Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

HTC HD2 forevaa.
Volt Hero, Legend, Desire és Sensation valamit wildfire s, oneX, m7, m8 a kezemben. Aztán kipróbáltam az lg G szériát és a xiaomi-t, így elakadtam..

Azért remélem túléli a cég és még nagyobb versenyre sarkallja a piacot.
Ezzel csak nyerhetünk

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó lenne ha összeszednék magukat. Mostanában elég érdekes készülékeket dobnak piacra, még érdekesebb árazással.

(#3) Xaels válasza Ricardo (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Finoman fogalmazva. Egyébként szerintem rettenetes irányba mennek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) janeszgol válasza Ricardo (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ahogy olvastam a hírt, az U széria is drága lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ugyanannyival lett kisebb a bukó, mint az árbevétel. Ez mitől jó jel?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Persze hogy kisebb a veszteségük.....

Kevesebb megy alkatrészre mert a pár éve felvásárolt és megmaradt Snapi400-asokat még beleszerelik ebbe-abba.... ;]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) #06658560 válasza Csapoati (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha nem csinálnának semmit, nullára jönnének ki. Tovább extrapolálva, ha vennék a telefonokat, nyereségesek lennének.

(#8) moleculez


moleculez
veterán

Remélem van valami B-tervük, mert telefonokat nem fognak sokáig gyártani így...

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) no more


no more
addikt

Jó lenne, ha összekapnák magukat, az M8 óta nem igazán tesznek le semmit az asztalra... A tizes kib*szott jó telefon, de oda a Boomsound... Drukkolok nekik!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) KYZRR


KYZRR
őstag

Amíg 6 számjegyű árcéduláik vannak SD400-as telefonjaikon, ne is várjanak mást... :U

You can only die once, make sure it is worth it...

(#11) xmaas


xmaas
őstag

Hat remelem eszhezternek iden mert eddig siralmas amit muvelnek utolso jo keszulekuk a HTC 10 es volt, tobbi rettenetesen tularazva van a felszereltseghez/hardverhez kepest nem sokaig fognak szerenscetlenkedni a piacon ha nem valtoznak

(#12) atikó válasza olbaidhun (#1) üzenetére


atikó
őstag

HD2 és a Sensation nekem is nagy kedvencem volt, és most tetszik a One 10 csak az a fránya dual sim hiányzik belőle.
AZ U ultra tetszik és dual verzióban is van, lehet benevezek egyre.

(#13) slimshady


slimshady
senior tag

A U nem tudom mennyire húzza ki őket a gödörből még nem jönnek ki valami újjal. Nekem legalábbis nem bejövősek.

üdv.: SlimShady

(#14) Matada2.3 válasza slimshady (#13) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem húzza sehogy sem őket. De egy jobb kezdés lehet. Aztán Vive telefon még esetleg.

Finn the human

(#15) ak76


ak76
senior tag

Meglepő lenne a lejtmenet, a 2 Gb RAM-os,5.5-ös HD panellel szerelt készülékeket 100K-ért áruló gyártótól?
Inkább az a meglepő hogy még egyáltalán léteznek...

(#16) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kb teljesen mindegy, hogy negativ vagy pozitiv a merleg. Ilyen szintu zsugorodasnal meg a pozitiv merleg se adna okot semmi oromre.
[link]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) dutrás válasza janeszgol (#4) üzenetére


dutrás
őstag

Az iphone a samu nem drága?

P50 pro/P40 Lite

(#18) Csapoati válasza dutrás (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak azokat ennyiért is veszik, ez a bibi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Emtra Prime


Emtra Prime
csendes tag

" Nem tud kimászni a HTC a gödörből "

Hiánypótló lenne egy olyan cikk, "
- miért van a HTC a levesben" miért rak 3 éves elavult S400-as chipsetet az új telfonjai alá amit épp ésszel felfoghatatlanul drágán kínál.
- miért lett vége az M9-nek és vele együtt a Boumsound hangszórópárnak?

E.P.

(#20) Ricardo válasza Emtra Prime (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó lenne látni egy interjút HTC vezérével.

(#21) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kíváncsi vagyok meddig húzzák. Minden esetre szurkolok nekik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) slimshady válasza dutrás (#17) üzenetére


slimshady
senior tag

A kerdes mit kapsz a penzedert illetve mennyire vevo ra a piac. A HTC-re valamiert nem annyira...

üdv.: SlimShady

(#23) no more válasza dutrás (#17) üzenetére


no more
addikt

Csak ők hallgatnak is a felhasználóikra... És nem utolsó dolog a rendszeres frissítés. Android fronton nem hiszem, hogy a Samsungon kívül más gyártó is minden hónapban küldi a biztonsági frissítéseket, még az 1-2 éves modellekre is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24) Csapoati válasza no more (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért ekkora pálfordulást is rég láttam... Vér HTC fanból (és Samsung haterből) át Samsung fanba. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Wesder válasza Csapoati (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Ezen én is csodálkoztam

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.