Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hommeros


hommeros
őstag

Tehát a PS+ demot ad teljes játék helyett. :R

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2) oriic válasza hommeros (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is igen.

Live-Die-Respawn

(#3) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Mindig is arról volt szó, hogy a teljes verzió mellett lesz egy PS+ verzió is.
Ezzel nincs is baj, de azért erre nem számítottam, hogy ennyire meg lesz kurtítva, lényegében ez csak egy demó. 10 pálya 11 kocsival. Ezek után már az sem vigasztal, hogy az összes mód használható lesz ilyen kevés tartalom mellett...
Azt sajnálom a legjobban, hogy emiatt "kiesik" egy hónap a PS4-es Plus kínálatból, mert feltételezem más teljes verziós játékot nem adnak mellé az adott (állítólag október) hónapban.

Tehet egy szívességet a Sony részemről... :(((

(#4) Garada


Garada
őstag

Egyértelműen el van döntve az egész.

(#5) #08052480 válasza hommeros (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ha jol remlik, sosem volt arrol szo, hogy ps+-hoz teljes jatek jarna. Nincs kedvem forrasokat keresni, szoval lehet cafolni ha hulyeseg, de nekem ugy remlik, hogy egy lecsupaszitott verziot igertek. No hat ez az egy palya tenyleg csak egy demo szint, vagy meg az sem, de ne logjon a bilibe a kezunk, ok sem szeretetszolgalat, egesz nyilvanvalo volt akkor is, hogy nem fognak megjelenes napjan ingyen AAA+ jatekokat szorni. Sony csak huzta a mezes madzagot a nep elott, foleg az akkori MS hate kozepette mondtak sok mindent, amibol keves nem volt ferdites.
Ami viszont ki kellene, hogy verje a biztositekot, az a vegtelenul pofatlan ps+ upgrade. Fizess ki majdnem teljes arat, hogy a ps+ lemondasa utan ne jatszhass vele? Hat ennyire hulyenek nezik az ember?

(#6) oriic válasza hommeros (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ahogy felettem is írják, eddig is arról volt szó, hogy a PS+ tagok egy kiherélt kiadást kapnak csak.

Live-Die-Respawn

(#7) mentoloshypo válasza oriic (#6) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ez így van.

(#8) hommeros válasza #08052480 (#5) üzenetére


hommeros
őstag

Mi az a PlayStation Plus?

A PlayStation Plus egy prémium szolgáltatás, amelyet a PlayStation Store rendszerén keresztül vásárolhatsz meg. Az előfizetést követően számos extra funkcióval leszel gazdagabb, többek között:

- Minden hónapban új játékokkal bővítheted a gyűjteményedet, extra költségek nélkül.
- 60 perces próbaidőszak keretein belül nyerhetsz betekintést teljes játékokba.
- Kedvezményesen vásárolhatsz a PlayStation Store széles kínálatából.
- Több tucat prémium profilképet és dinamikus témát tölthetsz le, extra költségek nélkül.
- Hamarabb férhetsz hozzá demókhoz és más bétákhoz.
- Olyan exkluzív funkciókat vehetsz igénybe, mint például az automatikus frissítés és a mentett állások online tárolása.

Ezt írják konkrétan. Mivel a demó és béta opciót külön megemlíti, mint lehetőséget, és az egy külön tétel a felsorolásban, nem összekeverendő az ingyen játékkal. Ha egy játékban ilyen korlátozások vannak, az már demo. Az meg hogy előre leközölték, szerintem nem változtat a tényeken.
Ez pénz, nekik is - nekem is, és csak mert előre leközlik, és félrekommunikálják a tényeket, attól még az ami.

Forrás:
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) #08052480 válasza hommeros (#8) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ezen majd akkor haborogj, ha biztosra tudjuk, hogy nem az ahonapi ingyen jatek mellett hanem ahelyett fogjuk kapni.
Na persze ha ilyen verszegeny marad a ps4-es IGC, meg ennek is orulhetunk :)

(#10) mentoloshypo válasza hommeros (#8) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Minden vannak elégedetlenek, ne is fáradj a magyarázkodással.
Ha tök ingyen kapnánk játékokat akkor is lennének akiknek nem tetszene...

(#11) #08052480 válasza mentoloshypo (#10) üzenetére


#08052480
törölt tag

Te elolvasod amire valaszolsz?

[ Szerkesztve ]

(#12) hommeros válasza #08052480 (#9) üzenetére


hommeros
őstag

Csak tényeket másoltam be, ahogy kérted. ;) Én nem háborogtam.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) #08052480 válasza hommeros (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mikor kertem leirast a ps+-rol?

(#14) hommeros válasza #08052480 (#13) üzenetére


hommeros
őstag

Olvasd el amit írtál.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) #08052480 válasza hommeros (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

Elolvastam, kerlek idezd, szerinted mikor kerek barmilyen segitseget a ps+ szolgaltatasok ertelmezeseben. Latom, hogy az elso mondat alapjan mit lehetne felreerteni, de probald nem kiragadni a kontextusbol, szerintem teljesen egyertelmu mire gondoltam.

