Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

De lehet, hogy a feltett kérdésre adott válasz később másnak jó lett volna. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2) csƵ válasza EczkE (#1) üzenetére


csƵ
őstag

Erre a kérdésre számítottam. Figyelembe is vettem törléskor. Arra a következtetésre jutottam, hogy 10 emberből 8 kérdést írt anélkül, hogy rákeresne, 1 megtalálja máshol, a 10. meg nem ért a zinternethez.

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr X


Mr X
veterán

És miért kellett törölni? Nem elfért? Ha elsüllyedt, nem sok vizet zavart.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

mindegy.
maradt még.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) danih


danih
addikt

Ezért kellene a logoutos hsz-eket 0.0000-val súlyozni, beszámítani.
Problem solved.

(#6) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Én is elvesztettem egy párat, mit a szüzességemet, de nem bánom! ;] [bocs, kihagyhatatlan :) ]

Mentalita'

(#7) Vakegérke válasza danih (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értek egyet.

Aki zömében itt tartózkodik, itt szólal meg, így is mostoha gyerek a 0,25-ös szorzóval.
A LOGOUT is a lapcsalád része, és ha nem lenne súlyozva a megszólalás, örök újonc maradna mindenki, aki csak itt aktív.

Egyébként jókor mondod.
Pár napja érted el szép új rangodat, és ez köszönhető a nem szakmai hozzászólásaidnak is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Mr X válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Mr X
veterán

Nem a rang a lényeg, hanem az, amiket az ember ír. :)

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Katasztrófa/világvége/nemszólokhozzádtöbbet.

(#10) Mr X válasza D1Rect (#9) üzenetére


Mr X
veterán

bableWes is így kezdte, aztán meg lehet nézni, hova jutott. :DDD

(#11) baluka26


baluka26
veterán

Bazzeg, már Te is ilyen hipszter lettél?
Vakegér: Csak ahogy danih-t ismerem, elég magasról tesz a rangokra :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) Vakegérke válasza Mr X (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt én nagyon jól tudom.
Ha megnézed az adatlapomat, láthatod, hogy nem szenvedek rangkórságban. A szakmai részhez csak akkor nyúlok, ha tanácsra van szükségem, vagy hasznos tanácsot tudok adni, ugyanis az utóbbi is előfordult már.
Ha a cafrang érdekelt volna, már évekkel korábban PH! addikt lettem volna, és most ki tudja, hol tartanék.

Pusztán azt nem találnám méltányosnak, hogy aki nem kocka, nem csihol szakmai hozzászólásokat, az soha a büdös életben ne szerezzen egyetlen pontocskát sem.

Hiszem, hogy sok olyan társunk van, akik szürke eminenciásként nyújtanak értéket, mint például Recon666 az óriáshajós sorozatával, vagy Gradilaci az úti beszámolóival, vagy guga, akit lehet szeretni, vagy nem szeretni kusza, csapkodó, mégis logikus írásaiért.
Amit ők letettek az asztalra, az ugyan nem szakmai dolog, mégis elismerést érdemel. No most legyen nullás szorzójú mindaz, ami a topicjaikban "elhangzik"?

Azzal, hogy az "apróhirdetés" rovat 0,1-es szorzójú, még egyet is értek.
Azzal viszont nem, hogy a lapcsalád nem szakmai része nullára legyen leírva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) baluka26 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


baluka26
veterán

Guga írásait inkább hagyjuk, szerintem hiteltelen vacak, Recon óriáshajós sorozata és Gradilaci írásai eléggé királyak szerintem is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14) Mr X válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Mr X
veterán

Látod, pontosan leírtad, hogy szerinted a rang fontos. :)

Szerintem nem. Az általad említett írások miatt akkor is értékelném az "elkövetőket", ha újoncok lennének.

(#15) csƵ válasza baluka26 (#11) üzenetére


csƵ
őstag

Azért még nem válok hipsterré, mert töröltem 1-2 hirtelen felindulásból született írás.
Engem ráadásul hihetetlen módon irritál, ha olyan szöveget kell elolvasnom, aminek nem tetszik a retorikája. Volt, hogy elolvastam egy-egy írásomat, és néztem ki a fejemből, hogy bazze így hogy írhattam ezt meg?

[ Szerkesztve ]

(#16) darál0w


darál0w
Jómunkásember

nekem mennyi tűnt el vajon? mindig odatrollkodtam hozzád...de nem tudom :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17) Mr X válasza darál0w (#16) üzenetére


Mr X
veterán

Amennyit te trollkodsz mindenhol, ha a hsz-eid felét törölnék, még mindig Jómunkásember lennél. :D

(#18) Lauda


Lauda
félisten

Azokkal szemben tiszteletlenseg, akik hozzaszoltak a temadhoz. Nem a hsz szama itt a lenyeg szerintem.

(#19) Wictor


Wictor
senior tag

Törölnél még párat, amiben hozzászóltam? Olyan jó lenne, ha visszaugrana 7777 közösségi hsz-re. Nekem már nincs törlendő bejegyzésem, segíts!

;]

[ Szerkesztve ]

(#20) Domxc


Domxc
senior tag

Koltoi kerdes: Akkor mi ertelme van a bejegyzeseidbe irni? :) (nekunk)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#21) darál0w válasza Mr X (#17) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát nem a trollkodásbol szedtem össze... ;) ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22) proci985 válasza danih (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van szakmai logout is, ott azért néha meglepően mélyre jut az ember. pl az eddigi legjobb leírást/eszmefuttatást gpulimit/cpulimit témában egy szakmai írás hozzászólásai között láttam, csak a cikkíró besértődött, aztán törötle. a hozzászólásainkkal együt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23) csƵ válasza Domxc (#20) üzenetére


csƵ
őstag

Hsz-t gyűjteni. ;]

(#24) Vakegérke válasza csƵ (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedvellek, de szerintem ez tiszteletlenség volt részedről.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) csƵ válasza Vakegérke (#24) üzenetére


csƵ
őstag

Miért? A smiley-k nem véletlenül vannak kitalálva.

(#26) Vakegérke válasza csƵ (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad van, tisztelettel kérem bocsánatod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.