Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) CloZee válasza trafoka (#23) üzenetére


CloZee
aktív tag

"mikor kicsi voltál és felvetted a telefont hogy "hallóó" akkor anyukád rád szólt, hogy illik bemutatkozni. Ezt a mai fiatalok nem tanulják meg az fb kapcsán, mert nincs aki megtanítsa nekik, és ez az alapvető probléma."

Minek mutatkozz be telefonon, ha alapból tudja mindenki, hogy ki kit hív? Tudod már 10 ből 9 embernek nincs vezetékes telefonja. Ha ismeretlen számot hívok, akkor pedig én bemutatkozom de azt nem várom el, hogy aki felveszi az is, mert tudom hogy kit hívtam. Fb-n meg mi az, hogy be kell mutatkozni?! Kíváncsi lennék hány éves vagy, mert a fiatalokról beszélsz, akik állítom nem fiatalabbak nálad 10 évvel.

"de igen, radikálisabban kellene ellenőrizni és adott esetben családi szintem szűrni a tartalmat. Ez mondjuk az egész internetre, és a TV-re is igaz."

Van ilyen, a neve Kína, Törökország, Észak-Korea stb. Lehet oda is költözni, ha valami gond van az internetet szabadságával. Ha a szülő meg olyan degenerált, hogy nem tudja nevelni a gyerekét, akkor azt a szerencsétlent szidd és ne a gyereket. Ha van egy elcseszett nemzedék (szerinted a mostani "fiatalok"), akkor van egy rossz hírem... A szüleik is elcseszett nemzedék, amit követnek az ő szülei is és így tovább. Azaz a te szüleid is elcseszett nemzedék és te is az vagy mivel egy élből elcseszett nemzedék nevelt fel.
Ja, hogy így már nem is tetszik annyira? (Gondolom most jön az, hogy jól megaszondod, a te szüleid márpedig nem elcseszettek, de a saját kijelentésed meg tartod továbbra is.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.