Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tocsa

    senior tag

    A nyerteseknek es kalaposoknak pedig gratula!

    Ugyan nem sikerult a kalapba kerulnom, de orommel tolti el szivemet, hogy keves 0 hozzaszolasos ujszulott zsuzsikat es hasonlokat latni a kalaposok kozott, akik valoszinuleg geek-ek baratnoi / csaladtagjai es halvany fingjuk nincs hardverrol / szoftverrol.

    Mivel most ez nem is aktualis, ezert megragadnam az alkalmat, hogy beterjesszek egy javaslatot. Gondolom a nyerteseknek igazolniuk kell magukat a nyeremeny atvetelekor. Namost ha adott esetben a nyertes egy karonülő csecsemő/kisgyerek akkor alapban ujra huzni a helyezeset, es paros labbal kivagni az illetot mint macskat szarni. Ellenkezo esetben 3 kerdesre kene valszolniuk, amik rettenetesen egyszeruek lennenek, de megis kiszurnek, hogy az adott illetonek halvany lila figja van-e vagy sem a temarol (azaz csak klikkelo robotkent vett reszt, hogy a geek nyeresi eselyeit novelje, vagy sem).
    Emlekszem egyszer volt egy jatek itt, ahol a kalapban levo nick-ekrol jol lathato volt, hogy egy geek apuka benevezte az egesz csaladot dednagymamastul kezdve a karonulo csecsemokig. Persze ez csak a nick-ek miatt volt igazan feltuno. (En is benevezhetnem a szuleimet, nagymamamat, de nem teszem, mert fair modon jatsszok.)
    Tudom, hogy ez ellen nem lehet jol vedekezni, mert egy csalad eseten lehet tobb hozzaerto is, es ok legalisan vesznek reszt, raadasul technikailag ugyanarrol az IP cimrol. Viszont egy-ket rettenetesen egyszeru kerdessel is meg lehet nezni...

    ... abba is fejezem. Tudom, hogy a dolog nem kivitelezheto.

    (Megj: en a tesomtol tobb, mint 10000 km tavolsagra vagyok, es mindketten ertunk a szamitastechnikaval kapcsolatos temakhoz)

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés