Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Jégkokó válasza g@bo (#148) üzenetére


Jégkokó
veterán

Eddig a legtöbb amit ajánlottak 110+10 ezer utazási hozzájárulás , nah de persze oda se vettek fel.Pedig simán tudtam volna csinálni.De nem tudom ki volt az a barom aki kitalálta, hogy csak kereskedelmet végzett emberek lehetnek eladók.Ekkora marhaságot, hihetetlen :W

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#152) domedee


domedee
senior tag

Hellóka Mindenkinek!

Nagyon felpörgött a topik az elmúlt napokban. Bár én indítottam, sajna nem volt időm idenézni. A következő történt ugyanis, én elsősorban egy dunántúli ajánlat miatt kérdeztem, hogy oda mennyit mondjak, de -bár a 2. forduló volt- még nem kérdeztek árat, csak a következőben fognak szerintem. De ez után, rögtön a következő napra is behívtak Bp-re, egy másik multihoz. Ebben nem is bíztam annyira, de aztán egész jól ment az interjú és ők is kérdezték, mennyit kérek. Autóipari és minden másféle beszállító és gyártó cég pesti irodája volt. Háát, mivel pályakezdő vagyok, mondtam 250-t. Erre jött a csavar, mert bár azt mondták, hogy majd 1-2 héten belül szólnak, már másnap délelőtt jött a telefon, hogy felvennének :Y :Y :DD :DDD :R meg minden ilyenféle smiley, és taaddaaammmm: ők viszont meglepő módon azt mondták, hogy 280-at adnak. Szóval '' I'm happy! ''. Én meg nem tiltakoztam, ;] . Így mostanában fórumozás helyett ezerrel megy az albikeresés, de nem rossz. Meg az asszonykámnak is keressük a melót Pestiában. (angol-töri tanár - esetleg nincs valakinek valami fülese?)

mod: Ja, teszt-fejlesztő-dokumentációs mérnöknek röviden kb. Mindenféle ilyesmi dolgom lesz, de a részfeladataim is nagyon bejönnek.

[Szerkesztve]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#153) Gh0sT válasza domedee (#152) üzenetére


Gh0sT
addikt

Teljesen korrekt kezdőfizetés. Gratulálok!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#154) domedee válasza Gh0sT (#153) üzenetére


domedee
senior tag

Köszi!

Én is nagyon örülök neki, főleg úgy, hogy csak simán beküldtem a cv-t, aztán behívtak és egy elbeszélgetésből meg tudtam győzni őket. Egy majd másfél órás angol interjú volt a főnökkel, a HR-es csak néha szólt bele, de ő is nagyon rendes volt. A legjobb az egészben, hogy az elmúlt másfél évben összesen nem beszéltem annyit, mint abban a kis időszakban. :Y Mondjuk úgy, hogy mielőtt bementem, nem tudtam, mit fogok tudni kinyögni. De az első mondat után simán ment. Mondjuk hála a sorozatoknak. Ugyanis mostanában orrba-szájba, mikor szabad időm volt ezeket néztem, 90%-ban angolul, magyar felirattal. Úgy egy tucat biztos volt :D.

Meg amire még büszke vagyok, mindezt protekció nélkül, pályakezdőként. Ez a legjobb érzés.

A fizu meg, keleti régióból jövök én is, hááát a br. 190-re bizony már jó szemmel néz néha az ember.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#155) Jégkokó válasza domedee (#152) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem smemi, hogy ennyi pénsz simán kicsengetnek egy pályakezdőnek.Én még csak nem is álmodhatnék ennyiről, de még a feléről se.Meg még engem az életbe nem hívtak azzal, hogy mehetek egy második körre :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#156) domedee válasza Jégkokó (#155) üzenetére


domedee
senior tag

Kb piacvezető multi cég, és nem gyártósori mérnöknek kerestek, hanem a fejlesztés felé inkább. Ha nem is sikerül elsőre, nem kell elkeseredni, csak türelem kell és úgy odamenni az interjúra, hogy ők érezzék, te kellesz nekik. Én pont négy hónapig keresgéltem melót. Eközben elküldtem olyan 35-40 helyre emailben + 10-15 állásbörzés + 5 cégnél saját honlapon át, ezekből válaszoltak olyan 5-re rögtön, hogy nem kellek (manpower ügynökséges hirdetések, ha jól rémlik). Behívtak 6 helyre és az utolsó sikerült. Eközben elvonatoztam/buszoztam 25-30e Ft-t és 2500km-t kb. De még lehet, hogy fogok az elkövetkezőkben kapni válaszokat a jelentkezésekre, néha tetű lassan megy a HR-esek szekere. Bár azt el kell mondjam, hogy nekem idáig a személyes tapasztalataim csak pozitívak az interjúkról. A válaszadási képességük már nem annyira, sőt inkább az a jellemző, hogy nem hívnak.

