Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én tutira meg fogom venni ezt a játékot! Annyival jobb szerintem, mint a kicsit hasonló témájú Dante's Inferno, hogy ötletesebb... Melyik elgurult idiótának az ötlete volt, hogy egy kis senkiházi bűnös, haldokló keresztes lovag szembeszáll magával a Halállal és le is győzi? :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Narxis válasza Mister_X (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mé ne? Legyőzi a Hit erejével. :D

A videoteszt pedig jó lett.

Thanos was right.

(#3) vocalhost


vocalhost
tag

Az első része nagyon jó volt, kb 3 órán keresztül, aztán halál unalom lett, mivel ugyan az ismétlődött (pl temetős rész), ettől függetlenül ki fogom próbálni a 2. részt is

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#4) BalaNce87 válasza vocalhost (#3) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen az volt a baj elsővel is hogy hack and slashez képest baromi hosszúra sikerült így monotonná vált a harc és unalmassá a játék. A sztori se annyira érdekes hogy tűkön ülve várod mi fog történni, egyszerűen ehhez a stílushoz nem passzol a több 10 órás játékidő.

(#5) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A linket javítsátok, mert a 34. heti hírösszefoglalót hozza be, nem a videótesztet... :U

(#6) Loresz


Loresz
tag

Az első is megteszi a magáét......én csak lestem mikor megláttam....ilyen grafikát!!!!....aztán jött a játékmenet aminél szintén lehidaltam....mondjuk nekem War mint karakter sokkal jobban bejött, mint Death, de talán azért mert a kardot jobban csípem a kaszánál:DD

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#7) Apone33 válasza Nordic (#5) üzenetére


Apone33
őstag

Pedig úgy vártam már, hogy megnézzem a tesztet, remélem minél előbb ki fogják javítani.

Play Hard!!!

(#8) raziel01 válasza Apone33 (#7) üzenetére


raziel01
veterán

(#9) Apone33 válasza raziel01 (#8) üzenetére


Apone33
őstag

Á baszki az eszembe se jutott, miután itt nem engedte megnézni tök szomorú lettem. :D

Play Hard!!!

(#10) Löncsi


Löncsi
őstag

WoW-siders 2... Az első rész vhogy magával-ragadóbb volt.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11) xxxbmx válasza vocalhost (#3) üzenetére


xxxbmx
tag

eggyet értek!én is kb egy napig tudtam élvezni!de a 2t azért kiprobálom majd:D

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#12) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Elnézést, sajnos a videó lejátszási listaként lett beágyazva, így egy idő után már az új videó került a Darksiders 2 helyére. Azóta javítva lett.

[ Szerkesztve ]

(#13) olbaidhun


olbaidhun
őstag

jó kis game, várós anyag!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#14) csaabz


csaabz
őstag

xbox 360? Nem egy másik topicban lenne a helye?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15) Mister_X válasza csaabz (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy platformon lett tesztelve, de egyébként multiplatform.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) raziel01 válasza csaabz (#14) üzenetére


raziel01
veterán

Full ugyan az PC-n is. Grafika is, pályák is, játékmenet is. Akkor meg nem mindegy?

(#17) Löncsi válasza raziel01 (#16) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem egészen...bár az alap dizájn nyilán ugyanaz.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#18) raziel01 válasza Löncsi (#17) üzenetére


raziel01
veterán

PC-n is fos a grafika. Nagyjából minden játék konzol port. Talán a BF3 ami brutálul néz ki PC-n, konzolon meg nem annyira.

