Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Portal cube - majdnem occoé. :D Amúgy jópofa, hogy a gyártók is kezdik felismerni a dizájn fontosságát (egy két cég persze már korábban), de azért ettől függetlenül az emberi ár még elvárható lenne. :U Majd 500.000 Ft ezért, picit nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#2) zserbox válasza imibogyo (#1) üzenetére


zserbox
őstag

hát nekem nem tetszik
+ drága és elég gyengécske hardver ennyi pénzért
de még egyedi se, most már :D

[ Szerkesztve ]

(#3) shteer


shteer
titán

tudnék rá 1-2 jelzőt de a szép nem szerepel közöttük :))

..szerintem jónak tűnik

(#4) ArchElf


ArchElf
addikt

Szomszéd Istvánnak bizton nincs ijenye, az meg ha kilő csében csak azért van mert hüje csíter...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5) imibogyo válasza zserbox (#2) üzenetére


imibogyo
veterán

Én sem azt mondtam, hogy tetszik, csak legalább felismerték, hogy ki kellene lépni az egyen cuccok világából. Bár ha így nézzük, mivel tömegtermelés lesz nem is beszélhetünk egyediségről sem, szerintem ezért fogalmaztam úgy az előbb, hogy dizájn(os).

Az ár meg egy vicc, csak nem röhögök. :D

(#6) lujó55


lujó55
őstag

Na ez kell a milliómos hülyegyerekének! Mekkora egy tahó dizájn :((

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az árakkal kicsit megszaladtak..., azért ennyiért már inkább nekiállok otthon fúrni faragni, bármennyire is profi, vagy nézek egy izmosabb laptopot..., bármelyikkel jobban járok, villogni meg minek...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) lujó55 válasza Graphics (#7) üzenetére


lujó55
őstag

És az a tiéd, és szereted, nem beszélve arról, hogy illeszkedik a szobád arculatához. De ez...

(#9) Graphics válasza lujó55 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez semmihez se illeszkedik :D, de még az arcomhoz se, szóval nagyon drága szobadísz, és mi lesz az észrevehetetlen illatosítómmal :D, a tavasz illatú szobawunderbaummal ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) dbius


dbius
veterán

Ebből a kollekcióból a billentyűzetet kipróbálnám, de ez a kuckó design.... vagy talán puffnak tervezték?? ;]

(#11) shteer válasza dbius (#10) üzenetére


shteer
titán

bill jófajta :K 2 évig nyúztam - most meg a wless változatát

..szerintem jónak tűnik

(#12) dbius válasza shteer (#11) üzenetére


dbius
veterán

"dobj" már egy linket róluk, a cikkben nem látok hivatkozást, de még nevet sem :R

szerk: látom már az adataidnál, hogy ez egy Apple keyboard lenne?

[ Szerkesztve ]

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Mi az a "repülőgép alumínium"?

A szem kifolyató kék fény az úgy kell, mint egy falat kenyér.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) shteer válasza dbius (#12) üzenetére


shteer
titán

azaz
van benne egy dual usb hub is

..szerintem jónak tűnik

(#15) Graphics válasza dbius (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

CSak gondolom Command billentyű nélkül :D, és Windows billentyűvel :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) shteer válasza Graphics (#15) üzenetére


shteer
titán

az csak egy felirat, a jelentése ugyanaz :) bár a wless-el trükközni kellett ;]

..szerintem jónak tűnik

(#17) Graphics válasza shteer (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint úgy értve, hogy gondolom ez a cég sem almásat fog használni, hanem valahogy megoldják az Apple-s kiegészítő gyártójával, csak kérdés ki mit védett le ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) dbius válasza shteer (#14) üzenetére


dbius
veterán

:R

(#19) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Itt csak az a gond, hogy a design nem része a funkciónak, de még csak nem is tesz hozzá semmit.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#20) vivanto


vivanto
tag

Aki ezt megveszi, az megérdemli a darwin díjat.

(#21) Apika


Apika
Közösségépítő

Amikor először megláttam, rögtön a Masat-1 egy továbbfejlesztett példányára asszociáltam...

(#22) zeg


zeg
senior tag

Attól a kék világító világító izétől megvadulva vagy valamelyik döglött crt monitorom dobnám rá vagy pörgőrúgástól b@szódna falhoz ez a rusnyaság.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#23) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Ennyi pénzért itthon jobbat csinálnak néhányan..

G4 es Macház fazonja van......én nem ilyen szépet és csicsásat építettem ,de csak kb 20E be van a ház része.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#24) mepet válasza (ÉN)közPONT (#23) üzenetére


mepet
addikt

Repülőgép alumíniumból. :F Nekem tengeralattjátó acél ház kell! :R

Viccet félretéve: csúnya és gyenge konfig, viszont drága... :K

(#25) kételkedem


kételkedem
addikt

A Darwin név tökéletes, Darwin díjas, aki erre ennyit képes kiadni! 2000 dollár az a tengerentúlon is szép summa!
A vas nem kiemelkedő, a dizájn olyan amilyen, a "repülőgép alumíniumnak" pl az égvilágon semmi értelme, a kék led pedig rögvest kínai gagyi szintre emeli az egészet.

Kedves családtagjaimnak ezúton üzenem, hogy DARWINmachine TYPE 339 nem kell, 2000 dollárt viszont el tudok költeni, ha nagyon muszáj!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26) (ÉN)közPONT válasza mepet (#24) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Ebben a műfajban a tengerentúli snobok sem vesznek olyat ami gyenge lenne.........csúnya meg istentelen drága az még haggyán ,de gyenge?.....az ilyen tip konfigot megvásárolók jó része metro ra meg BF3 ra veszi :) (is) ..ott meg kritérium nekik ,hogy 100 FPS legyen 1080p ben ...ergó jó "sokat" fognak ebből az összeállításból eladni :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.