Van egy jó trükk, ha tudsz olyan belső embert keríteni, akit ismernek a HR-esek, akkor kérjél tőle egy olyan mail-címet, ahol olyan ember kapja meg, aki tényleg lelkiismeretesen megnézi, hogy a cv-d alapján kellesz-e a cégnek. Azt írd meg neki, hogy kinek az ajánlására küldöd a levelet neki. Az nem baj, ha nem a te területedhez tartozik, mert akkor olyannak tudja odaadni, aki foglalkozik vele és ismeri a helyzetet. Én pl. így küldtem egy nagy autóipari cégnek, de a HR-s a gazdasági részen volt, mégis tudom, hogy behívtak volna (még lehet, hogy fognak), csak közben szóltunk az ismerős ismerősének, hogy köszi az ajánlást és az infót, de már sikerült.

Ja, nagyon fontos a jó motivációs/kísérőlevél.

Mondjuk nem tudom, neked mi a területed?

[Szerkesztve]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#157) Nimrod válasza domedee (#156) üzenetére


Nimrod
addikt

Szép kis összeg ment el csak az utazásra. :(
Az eddigi leggyorsabb válasz CV elküldése után 1 óra volt (mail elutasítás), leghosszabb 2 hét.

(#158) erdoke válasza domedee (#156) üzenetére


erdoke
titán

Én az elmúlt 5 hónapban legalább 250e Ft-ot költöttem az álláskeresésre. Vidékről 1-1 út fővárosi interjúra 10-14e Ft... Egy-két új nyakkendő, ing, egy pár új alkalmi cipő az öltöny alá, fogfehérítés, stb.
Emellett voltam Párizsban is interjún, igaz, annak a költségeit elvileg majd visszaküldik (szálloda + taxik). Ha minden jól megy (elvileg már megállapodtunk), akkor egy kis munkábaállási jutalommal együtt küldik majd. :)

Szóval az álláskeresés befektetést is igényel, és gyakorlatilag minél magasabb szinten keresel munkát, annál többe. Remélhetőleg később kamatostul megtérülnek ezek a befektetések.

A legjobb aláírás a héten

(#159) erdoke válasza Nimrod (#157) üzenetére


erdoke
titán

Kérdés, hogy a végtelen (nem hiszem, hogy 5 hónap után válaszolnának még) minek számít. Én erősen szelektálva pályázgattam (közben engem is megkerestek pár helyről), nem pályakezdőként, mégis akadt olyan, igényesnek tűnő cég, aki válaszra sem méltatott. Elutasításkor, ha nem értettem, miért a szabvány levél, miért nem futotta még egy első körös interjúra sem, akkor szépen rájuk telefonáltam, hogy ugyan magyarázzák már el. Szép szabvány szöveget mondtak, és viszonlátásra. :D

A legjobb aláírás a héten

(#160) domedee válasza Nimrod (#157) üzenetére


domedee
senior tag

A leggázabb eset az volt, amikor elküldtem egy cégnek, de ilyen ügynökségi hirdetésen keresztül (valamelyik jobxxxxxxx.hu volt), de ők is egy másiktól vették át és utána ez a másodikvonalban levő a cég küldött vissza már csak simán az én címemre egy levelet, hogy pár kérdést feltegyenek az állással kapcsolatban. Mit várok el, miért, mit tudok a pozícióról,... De ott kezdődött a szívás, hogy míg én egy kódos email-re küldtem, de a tárgyba és a levélbe beleírtam az állást pontosan, addig a már kapott levélben nem volt semmilyen infó, hogy honnan küldték, csak xxxx ügynökségtől vannak és a megbízójuk nevében ezek lennének a kérdéseik.... :W Míg sikerült megtalálni, hogy honnan küldték. Szépen végignézni a levelek forrását, hogy amiket küldtem, azok mikor mentek el és melyik szolgáltatónak és ők mikor küldték és melyik szolgáltatón át. De végül sikerült. Bár azóta sem kaptam választ tőlük. A 2 hét az még nem is hosszú. Nekem volt olyan, hogy ismerős volt és ő mondta, hogy pár napon belül hív, mikor mehetek; aztán így is 2 hét múlva hívott csak. Mennyi lehet ez, ha csak úgy beküldöd. Aztán végül nem jött össze az a meló, de nem is baj, bár a fizu jó lett volna, de nem igazán az én területem.

