Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát ez nagyon odabag :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Ezzel nem nagyon akad ellenfél :) Mondjuk a hangja kiakasztana 5 perc után szerintem.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

érdekes..

nothing is true everything is permitted..

(#4) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

"A Hardcore mód a játék végigjátszása után válik elérhetővé, és azok kapják meg a fegyvert, akiknek az extrém nehézségi fokozatba kapcsolt játék single player kampányát összesen háromszori mentés lehetőségével sikerül végigjátszaniuk." --> Magyarán magánélet nuku és az egész napját a gép előtt tölti. Gratulálok. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) Zolás válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


Zolás
addikt

Le köll kötni a büdös kölköt ne rohangáljon itten a lakásban he :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6) iBlast


iBlast
aktív tag

szerintem ez már túlzás xd

(#7) #08052480 válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ezt mindet abból szűrted le, hogy végigjátszott egy játékot legnehezebb fokozaton? :U

(#8) kexksz válasza #08052480 (#7) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem is hülyeség...

Az ötlet meg annyira nem rossz. :DDD

(#9) h-yle


h-yle
addikt

SPOILER-e? Bár mióta van internet már nincsenek titkok...

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#10) pincehely válasza h-yle (#9) üzenetére


pincehely
addikt

bumm-bumm. :DDD
Mekkora!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#11) banhammer


banhammer
veterán

ROTFL

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Bamm-bamm xD
bár azért a mérce a fegyver kapcsán magasan van, nem?:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy olyanért mint az 1-ben a páncél még meg is próbáltam volna, de ezért a bum-bum fegyverért, kedvem se lesz...

(#14) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Aki kitalálta az egy elmegyógyintézetből szökött meg. :DDD :W

PS4

(#15) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Jah hogy már valaki végig is játszotta, beteg...

(#16) kexksz válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


kexksz
addikt

Én már kétszer is. :DDD

(#17) Fo_AMD_Fun


Fo_AMD_Fun
csendes tag

Amúgy az a hülyeség benne, hogy aki 3 mentéssel végig tudja játszani annak nem is kell ilyen OP kifogyhatatlan fegyver, nem?!

(#18) Góliát


Góliát
senior tag

Komolyan azt hittem, hogy valami super kinézetű fegyver lesz, de ez egy kéz. :Y
A hangja ezzel az erővel lehetett volna: miau- miau vagy pukk-pukk ;]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#19) PowerBuldog válasza #08052480 (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

2-3 napja jelent meg a játék. (US 25., EU 28.) Ez alatt kitolta normál fokozaton, majd hardcore-on (max 3 mentéssel). Szerinted nem feltételezem jogosan, hogy nem sok magánélete lehet az illető személynek? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#20) szabod


szabod
senior tag

Ez egy nagyon beteg ötlet XD

(#21) dangerzone


dangerzone
addikt

Mikor azt írták, hogy a 2 részben csomó plusz dolog lesz az elsőhöz képest, nem éppen erre gondoltam....

(#22) #08052480 válasza PowerBuldog (#19) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Szerinted nem feltételezem jogosan, hogy nem sok magánélete lehet az illető személynek?"

Egyáltalán nem.

Egyébként előrendelők már több mint egy hete megkapták. 1 hét alatt kétszer végigtolni egy 8-10 órás játékot nem egy nagy wasistdas ha valakinek épp nincs más dolga (és attól függetlenül, hogy van-e magánélete vagy sem)

(#23) Rebell válasza #08052480 (#22) üzenetére


Rebell
senior tag

DE lehetséges, hogy nem is 1 sima Gamer vitte végig ennyiszer a játékot, hanem 1 Game tesztelő, akinek ugyebár az a dolga hogy egész nyomja a Gamet

(#24) mcmike válasza Nordic (#13) üzenetére


mcmike
őstag

Egyetértek, ezért a fegyverért nem igazán tartom érdemesnek még 1x végigjátszani ilyen fokozaton. Az én számomra ezért ez egy jó értelemben vett SPOILER... :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#25) r-chee


r-chee
őstag

Ezért nem éri meg. Bár kétségtelenül jó móka, hogy az ember a mutatóujjával lőhet, mint anno kiskorában, de hamar unalmassá és idegesítővé válhat :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Engem az érdekelne mennyire hosszú a játék.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Ezdeszar. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28) Zolás


Zolás
addikt

Amugy ez a mutatóujj dolog nem az amerikai sportban elterjedt? Mármint a szurkolók oldaláról kérdezem nem a játékosokéról :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#29) nrgia válasza Zolás (#28) üzenetére


nrgia
őstag

De :DD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#30) Воланд


Воланд
titán

Ez nagyon kész. :DD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) True


True
aktív tag

Kipergettem hardon is, még sincs fegyó... :((( Ötlet..? Vagy csak X patch után adja..?

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.