(#16) mentoloshypo válasza #08052480 (#9) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Eddig az egyetlen értelmes (és IGC-hez méltó) PS4 Plus-os játék az Outlast volt, igaz most ezzel a neve nincs Stick it to men-el valami baromi jól szórakozom, ennyire agyhalott és mégis szórakoztató játékkal már jó ideje nem játszottam. :DDD
Jönnek majd az AAA-s címek idén, szerintem E3 körül az első komoly.
LINK

[ Szerkesztve ]

(#17) #08052480 válasza mentoloshypo (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szvsz a Dead Nation sem volt eppen rossz jatek, csak anno ps3-on mar nyuztam eleget, hogy ne erezzek kesztetest a ps4 verziohoz, a mult haviban meg annyi fantaziat sem lattam, hogy letoltsem. Igy belegondolva, az Outlast megjelenese volt az utoslo alkalom, hogy a ps4-em be volt kapcsolva, erdemes volt ra beruhazni :D
A PS+-t jelenleg csak a ps3 miatt hosszabbitom, ott havonta adnak legalabb egy olyan jatekot, amit erdemesnek erzek elspajzolni insegesebb idokre :)

(#18) hommeros válasza #08052480 (#15) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem amit írni akartam, az is egyértelmű.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) #08052480 válasza hommeros (#18) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szoval nem tudsz idezni, rendben van :U

[ Szerkesztve ]

(#20) ldave


ldave
félisten

Ami inkább durva az egészben, hogy ha valaki a PS+-os kiadásra vesz egy 40 eurós upgrade-t, akkor azzal is csak addig játszhat, amíg él a PS+ előfizetése....

A Slime draws near! Command?

(#21) hommeros válasza #08052480 (#19) üzenetére


hommeros
őstag

Miért kéne téged idézgetni? Szókratész vagy!?
Mondtam, értelmezd, amit írtam. De ahogy látom nem ment, rendben van.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) #08052480 válasza hommeros (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szoval akkor egy utolsot. En leirtam, hogy ps+ verziot sosem ugy reklamoztak mint teljes erteku jatekot, es hogy a _Driveclub-os_ ps+ upgrade rohej (errol ir egyebkent Idave is). Erre Te belinkeled nekem, hogy mi az a ps+, mikor ennek a miertjere rakerdezek jatszod a bolcset. Gratulalok, meggyozo volt az alakitasod.

(#23) hommeros válasza #08052480 (#19) üzenetére


hommeros
őstag

Azt ígérték, hogy kevesebb map és autó lesz. Akkor még a hír egy játék debütálását mutatta PSN+ -on, kevés korlátozással. Nem egy DEMO-t, ami azért a saját maguk szemen köpése. Azért linkeltem be neked, hogy tök mindegy, ő mit hazudik, kommunikál félre, a vállalásai nem ezek voltak. Ennyi. A mézesmadzag, ahogy írtad, nem elfogadható üzleti gyakorlat egy ekkora cég részéről. Azt hittem, átjött a dolog, mire gondolok.

Ettől függetlenül várom, és kifogom próbálnám.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#24) #08052480 válasza hommeros (#23) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ez rendben is van, akkor is vilagos volt, egyet is ertettem, annyi volt a hozzafuznivalom, hogy ha adott honapban a DC melle kapunk egy teljes erteku jatekot is (azaz ezt tenyleg csak demokent kezelik), az eredeti bejelentes nem is tul nagy ferdites reszukrol, hisz nem kotottek ki milyen mertekben lesz korlatozva (? meg mindig nem neztem utana) a Plus verzio.

A jatekra egyebkent en is kivancsi leszek, az elozo generacioban nem voltunk ilyen szempontbol elkenyeztetve, foleg ps-en.

(#25) jófiú90


jófiú90
tag

Ez a soft nem is nekszt dzsen...30fps no comment.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#26) mentoloshypo válasza ldave (#20) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ez nem így van! :)
Az előfizetés lejártával is megmarad a teljes játékod, nem akarok hazai oldalt linkelni mert az szabály ellenes ezen az oldalon.
PM-ben elküldöm ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#27) ldave válasza mentoloshypo (#26) üzenetére


ldave
félisten

Most már így van, de amikor azt a hozzászólást írtam, akkor még úgy volt.

A Slime draws near! Command?

(#28) mentoloshypo válasza ldave (#27) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem tudom melyik marketinges gondolta azt komolyan, hogy kicsengetsz 42 fontot egy full upgrade-re ami elveszik ha lejár az előfizetésed!
Az ilyet én zsigerből rúgnám ki a fenébe, menjen a M$-hoz melózni. Bár ilyen szerintem még XBL-on sincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.