De a legjobb eset: ismerős ismerőse, beadta egy multihoz, kelet-mo.-i üzem, majd nem hívták. Telt az idő, végül egyszercsak csörgött a telefon. 2 év múlva kellet olyan ember nekik egy üres helyre. Aztán azóta fel is vették, ott dolgozgat. Közben asszem' félig feketén vállalkozóként kereste a betevőt, de csak míg nincs igazi meló. Bár ha jól tudom, talán még most is megy ez is neki. Megtartotta, tudja csinálni a meló mellett is.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#161) domedee válasza erdoke (#158) üzenetére


domedee
senior tag

Nekem annyi előnyöm volt(van), hogy még diákkal sikerült megúszni a dolgot Bp-re 3000-en belül oda-vissza a vonatot, bár voltam messzebb is. Meg viszonylag sok helyre küldtem, de nem gépészmérnök vagyok-bár közeli terület, így sok helyről kiestem a cégek szerint, ezekre nem is hívtak be. Pedig volt ahova hívtak, és az ott elmondottakból, meg ami infókat hallottam a többi helyről, simán megfeleltem volna. De mit lehet tenni, ez van.

Modnjuk én is pont mielőtt sikerült volna a meló, számoltam össze, hogy még vajon mibe fog fájni nekem ez a keresgélés.

Én azt mondom, hogy megérte ennyit ráköltenem, bár az ember mindig örül, ha kevesebbet kell költenie. :) De abban ''szerencsém'' volt, hogy kevés helyre hívtak be, így olcsóbb is volt a keresgélés. Igaz, ha nem sikerült volna mlg, akkor most fájlalnám ezt a keveset. Ahogyan tettem is még 1-2 hete.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#162) k4mill4


k4mill4
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, mennyit keres egy áruhitel ügyintéző, aki műszaki áruházban vagy hasolnó helyen van? Támpont kellene, hogy mennyit lehet interjún kérni.

Köszi

(#163) domedee válasza k4mill4 (#162) üzenetére


domedee
senior tag

Azt én sem tudom, de szerintem jó lenne tudni azt, hogy mindezt hol kérnéd. Így tippre, max 150 bruttó kb (de tényleg csak tipp).

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#164) k4mill4 válasza domedee (#163) üzenetére


k4mill4
csendes tag

Szia!

Szombathely, Budapest Bank. Ennyit tudok. Köszi!

(#165) Quentin Ruby válasza k4mill4 (#164) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

fogd fel gyakorlatnak..
kb nettóban 90-nél többet ne kérj

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#166) Gh0sT válasza k4mill4 (#164) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bruttó 120-130-at mondanék így látatlanba.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#167) doc


doc
nagyúr

szerintetek távmunkában kisebb játékok fejlesztése (programozóként) mennyit ér?
(főállás, nem másik meló mellett)

(#168) coleen


coleen
aktív tag

Szervusztok!

Tanácsot szeretnék kérni... jelenleg egy adott cég állásinterjú sorozatában már több fordulón túl vagyok, most az a rész következik, hogy mennyi pénzt szeretnék keresni, és érzem, hogy szinte minden ezen fog múlni.
A lényeg, hogy egy nagyvállalatról van szó, majdnem multi, de azért nem a hagyományos értelemben véve, a PR/marketing szektorban. Angol és német tárgyalási szintű ismerete kell, na meg napi 12 óra átlag, heti 5-6 vagy alkalmanként 7 nap (de ezt a 7-et már csak én mondom, abból megitélve, hogy láttam mekkora pörgés van). A feladatom az lenne, hogy külfödlre értékesítsek, közvetítsek, persze professzionális módon... khm.
A végzettségemről: pályakezdő vagyok, egy és majdnem még egy diplomával (1,5? :)) , angol perfekt, német közép, motiváció magas.
És mindez persze pesten.

