Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) R3wind


R3wind
csendes tag

Erre vártam. :D

(#2) domos


domos
senior tag

Ráadásul nagy bika példány :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#3) Klaus Duran válasza domos (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A Pokemon gyerekeknek való, majd ha lesz ilyen akkor posztolj. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) R3wind válasza domos (#2) üzenetére


R3wind
csendes tag

Az igen. :C Én viszont nem látom így a pokemont. Úgy tűnik ha nincs giroszkóp, nincs valódi móka. :((

(#5) Petyyyyy válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Rendesen ráajánlottál. :D

domos - Ilyen kell nekem is, mi a szösz ez? :DD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6) DrBubo77 válasza Petyyyyy (#5) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez a Pokémon GO.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Az ötlet jó, de amíg kevesen játszák, nem sokat ér itthon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) DrBubo77 válasza Wesder (#7) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azért másfél óra alatt, irodában ülve begyűjtöttem 6 Pokémont. Kipróbálni jó.
Hosszú távon nem tudom, mennyire jó.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#9) KISDUCK válasza Wesder (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Itthon ez még hivatalosan nem szerezhető be ugye?

Sry, nem választ akartam.

[ Szerkesztve ]

(#10) DrBubo77 válasza KISDUCK (#9) üzenetére


DrBubo77
addikt

Még nem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#11) domos válasza KISDUCK (#9) üzenetére


domos
senior tag

Androidra van letölthető APK, iOS-re meg csinálsz egy US accountot, én is úgy használom. A profilod meg Gmail accounthoz köthető.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#12) KISDUCK válasza domos (#11) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem fogom sunyiba letölteni, nyilván nem véletlen nem érhető el még.

(#13) DrBubo77 válasza KISDUCK (#12) üzenetére


DrBubo77
addikt

Most lépett ki a bétából. Szokás szerint nem egyszerre teszik elérhetővé világszerte, hanem fokozatosan.
A Google is ezt csinálja. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

:C

Live-Die-Respawn

(#15) DrBubo77 válasza oriic (#14) üzenetére


DrBubo77
addikt

:D :C

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16) Petyyyyy válasza oriic (#14) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Made my day boyo. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#17) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem a székem alatt volt Charmander! :D

(#18) Xaels válasza domos (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem Bulbasaur meg Pikachu hiányzik még az alapból. Charmander-em meg Squirtle-öm van már. 32 Pokémont gyűjtöttem be eddig, lenyomtam két edzőtermet meg befoglaltam egyet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) szupermacs válasza Xaels (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Neked milyen gyakran jelennek meg ponkémonok a környezetedben? Nekem szinte sehol nincsenek, amerre járok.

(#20) #20655360


#20655360
törölt tag

Az NSA-nél dőzsölnek. :)

(#21) Xaels válasza szupermacs (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Én átmegyek BKV-val a városon. Hajnalban 2óra, végzéskor 1,5. Elég sűrűn botlok bele Pidgey-be, Rattata-ba meg Zubat-ba. Caterpie meg Weedle van sokfele. Itthon itt Soroksár végében nem sok minden van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) szupermacs válasza Xaels (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor csak nem jelez a játék ha a közelükben vagyok? Nem szoktam egész nap a kezemben fogni és nézni az appot, mert ha ez kell hozzá és nincs értesítés, akkor buktam, hogy mester legyek. :D

(#23) Xaels válasza szupermacs (#22) üzenetére


Xaels
félisten

S6-on nekem csak akkor jelez ha előtérben fut az alkalmazás és a kijelző is aktív. Olyankor ha felbukkan valami a közelemben rezeg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) szupermacs válasza Xaels (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Zárt képernyőn és háttérben futva akkor felejtős? :( Pedig úgy lenne érdekes. Zavar, ha utazás közben a telefont kell bámulnom.

(#25) domos válasza Xaels (#18) üzenetére


domos
senior tag

Nekem csak 21 pokémon van eddig. Ormosbányán lakom, ami elég kis falu, össz-vissz egy pokéstop van, a templomnál. Gym nincs egyáltalán. Nem buli így, mert hiába sétáltam le 8,5km-t, erdőben/tónál, ott alig volt valami, mindig a kertben jelennek meg a pokémonok. Az 5km-es tojásomból meg egy gagyi poliwag lett T_T, de legalább tovább tudtam fejleszteni.

