Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Šolaire


Šolaire
veterán

Köszönöm a tesztet jó volt olvasni,zseniális lett ez a rész is. Dicsérjük a napot :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#2) batai15


batai15
félisten

Jó teszt, a játékot imadom.

(#3) tailor74


tailor74
őstag

Köszi az ismertetőt. :R
Nekem ez az első DS játék,amivel játszok,az első néhány óra idegössze roppanásai után azt kell mondjam, nagyon jó ez a játék.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4) Mans20


Mans20
addikt

Nem érzem,hogy könnyebb lenne,ugyan úgy tépem a hajam.Az jó hogy a fegyverünk végre nem kopik el 5 perc alatt,életünk se kezd csökkenni ha meghalunk.Az ellenfelek felsorolása elé meg mehetett volna Spoiler!

(#5) countofhell


countofhell
csendes tag

A rendhagyás kedvéért a Dark Souls III-at azonnal Soul Level 1-en kezdtem, most vagyok a 14. bossnál de nagyon nehéz, legalább annyira nehéz mint a Bloodborne Blood Level 4-en, mi jön még ezután ? :-)
Kidolgozottabb mint a Dark Souls 1, szebbek a pályák és a kastélyok de a Dark Souls 1-hez hasonló egyszerű bossokkal is csak a játék első harmadában fogtok találkozni később sokkal gyorsabb és vadabb főellenfelekkel kell szembenézni.

A játék rendkívül tartalmas gyakorlatilag minden sarokban valamilyen értelmes és hasznos felszedhető tárgy lapul, főleg SL1-en ahol minden sztenderd itemet megéri használni mert igencsak a hasznomra vannak adott esetekben. A boltrendszer nagyon rugalmasan lett megoldva, sok sok Dark Sign/Homeward teleportálást spórolunk meg ezzel.

(#6) kwzatz válasza countofhell (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

"Dark Souls 1-hez hasonló egyszerű bossokkal"
Azért ez így erős. :D Ornstein és Smaugh, de legfőképpen Kalameet és Artorias nekem okozott pár órányi fejtörést. (összesen kb. az 50-60 órányi játékidő tizede velük ment el) A Capra Demont sem élveztem. :DD

(#7) gyuribácsi88

Nálam eddig az év játéka, NG++ és még kicsit sem unom :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8) mad1


mad1
veterán

Nice Rage!THX
Eletem legjobb játék tilogiaja!Ha egy sarok is kimaradna nem tudnek aludni. :D Ezert is kell minden DLC is!
Remelem majd meg visszanyulnak a szeriahoz a keszitok...En birnam azt is ha 100reszes lenne :DDD Csak a kontrollerem is birja! ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) Peat;)


Peat;)
veterán

A második résznél sokkal jobban tetszik nekem, játszatja magát míg azt ímmel ámmal nyomtam. Az nekem 6/10 ez meg 9/10 pedig látszólag alig van különbség...én sem értem mi az oka.

(#10) falijja válasza Peat;) (#9) üzenetére


falijja
őstag

Mindent üt élményben, legjobb game volt, sajnálom is hogy vége lett.... :(((

(#11) Redneck


Redneck
veterán

Ezért sok beszólást fogok kapni amúgy az tuti, de miről szól ez a játék? Addig jutottam hogy mész, és hack and slash módon aprítasz/varázsolsz, meg RPG-sen pakolsz az inventoryban.

Haver mutatta négyünknek egy órán keresztül PS4-en.
Azon kívül hogy ordas nagy fps droppos volt a játék végig (droppolt kb 30-ról 20-ra sokszor) totál átlagos grafika és jelenetek mellet. A modellek egymásba lógtak, az egész olyan előző generációs volt... A dolog szépsége hogy nem én tettem szóvá, hanem a kevesebbet játszó (X360, PS3), kevésbé érzékeny haverok.

Egyébként szeretem a hack and slash játékokat, sőt az RPG-s elemeket is, de értetlenül álltam a nagy DS3 előtt.

Szerk:
Amúgy persze bennünk hármunkban volt a hiba, mert se erre, se az új Doomra nem izgultunk rá.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12) mad1 válasza Redneck (#11) üzenetére


mad1
veterán

Ez nem unreal jatekok egyike,hanem inkabb a valosaghoz kozeli harcrendszer.A doomot ezert nem is hasonlitanam ehhez....
A latvany vilaga ragad el,es a kihivasa nehezsege,minden sarkon bossal.
50-200 oraig meg se allok ha elkezdek 1 reszt.
Az hogy mirol szol,amirol mas nem...vilagvege hangulat,zombikkal a lovagkorban :))
Pcn nincsenek fps droppok,stabil 60 fps.

