Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aerosmith


aerosmith
őstag

Lesz valami legendary ami emiatt nem lesz többé elérhető?

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Imádnám ezt a játékot ha nem évről-évre egyre rosszabb üzleti modellje lenne.

szimpatikusabb lenne már ha inkább havidíjas lenne és befizethetnék 10 eurót ha farmolhatnékom van.

/s

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon szeretem ezt a gémet, de ilyen mentalitással... komolyan.. :W
nem fér el a többi DLC, vagy mi?!.... nem lehet összehozni a teljes sztorit, aki esetleg elkezdené, vagy elővenné X idő múlva?!... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) nemlehet


nemlehet
őstag

Ez számomra is elég fura. OKé nagy játék meg minden, de ez komolyan nem fér el? :D Vagy ennyire kevés a játékos, hogy szeretnék egy kicsit összébb tolni őket az új contenten?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) l.skywalker válasza aerosmith (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Exotic-okra gondolsz?
A Presage-ben elérhető Dead Man's Tale biztos kiesik, de mivel a Harbinger Quest is a Tangled Shore-on indul, gyanítom az is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) oriic válasza l.skywalker (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól értelmezem az írást, a Forsaken pakkal a szezon exotic-jai megszerezhetők lesznek, de a dungeon fegyvert nem. Viszont Legendary cucc szerintem nem lesz olyan, ami eltűnik és kvázi kötelező cucc lenne.

"FORSAKEN PACK
Beginning on December 7, the Forsaken Pack will be available for purchase and will include access to the Last Wish raid and the Shattered Throne dungeon, as well as access to all of the Forsaken Exotics. The Forsaken Pack will also include three Forsaken Ciphers that can be used to instantly unlock your choice of Forsaken Exotics (not including raid and dungeon Exotics) via the Exotic kiosk in the Tower. Everyone who previously purchased Forsaken will automatically own the new Forsaken Pack and will receive the three Forsaken Ciphers directly in their inventory. If you already have every Forsaken Exotic weapon, those Ciphers will be converted to Ascendant Shards."

Live-Die-Respawn

(#7) Busterftw válasza nemlehet (#4) üzenetére


Busterftw
veterán

Engem inkabb az erdekelne, hogy ezek az eltuno DLC-s kontentek penzbe kerultek?
Tehat megvetted az uj Forsaken DLC-t ami most eltunik a jatekbol mert jon az uj? :F

(#8) aerosmith válasza l.skywalker (#5) üzenetére


aerosmith
őstag

jaja exokra gondoltam

(#9) aerosmith válasza nemlehet (#4) üzenetére


aerosmith
őstag

Nem sok embernek lenne helye 250 gigás Destiny2 könyvtárra amiből max a 20 százalékával játszik. Ezért veszik ki a régi részeket.

(#10) oriic válasza Busterftw (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Engem inkabb az erdekelne, hogy ezek az eltuno DLC-s kontentek penzbe kerultek?"

Nyilván igen, de például a sztori küldetést ingyen letolhatja mindenki, az exoticokat meg beszerezhetik a Forsaken pakkal. Szóval ha valakinek kimaradt eddig, az pótolhatja azokat.

Live-Die-Respawn

(#11) - = Zk = - válasza oriic (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak a PvP kontent tűnik el?
mert ha a sztori LDC részek megmaradnak, akkor kussolok...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) l.skywalker válasza Busterftw (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezt beszéltük több korábbi játékossal, hogy nem az az elv a rossz ebben, hogy fizettünk érte és most kiveszik, hiszen anno mi sokan megvettük megjelenéskor a játékot min. 60$-ért, ami később ingyenes lett majd a Red War campaign bekerült a Vault-ba. Megvettük a Curse of Osiris és a Warmind DLC-ket is, amik végül ingyenesek lettek, majd bekerültek a Vault-ba. Megvettük a Forsaken-t, ami most ingyenes lesz és bekerül a Vault-ba. Az én gondom leginkább az, hogy nem konzekvens ez a tartalom reorganizáció. Most nincs az univerzumban pl. Titan bolygó, de van PvP map és gambit map is a Titan-on. Az, hogy a Crow konstans 2 helyen is van mint vendor npc és pár ilyen hasonló apróbb dolog. Nem mellette az, hogy még mindig nagyon sok a reworke cucc. Pl. a Gjallahorn bekerülése is jó, de mégis egy leporolás. Ahogy a Year5 Raid is egy régi Raid lesz új köntösben. Nem sajnálom ha a minőségért feláldozzák a mennyiséget, de akkor az tényleg legyen minőség. A Beyond Light jó lett és az Európa is tetszik. Az előzetes képek alapján a Bitch Queen is jó lesz, a Throne World pedig biztosan más mint amit eddig láttunk, tehát mondhatjuk, hogy be fog érni az ami miatt a Content Vault bevezetésre került. Csak akkor ez legyen teljesen konzekvensen betartva és legyen minden 100%-osan hozzá igazítva.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) oriic válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eltűnik a teljes Forsaken sztori február 22-től, december 7-től azonban ingyen letolható lesz. Február 22 után már nem.