Na mindegy, ha kész lesz a bringám majd messzebb is el tudok tekerni, hátha máshol jobb a helyzet. De legalább mozgok, rám fér.

ayy_lmao: Már az Ingress-nél is dőzsöltek.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#26) Xaels válasza szupermacs (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ugye a Pokéstop-oknál is rá kell bökni és az érmét meg kell pörgetni, hogy kidobja ami kell. Bent a belvárosban mire menet közben kipörgetnéd addigra továbbmegy a jármű az esetek többségében. Harcolni sem nagyon lehet emiatt menet közben viszont Pokémont gyűjteni meg fejlődni igen. Na meg tojást kelteni is kell a táv mert az nekem valahogy nem 1:1-be számolja a kilométereket.

(#25) domos: nekem az első 5km-es tojásból Machop kelt ki, a 2km-esből meg Rattata. Jelenleg 32 Pokémonom van, de rengeteget beváltottam és próbálom fejlesztgetni amit lehet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Most be tud lépni valaki?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28) tsiga18 válasza DrBubo77 (#27) üzenetére


tsiga18
tag

Nem

(#29) DrBubo77 válasza tsiga18 (#28) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az Indexen azt írják, hogy a pletykák szerint a fejlesztő letilthatja a nem Play Store-ból letöltött játékokat. :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#30) CJ4567


CJ4567
veterán

Mobilnet nélkül felejtős a játék?

No Sana No Life

(#31) Xaels válasza CJ4567 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Felejtős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) Xaels


Xaels
félisten

[link] csak óvatosan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) DrBubo77 válasza Xaels (#32) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ilyet már a navigációval is hallottunk.
Működésbe lép az evolúció. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#34) Xaels


Xaels
félisten

[link] nem bírják a szerverek ezért csúszik a globális start

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) domos válasza Xaels (#34) üzenetére


domos
senior tag

Számíthattak volna rá, hogy ez tömb embert érdekel, mint az Ingress. Most egyébként meg olyan bugba futottam bele, hogy a szintlépést nem érzékeli a rendszer, nem adja a cuccokat. >_<

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#36) DrBubo77 válasza Xaels (#26) üzenetére


DrBubo77
addikt

Valaki le tudná írni pontosabban, hogyan kell játszani. A pokemonok befogása megy. Már labdákat is forgattam ki. De a többi részét nem tudom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#37) domos válasza DrBubo77 (#36) üzenetére


domos
senior tag

Ha faluban laksz, akkor kb. ennyi a játék. Városokban vannak gym-ek, ott lehet harcolni.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#38) DrBubo77 válasza domos (#37) üzenetére


DrBubo77
addikt

Egy elég nagy :) városban lakom. Találkoztam már Gym-mel, csak nem volt megfelelő pokemonom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39) domos válasza DrBubo77 (#38) üzenetére


domos
senior tag

5-ös szint megvan már?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#40) Xaels válasza DrBubo77 (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Harc közben jobbra-balra húzod a kijelzőn az ujjad akkor kitér a Pokémonod a támadás elől. Ha ráböksz az ellenfélre akkor kis csapás, ha hosszan nyomsz rá akkor nagy. A Pokémonjaid tudod fejleszteni, ha a gyengébbeket beváltod kapsz hozzá fajspecifikus cukrot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) DrBubo77 válasza Xaels (#40) üzenetére


DrBubo77
addikt

És hol lehet őket beváltani?
Meg láttam, hogy vannak tojások. Azokat honnan lehet szedni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42) Xaels válasza DrBubo77 (#41) üzenetére


Xaels
félisten

A tojásokat amiket kelteni kell azokat PokéStop-ból kapod. A Pokélabdára kattintva kiválasztod a Pokémon fület és ott jobbra lapozol.

De vannak Lucky Egg-ek amiket az Items alatt találsz. Az Xp boostot ad pl.

Beváltani úgy tudsz Candy-re Pokémont, hogy kiválasztod a Pokémon fülön ami nem kell és legörgetsz. Ott Transfer-re nyomsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) DrBubo77 válasza Xaels (#42) üzenetére


DrBubo77
addikt

Tojásom még nincs.
Van erről valahol leírás, tippek?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44) Xaels válasza DrBubo77 (#43) üzenetére


Xaels
félisten

Én csak azt ismerem ami a játékban van. Pokélabda és ott jobb felül "?"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) domos válasza DrBubo77 (#43) üzenetére


domos
senior tag

[link]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#46) DrBubo77 válasza domos (#45) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi. :R :R :R
Ez nagyon részletes.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#47) domos válasza DrBubo77 (#46) üzenetére


domos
senior tag

hajrá! :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#48) DrBubo77 válasza domos (#47) üzenetére


DrBubo77
addikt

Végigolvasni sem győzi az ember. Apránként megy csak. :DDD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#49) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok!