(#19) Mister_X válasza raziel01 (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hint: konzolon fel kell telepíeni az extra textúracsomagot (BF3) - már ha van hely.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) Löncsi válasza Mister_X (#19) üzenetére


Löncsi
őstag

Attól még low-res marad...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#21) Mister_X válasza Löncsi (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ha az neked low-res... :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) Löncsi válasza Mister_X (#21) üzenetére


Löncsi
őstag

Most ne kelljen PC vs konzol összehasonlító videókat linkeljek...van elég, kirakod max képernyőre, láthatod.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#23) xxxbmx válasza raziel01 (#18) üzenetére


xxxbmx
tag

nekem mind2 van!pc és box is!és elhagyanolhato különbség van a kettő között

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#24) SlayerPrince


SlayerPrince
tag

Játszodtam az első és most a második részt is.
Ez a második jobban tetszik pörgősebbnek tűnik legalábbis nekem. Viszont a grafika hát, 23,6-os fullHD kijelzőn enyhén szólva is nem szép, próbáltam állítgatni de semmi olyan lehetőség nem volt ami szemmel látható javulást hozott volna.
A legsiralmasabb akkor amikor pl belépsz a karaktermenübe, meg a képességek kiválasztásához.
Amúgy a játék nagyon jó ezeket leszámítva, és valóban a design meg úgy alapból az összhatás kárpótol a kicsit gyengélkedő grafikáért.
Találkoztam Bugokkal is elébb elébb de az első update nagyrészét javította.( nem nyíló portál, vagy végtelen zuhanás).
Alapjáraton egy 10-es skálán 8-as adok neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) .mf


.mf
veterán

Bocs, kicsit kötekednék:

"A THQ talán legmeghatározóbb játéka a Darksiders 2"

Tényleg? Stalker, CoH, Red Faction, Wh40k és társaik már smafu?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#26) Zsoccc válasza .mf (#25) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Jelenlegi viszonyokat és a THQ helyzetét figyelembe véve a jelent és a közeljövőt tekintve, bizony a Darksiders 2 teljesítménye az ami fontos lehet a számukra.

(#27) Mister_X válasza Zsoccc (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A talán mögé egy "a most" szavakat be lehetne szúrni, hogy félreértés ne essék.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) SlayerPrince


SlayerPrince
tag

Nah kijátszodtam...a vége kicsit könnyű volt, nekem a közepén két olyan boss is volt, melyet nehezebben tudtam legyőzni, mint itt a végén pl Samaelt.
A végén a videóban, érdekes volt látni, hogy egyik lovas egy hölgyemény fog lenni, igazából kíváncsi is lettem ,hogy a Pestis vagy az Éhínség lesz majd az, sőt továbbmenve a mellette álló figura is szimpatikus a két hatalmas revolverrel...:D

(#29) Mister_X válasza SlayerPrince (#28) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kösz a spoilert :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) SlayerPrince válasza Mister_X (#29) üzenetére


SlayerPrince
tag

nem tudom, hogy mi az de szívesen :K

(#31) Mister_X válasza SlayerPrince (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link], [link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32) pigster válasza Mister_X (#31) üzenetére


pigster
senior tag

hehe

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#33) pigster válasza SlayerPrince (#24) üzenetére


pigster
senior tag

Direkt örülök, hogy nem valami hiper-szuper grafika az egész. Így legalább szépen elfut a TV-re kötött laptopon.
A játék tetszik, bár az ún. története eléggé zavaros katyvasz. Az elején nem gondoltam volna, hogy ennyire hosszú játék lesz (még nem értem a végére). Mindenesetre jól el lehet vele szórakozni.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#34) raziel01 válasza Mister_X (#29) üzenetére


raziel01
veterán

Valami okos SG-n is leírta, hogy kit is kell majd megölni benne. Elhiheted, hogy én is örültem nagyon ennek. :\

(#35) Mister_X válasza raziel01 (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az első részben Wart irányítottuj vagy szintén Deathet?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) SlayerPrince válasza pigster (#33) üzenetére


SlayerPrince
tag

igen igaz, hogy jó a kissé gyengébb grafika a gyengébb gépekre, de akkor is ha már hatalmas pixeleket lát az ember nagyobb felbontáson az már kicsit gáz, főleg ha egy játék annyira hipeolva van mint ez volt nyár elején. Abszolút fun vagyok a Daksidersnek, csak épp ez zavart kicsit.

(#37) raziel01 válasza Mister_X (#35) üzenetére


raziel01
veterán

Wart irányítottuk az első részben.

