Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

nem gondoltam, hogy ennyire lemegy az alsós okostelók feltöltőkártyás, új ára. :Y (voda 858)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) dedike válasza amanoba (#1) üzenetére


dedike
addikt

Ezzel tökéletesen egyetértek! :K Tényleg (szinte)mindenkinek elérhető kategória ez már, s ez jó!

Jó szerencsét!

(#3) amanoba válasza dedike (#2) üzenetére


amanoba
őstag

most nézem, a voda 845 árát is lenyomta, bár még így is drágább, mint a 858...nem értem a logikát az árképzésükben.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Davidoff91 válasza amanoba (#3) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Telenornál meg olcsóbb az Incredible S, mint a DHD, pedig független piacon pont fordítva van a dolog...Az összes szolgáltató árképzése érthetetlen.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#5) amanoba válasza Davidoff91 (#4) üzenetére


amanoba
őstag

hááá, a wildfire s is olcsóbb, mint a sima verzió. (voda) vicc..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) robertel válasza amanoba (#5) üzenetére


robertel
senior tag

Azzal már nem foglalkozik senki, a megmaradtakat elsózzák majd cégen belül, 40re meg nem fogják levinni.
Wildfire S korrekt árban van, és voda 858 is, 5000 Ftos feltöltéssel 20 rongy, vagyis, 15e Ft maga a készülék, vicc. Mondjuk kiváncsi lennék, hogy mennyire használható, mert pl az én gt50 optimusom is hajlamos a fagyásra, lassúlásra.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#7) robertel válasza robertel (#6) üzenetére


robertel
senior tag

Ezekkel az árakkal egyébként gyakorlatilag befelegzett a gombos telefonoknak, max az 5e Ftos hategóriában lesz keresnivalójuk..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#8) amanoba válasza robertel (#6) üzenetére


amanoba
őstag

rosszul számolsz, a húsz rongyból nem levonni kell az 5000-et, hanem hozzáadni. [link]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) darkpower


darkpower
aktív tag

Hát igen drágára sikerült belőni a sensation-t. 160k függetlenül, itt meg még 2 évig csengetheted a havidíjakat...

(#10) dedike válasza darkpower (#9) üzenetére


dedike
addikt

..amely havidíjakat fel is használhatsz, nem? Vagy Te a telefont SIM-kártya nélkül fogod használni? :U

Jó szerencsét!

(#11) amanoba válasza darkpower (#9) üzenetére


amanoba
őstag

smart vagy surf tarifával elérhető 40-ért is..csak hát ugye több szolgáltatás, magasabb havidíj.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) darkpower válasza dedike (#10) üzenetére


darkpower
aktív tag

Fel is használhatok. Jól mondod. Aztán vagy elhasználom vagy nem, de tuti kicsengetem...
Ha el is használom, akkor valószínűleg túl is lépem, mert sokat telefonálok, ergo még többet fizet az ügyfél befele. És ha még azt is nézzük,h a szolgáltató biztos nem kiskereskedelmi áron jut a készülékhez, akkor tényleg nem adnak nagy kedvezményt a 2év szerződés mellé

(#13) .bableWes


.bableWes
őstag

várjátok csak meg azt amikor akciozni kezdi a voda ezeket a telefonokat. 2 éve vettem egy lg secretet akkor volt 90e kártyával én meg elhoztam 10e ért. és a havi dij sem volt rossz mert 3k havonta ami lebeszélhetö. szvsz csak akciozzon. várni kell :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) mukibuci válasza .bableWes (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

addig álljál fél lábon :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15) dedike válasza darkpower (#12) üzenetére


dedike
addikt

És ha még azt is nézzük,h a szolgáltató biztos nem kiskereskedelmi áron jut a készülékhez, akkor tényleg nem adnak nagy kedvezményt a 2év szerződés mellé

...és nem is jótékonysági intézmény egyik szolgáltató sem, a részvényeseik nem azt várják el a menedzsmenttől, hogy veszteséget termeljenek, vagy hogy non-profit szervezetként dolgozzanak..., mi Kedves Előfizetők, meg fizetünk, fizetünk és fizetünk... ;)

Jó szerencsét!

(#16) .bableWes válasza mukibuci (#14) üzenetére


.bableWes
őstag

hát ha valaki olcson akar jot akkor várnia kell...:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#17) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Tegnap a Westendben szét is osztottak 100 darabot a 858-ból, kis buli keretében tartották a premiert, ráadásul ingyenes lett a Facebook a netes opciót tartalmazó Vitamax és előfizus csomagokban. :DD Ráadásul nem butított Facebook, Androidon, iPhone-on a hivatalos klienssel, Symbianon Operával lehet használni.

Jó a Voda egyébként, szeretem. Tőlük van a Defy és gyárilag független darabot kaptam. :K

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#18) darkpower válasza dedike (#15) üzenetére


darkpower
aktív tag

Hát nem is félek attól,h veszteséges a vodafone... :DD

(#19) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

En meg nyertem tegnap egy ilyen kis 858ast tegnap a westendben:)
Eleg nagyvonalu promo volt. 500 ember kozott 100 keszuleket sorsoltak ki... csak sajna sok kisiskolas, latogato elvitt egy rakat szamot, persze azt nem neztek, hogy csak aznap este 8ig lehet atvenni a keszuleket...

(#20) Dr_Senkihazi válasza ThorsHUN (#19) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

na,gratula:)
irnál rola néhány sort,hogy mégis milyen,mert kézzelfoghato infot még nem olvastam rola,csak reklámokat...
esetleg ha van viszonyitási alapod a 845-el szemben...

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"A piros szolgáltató a HTC mellett saját márkás készülékekkel is bővítette kínálatát."

...én meg kerestem a listában a többi új saját márkásított telót... :U

A piros szolgáltató HTC-k mellett saját márkás készülékkel is bővítette kínálatát.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) Cyrin


Cyrin
addikt

hétfő óta van a wildfire s a márkaboltban, rajta van a hivatalos árlistán, ki is tették elém és meg is kezdték a szerződéskötést, és hétfő óta minden nap elhajtanak, mert a rendszerük nem engedi befejezni a megrendelést. előbb személyi, majd személyi és egyéb technikai akadályokra hivatkoznak. hétfő óta ott figyel a raktárukban a telefon félretéve a nevemre, és lassan eltelik egy hét. én mondom balf@sz egy társulat.

(#23) dedike válasza Cyrin (#22) üzenetére


dedike
addikt

Ez csak azért van, hogy még jobban kívánd... meg, hogy el ne felejtsd, hol van az üzletük... :D

Jó szerencsét!

(#24) Cyrin válasza dedike (#23) üzenetére


Cyrin
addikt

Ja... Két évig adnék nekik havi négyezret, plusz a telefon ára, de nem kell nekik.
Erről csak a Monty Python jut eszembe, amikor bemegy az ember a könyvesboltba, a háttérben ezer könyv, és azt mondja, hogy könyvet szeretne venni, mire az eladó: nincs, menjen át egy másik könyvesboltba. :D

(#25) Cyrin válasza Cyrin (#24) üzenetére


Cyrin
addikt

mint kiderült az a gond , hogy a surf csomaggal nem bírják összeházasítani a telefont, pedig a surf árlistában szerepel.
szóval csak akkor nem tudják ideadni, ha alá akarok írni 2 év hűséget...megaLOL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.