Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Szerintem így tanulja meg, h vigyázzon a dolgaira. Most egy darabig majd nem lesz madár, meg jutúb.
Haver is a gépét csapkodta egy időben, mert gyerekkorában nem tanulta meg, h tönkremegy. Aztán leszokott róla. :)

(#2) DenesBa válasza ncc1701 (#1) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Van benne valami, megy is ez a "játszhatok a telódon?" meg a "megkaphatom a másik tabot?" (Samu tab s2 és eszem ágában sincs odaadni :DD ) hisztike.
De, ettől még szükséges, hogy néhanapján lefoglaljuk a gyereket úgy, hogy a felnőttek is fellélegezhessenek. Sztem a világon nincs olyan szülő, aki a nap 24 órájában képes a gyereket lekötni. Az unalmas, kitöltetlen órákban pedig kell valami, amivel foglalkozhat. De, ez már egy másik blogbejegyzést is megérő gondolatmenet lenne :R

[ Szerkesztve ]

(#3) #33253120


#33253120
törölt tag

Ha mákod van valamelyik mobilszervízben visszarakják.

(#4) DenesBa válasza #33253120 (#3) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Igen, vissza tudják forrasztani. Engem valami alternatív bekapcsolás érdekelne. Olyan, pl, hogy rákötöm gépre és szoftveresen bekapcsolom vagy ilyesmi.

(#5) pulyka jocó válasza DenesBa (#4) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Esetleg ha töltőre rakod nem kapcsol be a képernyő?

(#6) DenesBa válasza pulyka jocó (#5) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Nem, csak a nagy akku jelenik meg, és megy a töltés. Ez sajna nem win és nem is ios :DDD

(#7) kurion


kurion
senior tag

Lehet hülyeség de ADB parancsal ha a gép felismeri nem lehet bekapcsolni?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#8) kmisi99


kmisi99
addikt

Szét szeded és össze érinted 3 másodpercre a két forrasztási pontot ahonnan letört a kapcsoló.

(#9) DenesBa válasza kurion (#7) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Ezt a módszert nem ismerem sajnos. :(

kmisi99:
Egy próbát megérne, ha szétszedhető lenne. Pontosabban fogalmazva, az ilyen egybe lévő masinákat nem szeretném nagyon megbontani. Félek, hogy meg nagyobb problémát csinálok.

(#10) sh4d0w válasza kurion (#7) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kellene neki USB debugging, amit viszont csak a device-rol kapcsolhat be...

https://www.coreinfinity.tech

(#11) SUPREME7 válasza DenesBa (#9) üzenetére


SUPREME7
őstag

Semmi bonyolult, akár körömmel is lepattintható a hátlap. Valamelyik sarokba sikerül az egyik pöcköt kipattintani és könnyen végig lehet szedni.

http://image.dhgate.com/albu_345445629_00/1.0x0.jpg
Alapvetően egy ilyen műanyag bizbasz készlet lenne a legcélszerűbb, de csak találsz otthon valamit.

Valami ilyesmit kell csinálni:
https://youtu.be/5SPsK3Kjl44

[ Szerkesztve ]

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha a gomb lábai nem nagyon sérültek, akkor ügyesebb ismerős aki tud forrasztani, simán vissza rakja. Ismerősöm tabletje is így járt, sajnos az a gomb menthetetlen volt, így egy rossz telefon alaplapról szereztem hozzá anyagot. [link]

(#13) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Nem 100%, de működhet:
nyomd meg a hang fel/le gombot és közben rakd fel töltőre
ha 5 mp után ilyen menü jön fel akkor szerencséd van:

válasz a normál módot(hang fel a választó, hang le okézó)
nekem a Doogee X5-el működik(Mediatek procis)

[ Szerkesztve ]

(#14) #33253120 válasza SunyaMacs (#13) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ezzel az az egy baj, hogy volume + - a választó, és a power az ok felénk. Az meg itt nincs.
Szerk. A tiéd sem olyan, meg az enyém sem. :) Akár még jó is lehet tipusismeret nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#15) DenesBa válasza SunyaMacs (#13) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Majdnem jó :))
Bejött valami menü, full kínai nyelven, a baj az, hogy semmit se tudok kiválasztani, mert a lefelé gombbal lépked a menük között a felfelé meg nem reagál semmit.

(#16) DenesBa


DenesBa
csendes tag

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTŐ SZÁNDÉKOT, VÉGÜL AZ A FÓRUMTÁRS (kmisi99) NYERT, AKI AZ ÉRINTKEZŐK ÖSSZEÉRINTÉSÉT JAVASOLTA!
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#17) MineFox54 válasza DenesBa (#16) üzenetére


MineFox54
őstag

Most már kapcsold be a hibakeresést, és akkor talán ADB-ről be tudod majd kapcsolni.

(#18) DenesBa válasza MineFox54 (#17) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Most néztem, hogy az usb hibakeresés eddig is be volt pipálva, csak én nem tudtam :DDD

Úgy oldottam meg, hogy beállítottam, hogy a ki/bekapcsolást ütemeztem minden napra, a képernyő feloldáshoz meg telepítettem egy programot, amivel 3 koppintással nyitom/zárom amikor nekem tetszik.
Mégegyszer köszi mindenkinek!! :R :R :R

(#19) kmisi99 válasza DenesBa (#18) üzenetére


kmisi99
addikt

Ha esetleg Budapesti vagy tudok segíteni új gombot felrakni, persze nem lesz szép gyári megoldás, de nem is sok ezer ft mint szervizben.

(#20) kismokesz


kismokesz
tag

hello olyan kérdésem lenne hogy egy bekapcsoló gombot menyiért raknak vissza? illetve egy usb csatlakozót menyiért cserélnek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.