Live-Die-Respawn

(#14) l.skywalker válasza oriic (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem be fognak ezek az exotic-ok is kerülni értelem szerűen a "Monument to Lost Lights"-ba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) ldave


ldave
félisten

Alapvetően engem nem zavar, hogy olyan tartalmat vesznek ki, amiért valamikor egyszer régen már fizettem és rongyosra játszottam akkor, amikor az volt az aktuális kontent. Ahogy most a Merkúr, úgy jövőre ilyenkor a Tangled Shore sem fog hiányozni.

Ami sokkal fájóbb, hogy a játékban még bent lévő játékmódok nem kapnak érdemi támogatást, viszont a haladásért rá vagy kényszerítve, hogy heti szinten csináld, pl Gambit.

A Slime draws near! Command?

(#16) oriic válasza nemlehet (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Bungie korábbi bejegyzése:

BUILDING A VIABLE FUTURE IN DESTINY 2

Játékos számmal nincs gond, még mindig rohadt sokan tolják a játékot. (PC-n többnyire Top10-es steam listán folyamatosan rajta van a játék például, de konzolokon is mocsok sokan pörgetik még mindig)

Live-Die-Respawn

(#17) oriic válasza l.skywalker (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Exotic vaultból lesznek kiszedhetők. A bejegyzés írja is, hogy a Forsaken Ciphers-ből kapnak hármat a Forsaken Pakk vásárlói, amikkel a vaultból egyből kiszedhetőek lesznek az exotikok. Más kérdés, hogy nem csak három exotic volt Forsakenben.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) - = Zk = - válasza oriic (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan az... :W hát rohadjanak el....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) l.skywalker válasza oriic (#17) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Exotic Vault nálad a Monument of Losth Light vagy az Exotic Engram Pool? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20) l.skywalker válasza ldave (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hát igen, az első 2 DLC-t most sem fogom visszasírni :D

Mondjuk a Red War Campaign-t kiadhatnák egy standalone 10$-os játékként. Simán letolnám évente 1x :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) nemlehet válasza aerosmith (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem hiszem hogy ezzel akkorát lehetne spórolni, nem gyártanak minden DLC-hez asseteket. A játék alapból vagy 170 GB, nem tudom tényleg lehet-e érdemben spórolni ezen. Gyanítom nem.
Amúgy meg ez megint kicsit olyan, hogy majd a multi megmondja neked mi a jó. Én elhiszem hogy van akinek gond ez a méret, de olyan contentet removolni amiért fizettél nem igazán fair.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#22) l.skywalker válasza nemlehet (#21) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez annyira nem fekete-fehér. Kiveszik a Forsaken sztorit. Tegye fel a kezét aki 3-nál többször vitte végig. Én a 3 karakterrel letoltam és segítettem pár ismerősnek, amikor ők csinálták és ennyi. Azóta csak a grind.

Szerintem nem az a lényeg, hogy "fizettünk" érte.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23) oriic válasza l.skywalker (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az Exotic Vault ami a toronyban van a vault mellett, a Moment of Lost Light (Exotic Gear Archive) :D (Az exotic engram pool az más, az az ami a világban random esik exotic engram)

szerk: Szóval lényegében hja, ugyanarról beszélünk, csak én a Moment of Lost Light-ot is simán vaultnak hívom. :DDD

nemlehet:

Pedig bármennyire is hihetetlen, a méret növekedés volt a legelső, amivel a Bungie indokolta a DCV rendszert.

"Destiny 2 is too large to efficiently update and maintain."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) l.skywalker válasza oriic (#23) üzenetére


l.skywalker
félisten

Yóvan, ezért kérdeztem. Mert a neve az, hogy Monument of Lost Light :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25) sp8787 válasza l.skywalker (#22) üzenetére


sp8787
addikt

Pedig pont az a lenyeg ,hogy meg most is arulnak vmit aminek nagyreszet kiveszik 1/2 ev mulva.
Ehhez azert pofa kell!

(#26) l.skywalker válasza sp8787 (#25) üzenetére


l.skywalker
félisten

Decembertől ingyenes lesz amíg ki nem veszik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27) oriic válasza sp8787 (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De a sztorit tolhatod free-be december 7-től, az exotikok meg bekerülnek vaultba Monument of Lost Light-ba, ahonnan kiszedhetőek lesznek. Konkrétan aki eddig várt a Forsaken DLC-re, az most ingyen megkapja a sztorit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) sp8787 válasza l.skywalker (#26) üzenetére


sp8787
addikt

@#27oriic
Nem ertem mirol beszeltek!
Ezt a fanboi tempo-t ne tudom hova tenni.