Szerintetek mennyit lehetne elkérni, a realitásoknál maradva?

Köszi előre is a segítséget!

(#169) Jégkokó válasza coleen (#168) üzenetére


Jégkokó
veterán

12 óra az baromi sok, mert egy üzembe akár még elfogadható is lenne, de egy irodába sztem kicsit gázos.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#170) erdoke válasza coleen (#168) üzenetére


erdoke
titán

Van ennek a pozíciónak angol, esetleg magyar megnevezése is a birtokodban? Talán jobban képben lennénk. Gazdasági végzettséget kértek, vagy csak úgy általában felsőfokút, és a nyelvtudás ill. a személyiség a fontos?

A legjobb aláírás a héten

(#171) Nimrod válasza erdoke (#170) üzenetére


Nimrod
addikt

Érdekes dolog ez a megnevezés. Én a telemarketinges állásokat például láttam már úgy, hogy telemarketing, telesales illetve operátor. Cseles. :U
A 12 óra meg szerintem nem sok, ha megkapod mellé a kellő pihenőidőt (igen, dolgoztam többet mint napi 8 óra, nem kell hurrogni).

8 óra munka 8 óra pihenés már régi sláger. :))

[Szerkesztve]

(#172) Jégkokó válasza Nimrod (#171) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na de egy ilyen telemarketinges munka elég fárasztó tud lenni, és nem hiszem, hogy adnának annyi pihenő időt.Nekik az az érdekük, hogy az ember minnél többet dolgozzon, minimálbérért vagy még kevesebbért.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#173) corlagon válasza coleen (#168) üzenetére


corlagon
senior tag

a PR/marketing eleg szoftos, foleg h nem irtal kert iskolai/szakmai vegzettseget. A konkret munkakorrol kellene tobbet tudni, mert amit irtal abba a az AR operatortol (aki felveszi es rogziti a rendelest) a sales rep-ig minden belefer, fizuban 3k-ig barmi.

Ja es ha meg tenyleg ilyen telemarketinges bohockodas, es meg zseton sincs, akkor hagyd a 'csaba sztem, ha jo vegzettseged van es motivalt vagy, plusz nyelvtudas is megvan, pesten 2 perc alatt talalsz jobbat

[Szerkesztve]

(#174) Nimrod válasza Jégkokó (#172) üzenetére


Nimrod
addikt

Én a másik irányból fogadtam a hívásokat (bejövőztem), 11 óra pihenőidőnek kell lenni rendeletileg két műszakod között. De erről a kötelező pihenőidőről megnéznék egy táblázatot, mert más szellemi és más fizikai munkánál is. Viszont amin fintorgok, hogy a pihenőidőbe nem számít bele az utazási időd, aki hazafelé akár órákon át nyomorog egy zsúfolt buszon az szerintem nem pihen, de lényegtelen.

(#175) niti válasza Lager (#124) üzenetére


niti
aktív tag

Ez nagyon fájt... Komolyan. Mennyien boldogak lennének 100k-s fizutól??? :W :W :W (én is)

(#176) erdoke válasza Nimrod (#171) üzenetére


erdoke
titán

Valóban érdekes jelenségek vannak a megnevezéseknél (Cleaning Manager :D), de jelen esetben csak közelebb vinne annak a megértéséhez, hogy mit kellene csinálni azért a mennyiért. :)

Munkaidőt én nem fogom tudni beárazni, világéletemben kötetlen munkaidőben dolgoztam, és a frissen kapott munkaszerződésemben is ez áll. Nameg az is, hogy emiat nem fizetnek túlórát, mert az nem értelmezhető. Ettől függetlenül a kötetlen munkaidő bőven kompenzálja azt, hogy alkalmanként szénné kell dolgozni magam. Mindig azt tartottam, hogy az ember annyit dolgozzon, amennyit az adott feladat(ok) sikeres végrehajtásához szükséges, azon belül pedig a hatékonyságot tartom szem előtt.

A legjobb aláírás a héten

(#177) coleen


coleen
aktív tag

Nos, sokkal többet nem mondhatok, annyi a lényeg, hogy a világ különböző országaiba kell bevezetni mindenféle 0day technológiát, perfekt angol kell és jó német, valamint diploma. High-tech szektor.

