Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) DaemonX válasza janos666 (#45) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Én mondjuk sose értettem ezeket a reflexszerűen zsebből kihúzott PC-s érveket a konzol ellen. Mint például adott esetben az irányítást. Én rengeteg játékot toltam PC-n, és számos játékplatformmal játszottam már. De PC-n kezdtem, mégis az első pillanattól kezdve tökéletesen kezelni tudtam az Xbox360 kontrollert. Egy idő eltelte után mesteri módon adtam a fejeseket, pedig volt, hogy még csak 1-2 pixelt láttam az ellenfél fejéből.
A PS3 kontrollert szabályosan gyűlöltem, messze alulmúlta a PS1-PS2 kart is, persze ezt az elvakult PS-fanatikusok nem akarják belátni. Ezért féltem kicsit a PS4 kontrollertől is, de aztán amint láttam, milyen dolgokat terveztek át (minden olyat, ami unszimpatikus, és rossz volt benne), illetve miután a kezembe vettem megnyugodtam.

Szerintem a PC-s oldalról terjesztett sztereotípiákkal ellentétben igenis lehet kontrollerrel játszani, méghozzá nagyon profin, minden csak megszokás kérdése. Az más kérdés, hogy (és ezt megfigyelésből, tapasztalatból mondom) a PC-sek javarésze vagy még életében nem játszott konzolon, vagy csak nagyon keveset ahhoz, hogy hozzászokjon egy kontroller kezeléséhez. A konzolosokról viszont többségében elmondható, hogy volt már dolguk PC-vel, így van viszonyítási alapjuk. Egy szó, mint száz, te is meg tudnád szokni, ha akarnád, ebben biztos vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.