En annak a szempontjabol nezem akivel meg most is meg akarjak vetetni.
Az bukik 2 strike-ot ,1 teljes teruletet...etc.

(#29) ldave válasza sp8787 (#28) üzenetére


ldave
félisten

Értem, hogy miként látod, de szerintem ez már teljesen lényegtelen. Jó előre szóltak, hogy mi lesz, meddig marad, mi marad, mi kerül ki, mi lesz fizetős, mi lesz ingyenes. Természetesen ha valaki most teljes áron veszi meg a Forsakent, három teljes évvel a megjelenése után, azzal nem a Bungie ba**ik ki, hanem ő saját magával.

A Slime draws near! Command?

(#30) sp8787 válasza ldave (#29) üzenetére


sp8787
addikt

A jo elore-n vitatkozhatnank de hagyjuk.

A lenyeg ,hogy ott van a store-ban teljes aron es nincs oda irva ,hogy "heyy oreg ennek egy resze 1.5 honap mulva ingyenes lesz, ra par honapra meg kivagjuk a francba joreszet".
Ezt mondom ,hogy ez minimum pofatlansag.

(#31) oriic válasza sp8787 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom milyen fanboi tempo-ról beszélsz, nálam kevesebb ember szidja a Bungot. :U

"En annak a szempontjabol nezem akivel meg most is meg akarjak vetetni."

2018-as a Forsaken, szerintem aki akartam már réges rég megvette. Ha van olyan aki mostanában tervezte (ami szerintem elenyésző mennyiségű játékos), azoknak nyilván ez zavaró lehet, de még így is van több mint 2 hónapjuk, hogy például a sztorit letolják. Aki meg csakazértis most akarja kifizetni a Forsakent (LOL?) teljes áron, azzal én nem tudok mit csinálni. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32) sp8787 válasza oriic (#31) üzenetére


sp8787
addikt

jovanna

(#33) l.skywalker válasza sp8787 (#30) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem fanboi, csak felháborodni a nyilvánvalón a 21. század globális tempójában már nem szoktam. Lejárt narancs is van befóliázva a boltban. Van olyan hülye aki megveszi, van aki elolvassa és nem veszi. Egyetértünk, hogy jobb lenne egy szép világ IAP meg ilyen trükközés nélkül, de az már régen elment.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34) nemlehet válasza l.skywalker (#33) üzenetére


nemlehet
őstag

És akkor ezt engedjük el? Az a baj, hogy az "engedjük el" azt eredményezi, hogy egyre pofátlanabb és pofátlanabb módon fognak kiszúrni az emberekkel.
Igenis legyen felháborodás és negatív visszhang, gondolja meg 2x minden multi mit csinál.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#35) l.skywalker válasza nemlehet (#34) üzenetére


l.skywalker
félisten

A fogyasztói társadalom egy nagyon kis szegmense a tudatos vásárló. Nem mi vagyunk a célcsoport és nem mi befolyásoljuk az eladás utáni nyereséget. Nem baj, ha valakinek vannak elvei és nem baj, ha el tudja mondani a véleményét, ez fontos, mert a saját maga értékeit képviseli és ezt mások is megérthetik és megismerhetik az illetőt - a saját értékrendjük szerint tudják "hovatenni". De egy alapvető értékrend alapján, onnan ahonnan én jöttem - a videójáték már önmagában is egy plusz jóléti kiadás, már egyébként is egy olyan dolog, amire kevesen költenek, sőt amennyit itt a fórumon egynéhányan - talán nagyon kevesen.

Végigéltem ezt, amit most itt sokan akkor, amikor ingyenes lett az alapjáték és a 2 első DLC. Amikor folyamatosan változott a játékmenet, mikor mindig ordenáré módon el volt balanszolva a PvP vagy amikor egyes activity-ket a játékosok sírása miatt könnyítettek.

Nem azt néztem, hogy mi az amiért fizettem és mi az amit elvettek tőlem, hanem azt néztem, hogy jól szórakoztam-e.

Konkrétan emlékszem, hogy amikor bevezették a NF loot-ot, a D.F.A Hand Cannon-t a Tree of Probabilities Nightfall dobhatta a végén. Egy hétig farmoltam, a végén megszámoltam, hogy kb. 600 run-t futottam és nem dobta ki. Később megváltozott a reward rendszer is és végül kivették a helyszín-t és a NF-t is. Nem bánkódtam, korántsem, pedig akivel mentem neki 2x dobta ki ugyanennyi idő alatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.