Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyin jó lett az interaktív videó. Először csak lestem ,hogy miért nem megy tovább.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Az érdekes, hogy 4 lehetőségből 2-3 járhatatlan mert meghal a karakter, de legalább tényleg választhatunk! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) Jakesz


Jakesz
őstag

Megjelenés napján már hozza is a futár a játékot. Ezzel a videóval az a baj, hogy lelövi a játék lényegét és élesben már messze nem lesz olyan szórakoztató úgy, hogy már ismered a taktikákat.

(#5) csaba951


csaba951
veterán

Dishonored-nél mit jelent a RHCP?

Bethesda megint rendes lesz velünk, mert 50 EUR-ért egy olyan változatot kapunk ami csak Magyarországról indítható (na jó, + PL, CZ, SK). Ha régiózáras, akkor legalább adnák olcsóbban a játékot!

[ Szerkesztve ]

(#6) Dagidög válasza csaba951 (#5) üzenetére


Dagidög
senior tag

Red Hot Chilli Peppers. :DDD

Nagyon hajaz a játék a Dark Messiah-ra mozgásban, kamerakezelésben, illetve helyenként egyeznek a hangok (pl. mászás). Nem hiába, ugyanaz a gárda készíti.

(#7) Jakesz válasza csaba951 (#5) üzenetére


Jakesz
őstag

Megveszed hazai boltból 10 000 Ft-ért és máris jóval olcsóbb, mint az 50 €-s ~ 14 000 Ft-os ár.

(#8) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem játszottam végig az összes lehetőséget, de az az érzésem támadt, hogy mindegyik részletet láttam már az eddig kiadott videókban.

A játékot pedig kicsit szkeptikusan várom. Thief 3. Rímelt.

Jaka: Az összes taktikát bemutatták már külön-külön.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#9) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Várós. Amúgy rajtunk áll,hogy csináljuk vegyíthetjük is a lopakodást meg az ölést szóval.

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#10) wolfman válasza Dagidög (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem inkább a Bioshock-ra emlékeztet, csak fent a felszínen. Na nem tudom miért, de arra.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) demyen


demyen
tag

előző videók alapján végre valami jónak igérkező.
a mostani lehetőségek közül mondjuk a harc volt az egyértelmű...

(#12) szilva01


szilva01
őstag

A videó jó, a játék is annak tűnik! :C

(#13) Pricus


Pricus
csendes tag

Nálam a látottak alapján nagyon bejövős!
Tetszik ez a csendben gyilkolós, teleportálós, varázslós cucckombó. :C

A nőnek jobb, ha szép, mint ha okos, mert egy férfinak még mindig könnyebb nézelődni, mint gondolkodni.

(#14) oneiros


oneiros
tag

Várom a játékot,de szvsz. nem lesz annyira kihívás, mint a Thief vagy a DMMOM, ha megállás nélkül lehet használni a teleportot, meg egy varázslattal le lehet teríteni 3 embert.
Ha raknak bele valami mana-rendszert, akkor ok, így túl árkád szvsz. A steampunk világ viszont bejön.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.