Egy kicsit olyan, mint a Men In Black... :) amikor először voltam a cégnél, kb. ez játszódott le bennem: ''hűűű vazze, ilyen létezik Magyarországon??????''

[Szerkesztve]

(#178) coleen


coleen
aktív tag

Az interjún a 10-12 órára azt mondtam, hogy 14+ -ra vagyok hitelesítve ;) Ha kellő mértékben kompenzálnak, akkor szívesen adom fel érte a magánéletemet, nálam első szempont a karrier és a fizetés.

(#179) corlagon válasza coleen (#177) üzenetére


corlagon
senior tag

Nem cseszegeteskeppen irom, de konkretumok nelkul nem fogsz erdemi valaszt kapni.
Tokmindegy, h a ceg tonhalkonzervet, atomeromuvet vagy komplex nagyvallalati eroforrastervezo rendszert ertekesit, mi lesz a te szereped? Telefonokat emelgetsz, helpdeskes/callcenteres leszel, ugyfelek kreditlimitjeit csekkolod, targyalsz, menedzseraszisztenskedsz, csapatot vezetsz, excelben szamolgatsz napi 8 orat, sap riportokat huzogatsz, mittomen.
Masodszor: mi kellett a bekeruleshez, kit vesznek fel? Nyelvvizsga, meghatarozott diploma, szakmai gyakorlat stb. Na ezek alapjan mar be lehet loni h mennyi zseton.

perfekt angol kell
Tehat csak angolokat vesznek fel?

(#180) erdoke válasza coleen (#178) üzenetére


erdoke
titán

Pff. Minek a pénz, ha nincs időd és célod érdemben elkölteni. Na és ha nincs kire...

A legjobb aláírás a héten

(#181) coleen


coleen
aktív tag

A cég olyan, mint egy sziget Mo-n, szóval magyar ügyfelek részére nem is létezik.
Az ügyfelek alapvetően USA-beliek. Ha minden igaz, és ha felvesznek utazgatni is kell párszor USA-ba.

Mondok egy talán találó példát, hogy mi lenne az én szerepem: X nagy cég kitalálja a holografikus adatrögzítést a hozzá való cd méretű lemezzel... nekem az lenne a dolgom, hogy a nagy filmstúdiókat meggyőzzem arról, hogy érdemes a filmjeiket ''UltraHD 3.0 '' minőségben felvenni, mert erre nagyon fognak cuppanni az emberek. Persze nem az első naptól esne a nyakamba ekkora felelősség, de úgy fogalmaztak, hogy 2-3 hónap aktív tréning és tényleg ez lesz a dolgom.

(A holo cd csak egy kósza példa volt)

ui: a szavaikból azt vettem ki, hogy olyat vesznek fel, aki lefelé és felfelé is kompatibilis (főleg felfelé), végtelenül változatos projektekbe dobhatják bele egyik napról a másikra. Tehát egyik nap még a penészes gyerekkakit kell marketingelni, a másikon pedig egy műholdas military szolgáltatást.

[Szerkesztve]

(#182) coleen válasza erdoke (#180) üzenetére


coleen
aktív tag

Kristálytiszta célokkal rendelkezek a pénz érdemben való elköltését illetően :U

(#183) erdoke válasza coleen (#181) üzenetére


erdoke
titán

Azt hiszem, sejtem, miről van szó, de bért nem mernék saccolni. Szerintem hosszú távon fárasztó meló, és kreativitás se nagyon kell hozzá, de szépen előadták neked. :)

A legjobb aláírás a héten

(#184) erdoke válasza coleen (#182) üzenetére


erdoke
titán

Remek.

A legjobb aláírás a héten

(#185) coleen


coleen
aktív tag

Neeem, nem telemarketinges munka, és nem is e-tőzsdés pénzcsinálás.

Összefoglalva: 0day vagy még éppen a fejlesztés utolsó stádiumában álló technológiákhoz kell minél sokoldalúbb szolgáltatásokat kitalálni és értékesíteni.
Szerepem lenne a szolgáltatások kitalálásában, az értékesítésben és az utólagos nyomonkövetésében is.