Ne szemetelj ! = Steam

(#13) Redneck válasza mad1 (#12) üzenetére


Redneck
veterán

Jólvan, tehát amit levettem. Mész előre és leversz minden szörnyet és felveszed amit elejtenek. Innen a párhuzam a Doommal. Mondjuk a valóságban nem mész át percenként a másikon. :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14) mad1 válasza Redneck (#13) üzenetére


mad1
veterán

Ugy ertem meg kell emelni azt a kardot,es ha nehez akkor lassan nehezkessen ut...Nem az mint pl a doomban hogy nagyobb az agyu mint az emberunk,es ugral ossze vissza vele.Ki kell probalni es nem elszaladni a gep elol ha parszor meghal az ember.

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) Redneck válasza mad1 (#14) üzenetére


Redneck
veterán

Jólvan, én csak a történetet kérdeztem, mert baromira nem értettem hogy mire kellene izgulnom egy sima hack and slash RPG-n. Nem a nehézséggel volt bajom, hanem azzal hogy olyan semmilyen volt.

Inkább még egy kör DMC vagy valami hasonló, ez nem nyert meg magának. :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) kwzatz válasza Redneck (#15) üzenetére


kwzatz
őstag

Az első rész+DLC története nekem tetszett, de oda kell figyelni, olvasgatni erőteljesen, valamint utána is lehet nézni, ha úgy érzi az ember, hogy valamiről lemaradt.

Hogy miért jó a játék? Nos, amikor videókat néztem róla, egyáltalán nem értettem, hogy miért vannak úgy oda érte az emberek. Amikor kipróbálod és órák óta játszod, akkor vagy téged is elkap az atmoszféra/hangulat/játékélmény kombinációja vagy nem. Engem Berserk rajongóként nagyon elkapott, úgyhogy már várom, hogy elkezdjem a második (majd a harmadik) részt, de még egy gépújítás hátra van addig. :D

(#17) Peat;) válasza Redneck (#15) üzenetére


Peat;)
veterán

"sima hack and slash RPG" ez nem az a kategória. Nem tudom milyen részt néztetek, de itt általában ha sima hack and slash módszerrel veted bele magad a mókába akkor a 2.-3. ellen kinyír. Lehet már tápos volt a karakter és könnyű részen ment a haver, de igazából még tápos karakterrel is meg lehet halni egy kisebb kategóriás ellentől. Ez nem a skyrim hogy elosztod a pöttyöket és kimehetsz pisilni miközben ütik a karaktert. Egyébként klasszikus játék, mármint a 90-es évek elejét idézi, nem fogja a kezed, izzadni kell, rejtelmes, nem tudod mi történik, kb ezért szeretik ennyien hogy nem degradáló érzés fog el miközben játszik vele az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) countofhell válasza Redneck (#11) üzenetére


countofhell
csendes tag

Ha azt hitted, hogy mindent láttál abban az egy órában akkor tévedtél. Van ebben vagy 100 különféle karakterbuild, PvP pl. 5 fős FFA, 2 vs 2 vagy a klasszikus 1 vs 3 trollkodás.

És igen ez jobb mint a Dark Souls II standard de a Dark Souls II SOTFS a DLC-k miatt már nagyon jó játékká formálódott.

Az FPS alig megy le 1-2 mp.-re PS4-en 30 alá, tudom mert már 200 órát toltam vele. PS3-on sokkal de sokkal szörnyűbv volt az FPS drop, amikor PC-re megjelent a Dark Souls 1 akkor hagytam abba a játékot PS3-on, szörnyű port.
Mindenesetre a Bloodborne szebb játék. A karakterkészítőt nem tudom, hogy sikerült elrontani de nem lett valami jó a Dark Souls III-ban.

Az RPG elemek eléggé kifinomultak a Dark Souls III-ban és épp az a bajom, hogy túlságosan átmentek a Bossfightok hack'n slash-be, kb. 2-3 perc ütök, dodge, ütök, dodge az egész harc, hiányolom a Demon's Souls főellenfeleket ahol gondolkodni kellett vagy kivárni vagy valamilyen extra pályaelemet kellett használni a Bossok legyőzéséhez. Ebben a tekintetben a From Software-től elpártolt a kreativitás a Dark Souls III esetében de még a Bloodborne-ban is sok a hasonló agyatlan Boss.

A lényeg, egyetértek abban, hogy a Dark Souls III nagyon gyenge játék mint hack'n slash a DMC4SE pl. sokkal jobb főleg a Ninja Gaiden a legjobb, RPG-nek viszont nagyon jó lett.

(#19) mad1 válasza countofhell (#18) üzenetére


mad1
veterán

Van forum,szivesen latunk ott is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#20) arc82


arc82
tag

Éppen olyan nehéz tud lenni mint a boodbourne p4e-en.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.