekem pont, hogy az a forma tetszik a note szériéban. Jó fogású, egyszerű, elegáns.

Samsung Galaxy Note22

(#16) Schuler888 válasza BiP (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tobb mint fel evtizede ilyenek a noteok...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

Alakul. A bordó képeken nagyon tetszik. kíváncsi vagyok milyen lesz élőben.

(#18) BiP válasza Schuler888 (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

Ám lehet. Nekem a Note-ok kimaradtak. Én csak a címben szereplő S szériára utalás miatt néztem meg, naívan azt gondoltam, higy az S széria is ilyennek várható.

(#19) Fecogame válasza bostone (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

S21-nél végre nincs, örültem is neki. Erre ez... :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) adamklark


adamklark
senior tag

remélem is hogy folytatják a note szériát, a kamera meg.. szubjektív persze de egyrészt nem szép másrészt meg mostani szigetnek legalább annyi az előnye hogy érzem hol a kamera és nem tapogatom meg, ezzel meg fogdosni fogom véletlen (tokkal megoldható gondolom)

[ Szerkesztve ]

(#21) manokaki


manokaki
őstag

Ezen a formán biztos ,hogy sokat gondolkodtak :Y :Y :Y olyan ronda lett..

(#22) Aryon87 válasza manokaki (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont hogy letisztultabb mint az S21 szeria okadek szigetevel...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23) #72042496 válasza BiP (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem ezek képen mindig nagyon bejöttek, aztán élőben meg nem. Képen ez is tetszik, élőben meg majd biztos fogom látni valamikor, aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#24) sohajda90


sohajda90
tag

Ez csak nekem nem adódik össze fejben?! :F

Az eredeti Twitter bejegyzés arról szól, hogy a kamera súlyát és helyigényét próbálják csökkenteni, hogy elférjen a toll is a házban anélkül, hogy ne nőjön sokat a készülékház...összességében ez nem éppen jó hír, mert a fizika törvényeit ők sem tudják megerőszakolni, ha csökkentik a kamera fizikai helyigényét, az egyenesen arányosan minőségi kompromisszummal jár, jelesen vagy kisebb lencséket használnak, vagy elhagyják az optikai stabilizáció hardverét, de valamit be kell áldozni... kiváltképp igaz ez a periszkópos megoldásokra, amik azért elég sok helyet foglalnak...
A kamera sziget soha nem "design" elem volt, egyszerűen az egyre helyigényesebb kamera-hardwarenek mennie kellett valahova, és a készülékgyártók a teljes készüléktest megvastagítása helyett úgy döntöttek, hogy a kamerákat kiemelik a készüléktestből. Az, hogy ezután beindultak a design csapatok és próbálták különböző variációkat ráhúzni, az már csak a szükséges rossz köré való tervezés volt...

Tippre azt mondanám, hogyha ez igaz, akkor sanszos, hogy a foldable vonalhoz hasonlóan itt is meg fogják lépni, hogy a legdrágább modell nem feltétlenül a legjobb kamera rendszert kapja. Lehet, hogy lesz sima S22, S22 Ultra és egy külön S22 Note

(#25) francz'70


francz'70
aktív tag

Ez igen, ...nagyon pofás!
Érdekes, hogy ez a Velvet dizájn az LG- nél egyáltalán nem tetszett, (még a Samu A32-nél sem) itt viszont marhára bejön!
Az a fehér, ....vagy a bordó :Y

(#26) Juhaszatti válasza Aryon87 (#22) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem az S10 óta a 21-es széria letisztult szigete tetszett újra. Ez hogy minden egyes lencse külön kiáll, megint nem az igazi, bízom benne hogy nem ez lesz a végleges.
De hát ez nyilván szubjektív.

(#27) k-adi válasza sohajda90 (#24) üzenetére


k-adi
nagyúr

" a készülékgyártók a teljes készüléktest megvastagítása helyett úgy döntöttek, hogy a kamerákat kiemelik a készüléktestből."

na és itt cseszték el.. picit lenne vastagabb, lenne nagyobb akku is benne és nem kellene kényszer kamerasziget-design se... minden megoldódna ha picit vastagabb lenne.. de neeeeem, inkább dudor...

(#28) k-adi


k-adi
nagyúr

szép render, nekem mindigis tetszett a note design, a kicsit szögletesebb karakter a túlkerekítéssel szemben..
a lehajló kijelzőszél már-már kötelező elem sajna, ez van..

(#29) jacis


jacis
nagyúr

Az S22 ultra lesz jövőre a Note 22 ultra?
Tehát lesz két S22 ami a régi megjelenést kapja meg egy S22 ami Note kinézetű lesz?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) kchris78 válasza k-adi (#27) üzenetére


kchris78
veterán

s21 ultra brutális lenne ebben az esetben..

(#31) Duree


Duree
veterán

Gondolom ahogy szokott az árazása megint a csillagos ég.

duree54

(#32) adamklark válasza Duree (#31) üzenetére


adamklark
senior tag

nem véletlenül "Galaxy" ;]

(#33) Duree válasza adamklark (#32) üzenetére


Duree
veterán

Igazad van, erre nem is gondoltam

duree54

(#34) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Nekem akkor is hiányzik a sziget, elegánsabb szerintem :U

Life is better with a Titan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.