(#38) Mister_X válasza SlayerPrince (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A pixelek száma a felbontást határozza meg, a textúrákra gondolsz.

Nem fun, hanem fan.

Ha lenne benned gerinc, elnézést kértél volna a spoilerezésért (gondolom el sem olvastad a linket)

Honnan szerezted be a játékot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) Mister_X válasza raziel01 (#37) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor gondolom a további részekben Famine-t és Conquestet fogjuk irányítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40) Nordic válasza Mister_X (#39) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ha lesznek további részek...Igazából az lenne a jó, ha a maradék két lovas is kapna 1-1 különálló róluk szóló részt, majd lenne egy 5. sztorilezáró, ahol bekerülne a coop, így mindenki mehetne a kedvenc karakterével.

Mellesleg War karaktere egyelőre jobban bejön, mint Death(pedig neki is vannak beszólásai). War sokkalta határozottabbnak/keményebbnek tűnt, pont annyira, amennyire a háború lovasának lennie kell, de Death-nél nem érzem azt hogy ő lenne a halál maga, valahogy nem elég halálos egy Halálhoz képest(kíváncsi vagyok, mennyire voltam érthető:DDD)

(#41) Mister_X válasza Nordic (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hú, a coop tényleg nagyon odab@szna... és szerintem a kezdetektől három-négy-öt részesre tervezték a Darksiderst. Egyedül talán Conquestet lehetne kihagyni, mert ő az egyetlen, aki nem a pusztulást és szenvedést testesíti meg az apokalipszis négy lovasa közül. Azért köré is lehetne rittyenteni egy sztorit. Ki tudja, talán az ötödik részben fog élesben megszólalni a végítélet harsonája ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) xuldar válasza Nordic (#40) üzenetére


xuldar
őstag

War konkrétan egy terminátor, megalkuvás nélküli, átgázol mindenen. Death viszont furmányos, ő a lovasok vezetője, a legöregebb, legokosabb. Itt van egy kis összefoglaló a karakterről és a háttértörténetéről.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#43) Nordic válasza xuldar (#42) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért a Haláltól nem ezt várná az ember, pláne, hogy ne alkudozzon... :U

(#44) Mister_X válasza xuldar (#42) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kösz a linket!

Érdekesen fogalmazták újra a Darksidersben a bibliai témát. Famine itt Fury (mellesleg az utolsó női Nephilim), Conquest pedig Strife. Na, már várom a folytatásokat :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) SlayerPrince válasza Mister_X (#38) üzenetére


SlayerPrince
tag

Igen elolvastam a linket, csupán nem éreztem jogosnak a megjegyzésed. Néhány észrevételt írtam le semmi egyebet.

(#46) falijja


falijja
őstag

Kategória királya volt az 1 rész....(castlevania mellet) kihagyhatatlan.....!!!

(#47) Mister_X válasza SlayerPrince (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aha, csak felvonultatad, hogy mi van az ending videoban, á, az nem spoiler :U :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48) xuldar válasza Mister_X (#47) üzenetére


xuldar
őstag

Az, hogy felsorolta a másik két lovast, akikről tudjuk, kicsodák, nem volt gáz. Az elején is mutatták mind a négyüket, az egész sorozat róluk szól. Az viszont gáz volt, hogy elárulta, ki az egyik utolsó Boss.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#49) Loresz


Loresz
tag

Jah, most hogy tudjuk ki az utolsó Boss, így megkérdem, mért kellett Deathnek szembeszállnia Samaellal, mikor az segítette War-t az előző részben!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#50) xuldar válasza Loresz (#49) üzenetére


xuldar
őstag

A "segítette" erős túlzás, inkább manipulálta, hogy kiszabadítsa. Mint kiderült, az első rész 4 főellenségének semmi köze nem volt az apokalipszishez, viszont rajtuk keresztül tartotta fogva Samaelt a Sötét Herceg. Ráadásul a 2-ben egyedül Samaelt nem öljük meg a főellenségek közül.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.