Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Túl nehéz ez a játék a mai fiatalok többségének :DD

(#2) Millerchris válasza #52588800 (#1) üzenetére


Millerchris
tag

Nono! De van benne igazság!

A holnap mèg messze van!

(#3) k-adi


k-adi
nagyúr

reméljük a 2018 Gamescom-on bejelentik.. igény lenne rá az látszik már most is

(#4) myckey válasza k-adi (#3) üzenetére


myckey
veterán

ne ismételd már magad, bakki !

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) k-adi válasza myckey (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

lusta vagyok újat írni :D

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Vissza lehetne kanyarodni a Chaos Theory irányába a hangulatot tekintve. Mondjuk Sam mozgását tekintve is, hogy ne szaladjon a kis karjaival a párkányon, mint egy pocok... :U

(#7) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Éngem ezzel nem nyugtattak le.
Ezt az egy dolgot vártam az ubitól.
Persze értem én h9gy ásk8nezett ac-hamarabb megvan és többen veszik..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) Wellin9


Wellin9
tag

Tekintve,hogy az Ubi már szinte csak open world játékokat gyárt futószalagon,gondolom ez is az lenne/lesz. Lehet,csak beleképzelem,de a szivárogtatások közepette,tuti kiderült az open-world léte is,aztán a visszajelzésekben sok volt az anyázás,így inkább megy vissza a tervezőasztalra.

(#9) Fred23 válasza Wellin9 (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sajnos nem derült ki róla -vagy csak nem tudok erről?-, de nekem bejönne egy open world Splinter Cell! Mondjuk megértem az ellenzőket, mert ilyen alapon elég egy új cím a következő Wildlands alá, fölé, vagy mellé.

(#10) ribizly válasza Fred23 (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Azt ne is hasonlítsuk össze a SC-el. :N
Én nagyot csalódtam a Wildlands-ben. Pedig azt gondolom, hogy hatalmas ziccer lett volna.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) k-adi válasza Wellin9 (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

MGS5ben is bevált az open world félig meddig nem ?

(#12) laceszgamer válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

A CT volt a széria csúcsa, utána a DA még kellemes volt, de utána már totál vége. Lehet fel is dobom kicsit a CT-t, ha már ott Uplay-en, remélem nem akad össze a több magos procival stb. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) Jeanne d'Arc

Titokzatosak.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) AxBattler válasza #52588800 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Inkább a játékmenet nem passzol a mai elvárásokhoz, lásd mi lett a Thief szériából. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Semmi gond, az évente 1 Assassin's Creed legalább stabilan jön, most olvastam egy másik lapon, hogy az Ubisoft mint szolgáltatás tekint a játékra, nem pedig mint termékre, ezt mindig csodálatos hallani, biztos nem lesz 52 féle előrendelői deluxe edition belőle, illetve nem lesz átszőve sűrűn mikrotranzakciókkal :DDD

AxBattler: pedig bár passzolna bakker :( Teljesen igazad van amúgy, nagyon elegem van már a sok tömegigényt kielégítő játékból, igazán jöhetnének régebbi stílusú, pl. stealth játékok. Az egyik kedvencem műfajként és teljesen kikoptak a köztudatból.

[ Szerkesztve ]

(#16) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Egy jó kis Rainbow Six vagy Ghost Recon-n mai grafikába/fizikába(Márha van) helyezve elfogadnék. Vagy valami értelmesebb remastered, hamár ennyire szarnak bele a fejlesztők is lassan.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) AxBattler válasza Bandi995 (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát ja. Az emberek ma már elalszanak / hisztizni kezdenek egy hosszabb lopakodós jelenetalatt. Pedig 1-1 nagyobb sandbox pálya ugyancsak igényi a türelmet, lásd Thief 1-2.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) VTom válasza Wellin9 (#8) üzenetére


VTom
veterán

Az a baj, hogy ha ezt is open world-re írják, akkor gyanítom, hogy ugyanaz lesz, mint az AC Origins, csak más köntösben. Amilyan Origins/wildlans hibrid.
Az meg az egész széria meggyalázása lenne, gondolom sztori ebben is lóf@sz lenne, cserébe kapunk egy jó nagy térképet, tele repetitív tartalommal.
A mai gamereknek tényleg csak erre van igénye?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#19) Archttila válasza AxBattler (#17) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

+1

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#20) k-adi


k-adi
nagyúr

Yves E3 után SC ről:

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.