Lányomnak szeretném ezt a játékot, de sajnos (lehet, hogy nem sajnos, de) nincs mobilinternet hozzáférése. Mennyi adatot eszik meg mondjuk 1 óra alatt? Milyen adatkapcsolat kell hozzá? Tudtok esetleg ajánlani valami előfizetést vagy feltöltőkártyás ajánlatot? Előre is köszönöm.

(#50) Xaels válasza -ZeeZee- (#49) üzenetére


Xaels
félisten


3nap alatt, kb 10-12óra játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51) -ZeeZee- válasza Xaels (#50) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm. Sajnos ez nem jó hír. Azt jelenti, hogy óránként cirka 10MByte-ot szed le. 200MB-os keret nem lesz elég... :(

(#52) cskamacska


cskamacska
addikt

ISIS Is Taking Responsibility For Pokemon Go Login Problems; Server Issues

;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53) domos válasza -ZeeZee- (#49) üzenetére


domos
senior tag

Vodánál most nyárra adnak +2GB adatot (1270-re ADATPROMO szó), ha feltöltesz 2000Ft-tal, ha jól tudom.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#54) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

[link]

;] ;] ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#55) domos válasza Klaus Duran (#54) üzenetére


domos
senior tag

Pedomaci nem gerjed 28 évesekre, tbh. :P

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#56) szupermacs válasza Klaus Duran (#54) üzenetére


szupermacs
veterán

Rare Candy viccesebb lett volna. :D :C

(#57) Klaus Duran válasza szupermacs (#56) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Rare candy GOOGLE szerint. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#58) szupermacs válasza Klaus Duran (#57) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem ilyeneket is kidobott rá. :D

(#59) akosxyz


akosxyz
senior tag

Én most értesültem csak erről, de tuti ki fogom próbálni :) Egyelőre viszont nem látom App Store-ban :F

(#60) Xaels válasza akosxyz (#59) üzenetére


Xaels
félisten

USA ID kell. Hivatalosan nem elérhető globálisan még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61) freddirty


freddirty
senior tag

1.5 nap után némi tapasztalat:
- A reddites lentebb belinkelt guide aranyat ér, el kell olvasni,
- Városban elég gyorsan kb. 1 nap alatt az 5-6 szint elérhető. (tegnap munkába menet reggel, ebédidőben és hazafelé összejött. és nem a himaláján lakom...)
- Az ar az elején még vicces, de kb. a harmadiknál már kikapcsolja az ember,
- A háttérben is folytatható tevékenységek(lépésszámláló,pokemon encounter) NINCSENEK kiszerverve egy android háttérszolgáltatásba, hanem futni kell az appnak a képernyődön. Ekkora bakit nem hiszem, hogy elkövetne egy sw architect, tehát ez összefüggésben lehet a jövőben megjelenő karkötöizével. Magyarul vedd meg a karkötőt ha háttérben akarsz értesítéseket. Üzleti modellnek kiváló de én már nem kajolom be...
- Egy nap alatt oda jutottam, hogy már látom, hogy farmolni kell és ez szomorú,

Nem látok érdemleges contentet. Van-volt pár nintendo kézikonzolom és van pár pokemon rpgm is hozzájuk. Ott volt sztori, változatos világ, a pokemon csaták csak egy rész volt a nagy egészből. Kb. mint egy kicsit felspécizett jrp. (kedvelem a jrpgket).
Itt nincs semmi a multi(gym) részen kívül, csak a farmolás és gyaloglás. Ez a jappóknak elég lesz, de a nyugati világban gyorsan lecseng. Lehet hogy hülye párhuzam, de nézzük meg mi történt a sw battlefronttal. Nagy hype volt karácsony körül, multi móka, de content ott sem volt. Mostanra elfelejtettük? El bizony. Európában itt sem lesz másként a go-val, hacsak nem tesznek addig bele NAGYON sok tartalmat.

fred

(#62) domos válasza freddirty (#61) üzenetére


domos
senior tag

A tartalommal nincs baj, de nekem k*rvára b*ssza az agyam hogy gym nincs 20km-en belül, pokestop is csak egy van a falumban, a következő meg szintén 20km. Így se csapatom, se pokelbadám nincs... :(

