Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daffchy


Daffchy
őstag

Elég jó lenne ha hivatalosan is megkapná a DHD a Sense 3-at, de ha jól tudom nem szándékoznak kiadni rá... :(

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem fontos, hogy a technikailag lehetséges upgradeket kapják meg a régi készülékek. Sok mobilgyártót hagytak már ott vásárlók, mert nem így álltak hozzá a dologhoz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Aryan


Aryan
senior tag

Elkezdték már portolni Desire-re is.

(#4) Zirowe válasza Aryan (#3) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nagyon helyes!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

nem akarok rootolni de szeretném ha a telefonomhoz is elérhetők lennének az új ficsörök. Részben ezért is választottam a HTC, és kicsit olyan szaga kezd lenni a dolognak, mintha ők is beállnának a sorba és pont a frissítések lassításával terelnék a tulajokat új készülék vásárlására. Remélem, hogy észbe kapnak és visszafelé is elkezdik kihozni az update-eket.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#6) hunter84


hunter84
aktív tag

Másik fórumon meg okoskodtak néhányan, hogy hardver így meg úgy, meg hogy lehetetlen átültetni régebbi készülékre, meg aki kicsit is ért a hardverekhez, az tudja ezt, blabla...

Hát aztán rohadtul nehéz és lehetetlen baszki...

(#7) SPY0817


SPY0817
aktív tag

meg tudná nekem írni akinek ilyen telója van vagy van infója hogy karcálló üveg a kijelzője vagy miféle? lehetőleg privbe

Remélem én is hogy a HTC nem hagyja el magát és frissíti a telókat rendesen :P

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#8) Cathulhu válasza hunter84 (#6) üzenetére


Cathulhu
addikt

Spicanal volt az, hogy azert nem kap 2.2-t mert a hardver nem birja, stb. Azota fu alatt mar 2.3-as romokkal szaladgal nemelyik. Szoval a ceges indoklasok hulyere veszik az embereket, es sajnos vannak olyanok, akiken megis fognak :S

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Várható volt. Nagyon eltalált készülék a DHD szerintem. Egy időben akartam a sima Desire-t cserélni rá, de anyagi okból letettem róla. Most meg Mobile Meeting-en kipróbáltam a Sensation-t és nagyon tetszett külsőre és belsőre is. Magam részéről nem szeretnék root-olni és ha már tartós telefon kell akkor a Sensation-re kapargatok össze. Van rá 3-4hónapom. A sima "D"-t meg jó árban eladom valakinek aki szeret a romokkal tökölni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) crey válasza hunter84 (#6) üzenetére


crey
MODERÁTOR

mégsem lehet beportolni a NAND-ba pl. Desire esetén a Desire HD teljes ROM-ját. . . azért mégiscsak egy erőforrás/fizikai korlát.

Persze, igazságod van abban, hogy egyszerűbb azt mondani (pláne jobban megéri), hogy nem, nem lehet, mint azt hogy: "srácok, várjatok három hónapot és megkapjátok!".

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én nem félek az XDA-s srácok megoldják ezt DHD-ra is ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) MerLinh


MerLinh
senior tag

még jó hogy hd2re is van már dev port =) csak kihuzom a sensation/evo3d megjelenéséig és áreséséig, igaz már másfél éves a telcsim remélem még kibírja addig =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Egyszerűbb ha új telefont vesz a palimadár

:U

(#14) KyseeD


KyseeD
csendes tag

a sense 3.0 van az EVO 3D-ben is és annak 4:3 480*800 képpontos a kijelzője...érthetetlen hogy miért a qHD felbontást használják...pedig az evoban lévő felület pont megfelelő lenne

kérlek javítsatok ki ha tévedek.. :D :D

Lg Optimus 2X

(#15) jacis


jacis
nagyúr

Azért az arányokkal van egy kis problem.... :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) MerLinh válasza KyseeD (#14) üzenetére


MerLinh
senior tag

htc honlapja szerint annak is qhd

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#17) Maxentius


Maxentius
addikt

Alakul ez... kérnénk ilyet az Incredible S-re is! :))

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18) Bank76


Bank76
csendes tag

HTC DESIRE S update Sense 3.0

Elérhető a frissités...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.