[Szerkesztve]

(#186) erdoke válasza coleen (#185) üzenetére


erdoke
titán

A fejlesztés utolsó stádiumában levő technológiákhoz telefonon értékesíteni szolgáltatásokat? Mi ez, ha nem telemarketing? Szomorú lenne, ha a fejlesztés vége felé még nem rendelkeznének teljes termék koncepcióval, beleértve a lehetséges kapcsolódó szolgáltatások többségét is. Személyesen az USA-ba értékesíteni meg nem kezdőkkel szoktak.

A legjobb aláírás a héten

(#187) Nimrod válasza erdoke (#180) üzenetére


Nimrod
addikt

Örök igazság...

(#188) Nimrod válasza coleen (#185) üzenetére


Nimrod
addikt

Bruttó 200. Szerintem és akkor kicsit hozzáadtam egy hétköznapi talpaló telemarketinges fizetéséhez.

(#189) belaazallat


belaazallat
addikt

Sziasztok!

Egy internet szolgáltató kft-hez jelentkeznék, egy távmunkát ajánlanak. Azt írják ügyfellekkel való kapcsolattartás, adminisztrációs és egyéb háttérfeladatok ellátása az amiből áll. Mindez 8 órás munkakörben. Ja és felhasználói szintű számítógépes ismereteket (és legyen otthon gép+net), meg ügyfélközpontúságot kérnek, tapasztalat előny.... A cég pesti. A jelentkezésben kérik a bérigény megjelölésést. Szerintetek mennyit lehet kérni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#190) erdoke válasza belaazallat (#189) üzenetére


erdoke
titán

Alkalmazottként kellene a távmunkát végezni? Elvileg a bér azt jelenti, de sose lehet tudni.

A legjobb aláírás a héten

(#191) belaazallat válasza erdoke (#190) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy éves, határozott idejű munkaszerződésről van szó.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#192) erdoke válasza belaazallat (#191) üzenetére


erdoke
titán

Végzettségi szintet kötöttek ki? Neked milyen elvárásaid lennének?

A legjobb aláírás a héten

(#193) belaazallat válasza erdoke (#192) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

ezeket az elvárásokat tették közzé:
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
ügyfélközpontú magatartás
jó monotonitástűrő képesség
otthoni számítógép és internetes kapcsolat

nem írtak végzettséget, de felsó fokú gazdasági informatikusi papíromat csak el fogadják!


Nekem csak az az elvárásom, h rendszeresen fizessenek legalább egy minimál bért, vagy ha lehet többet, csak végre dolgozhassak!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#194) erdoke válasza belaazallat (#193) üzenetére


erdoke
titán

Akkor mondd azt, hogy minimum 70 nettót szeretnél keresni, de ezt sokban befolyásolja, hogy mennyi a meló, és hogy milyen egyéb juttatások vannak. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#195) belaazallat válasza erdoke (#194) üzenetére


belaazallat
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#196) Carpio


Carpio
tag

Sziasztok!
Szerintetek mennyit lehet kérni ezért.
Pozíció: raktárvezető
Cég: német multi /autótechnika/, kb 80e fő globálisan, pesten 1000 fő
elvárás: középfokú végzettség, SAP ismeret, vezetői gyakorlat, angol v. német alapfok
Nekem van: logisztikai végzettség (középfok), angol alapfok, 5 év SAP gyakorlat, 8 év sokrétű raktározási tapasztalat (voltam nagy multinál csoportvezető is).

Köszi

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#197) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Segítségeteket szeretném kérni! Behívtak az egyik GSM szolgáltatóhoz állásinterjúra ügyfélszolgálati munkatárs pozicióra. Kereskedelmi végzettséget és informatikai tudást kérnek. (Kereskedelmi érettségim, Ker. technikusminősítőm, felsőfokú gazdinfóm van, + majd egy év gyakorlat a konkurenciánál) Mennyit lehet elkérni?

Köszi! Üdv!

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#198) belaazallat válasza belaazallat (#197) üzenetére


belaazallat
addikt

Senki? Jár ide vki?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#199) lesaux válasza belaazallat (#198) üzenetére


lesaux
veterán

Csak olvasni. :)
Amúgy szvsz menj az egyik GSM szolgáltató topicjába, ott erre hamarabb választ kapsz. Ha mástól nem, egy ott dolgozó topiclakótól.

(#200) belaazallat válasza lesaux (#199) üzenetére


belaazallat
addikt

köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.