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#63) Xaels válasza domos (#62) üzenetére


Xaels
félisten

Ne aggódj ez Bp. határain belül sincs sokkal máskébb. Én itt lakom kint Soroksár végén még Bp. határain belül. Itt sincs sokkal több minden. Be kellene mennem a belvárosba, de az sem feltétlenül jelent megoldást. Tegnap bementem páromért a Fővám térre és fél óra alatt a csalira nem jött más csak a szokásos alap szarok(pidgey, rattata, zubat, spearow). Jó móka gyűjtögetni a Pokémonokat annak akinek van elég szabadideje órákat sétafikálni/utazni csak emiatt. Nekem nincs és annyira lemaradtam, hogy esélyem sincs Gym-et befoglalni így abból sem jön be semmi amiből fejlődhetnék. Ha még is, akkor 1 nap alatt 3-szor cserél gazdát a város másik végében levő edzőterem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#64) domos válasza Xaels (#63) üzenetére


domos
senior tag

Az, hogy milyen pokemonokat fogsz, szinthez van kötve, én most vagyok 9-es, és végre érdekesebb dolgok is megjelennek. Remélem a Niantic kezd valamit az ilyen "kihalt" területekkel, különben nem sok értelme lesz játszani.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#65) Xaels válasza domos (#64) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom, de 12. szinten volt ez azért dühít. Volt már, hogy labdával 554CP-s Pidgeot-ot sikerült fogni. Már 1-2 érdekesebb Pokémont találtam meg keltettem de herótom van lassan a fentebb említett Pokémonokból. Amik meg kellenének alapok sehol nincsenek, alig van Charmander, Squirtle vagy Caterpie.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#66) szupermacs válasza Xaels (#63) üzenetére


szupermacs
veterán

Én Óbudán lakom a külvárosban, de nálunk a lakótelepen sok a pokéstop és a gym is 10-15 perc utazgatási területen belül. Mondjuk vannak itt múzeumok és kisebb bevásárlóközpontok is.
Szerintem majd javítani fognak ezen az egészen, mert nálunk meg pokémonból van kevés. A házunk környékén szinte semmi nincs gym-en és stop-on kívül. Eddig csak egy Charmander kezdőpokémonom van, bármerre buszozok a környéken, sehol semmi. :(

(#67) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Mindenhol belefutok. Instán ma csak 2x.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#68) Xaels válasza szupermacs (#66) üzenetére


Xaels
félisten

Kimondtad a varázsszót. Lakótelep. Nagy a lakósűrűség és így az Ingress-t is többen játszották valószínűleg. Itt kint Sorin családi házas, 30-as övezetek vannak, sok öreggel meg... Egyébként buszozást tekintve nap közben 10km-t megyek befelé a városba a pusztában és semmit nem fogok szinte. A többségét a lényeimnek a 4-6on fogtam. Sajnos amilyen jó móka is lehetne, annyira sok az idővel kiütköző idegesítő dolgok is. Ezt tegnap Logouton leírtam egy hosszabb bejegyzésben. Ha nem csinálnak valamit akkor ki fog pukkadni ez a játék mint egy lufi.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#69) szupermacs válasza Xaels (#68) üzenetére


szupermacs
veterán

,,[...] ki fog pukkadni ez a játék mint egy lufi."

Ettől félek én is, ez a játék leginkább komolyabb helyekre lett tervezve, nagyobb városokra, nem ilyen magyarországi kis falvakra és lakótelepekre, meg gettókra. Nagyon remélem, hogy foglalkoznak majd vele és visszajelzések alapján majd alakítják a játékot. Csak az kéne hozzá, hogy mindenhonnan vagy adatot gyűjtsön, vagy mindenki küldjön visszajelzést.

(#70) freddirty


freddirty
senior tag

megjelent hivatalosan is itthon. le is dőltek is a szerverek :)

fred

(#71) domos válasza freddirty (#70) üzenetére


domos
senior tag

Nálam tökéletesen üzemel.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#72) freddirty válasza domos (#71) üzenetére


freddirty
senior tag

bp-en, t-mobilól két telefonról sem megy.

http://cmmcd.com/PokemonGo/

http://downdetector.com/status/pokemon-go

[ Szerkesztve ]

fred

(#73) DrBubo77 válasza freddirty (#72) üzenetére


DrBubo77
addikt

Már ilyen is van? Hasznos oldal. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#74) domos válasza freddirty (#72) üzenetére


domos
senior tag

Közben itt is behalt, sajnos :O

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.