Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sqpp


sqpp
őstag

Én bírok várni pár hónapot :C

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ettől a "a lehető legjobb minőséget szállítsák" kifogástól már a hajam égnek áll. :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Bár a késének senki nem örül, de én inkább ezt a módszert pártolom, mint az activision/ubi soft-féle hozzáállást, hogy adjuk ki, mindegy milyen majd patch-eljük live-ban. 10x. És majdnem beta lesz.

Nem is volt ez divat régen, emlékszem az id Software release date-jei így néztek ki anno:

When it's done. :)

(#4) b.


b.
félisten

Ennek nem örülök, nagyon várom már. esetleg az első 2 rész rajongóinak egy kis csemege, Syberia 1 szinkron :[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) F34R


F34R
nagyúr

Ohh en meg az elso resszel jatszottam nagyon regen, elo kellene vennem a masodik reszet... Azt tudom, hogy mar akkor is hangulatos volt.

(#6) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na èn nem is bánom.
Szeptembertől decemberig minden hónapban jött volna egy játék ami engem érdekel és elég sűrű lett volna mert egyikett sem akartam gyorsan letudni de nagyon vártam az új játékokat.
De most hogy csúszik a last guardian meg ez is, kényelmesebben tudom játszani az aktuális játèkot ami most az xcom 2. Mert abba ugye lehet órát pakolni rendesen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) syberia válasza b. (#4) üzenetére


syberia
veterán

:C

https://howbad.info/

(#8) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elővásárlás a Steamen: ON

http://store.steampowered.com/app/464340/

Megjelenés: április 20.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.