Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Dilikutya válasza jan101 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor te eleve nem vagy egy zombidarabolós játék célközönsége. A kiadónak nem is kellett volna a játékosoktól elnézést kérnie, akit ez megbotránkoztat, egyébként se menjen a Dead Island, vagy más hasonló játék közelébe. Szerintem meg jópofa, stílusos kiadás a zombis műfaj rajongóinak, erre még én is beruháznék, pedig gyűjtői kiadást sose veszek, és játékot egyébként is csak töredék áron (persze csak normális, minőségi, nem casual farmsimulatort...), sokadik leárazás után, 1-2 év múlva. Pl. az Arkham Asylum is 1500 pénzembe került dobozosan, Steamről a teljes GTA sorozat meg 2300-ba.
Nem túl földtől elrugaszkodott áron, és ha jó minőségű a torzó, én biztos vevő lennék rá, mivel nagy horrorrajongó vagyok (és ezalatt nem az aktuális Fűrész és Parajelenségeket értem, hanem Romerot, Fulcit, Carpentert, Jason Voorheest, 80-as évek slasher és szörnyfilmjei, egyéb klasszikusok és régi rémségek...).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.