Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Direkt azért ültem le a gép elé, hogy akkor nézzük ezt a bemutatót! De ezek után ki hiszi el, hogy kiszivárgott? Kirakták, hogy megnézzék a hangulatot, amit okoz, és lássák, hogy legyen e pofájuk ezt így ebben a formában letolni a torkunkon. Ha a látottaknál jobbat akarnak, és a tegnapi reakcióktól is sokkal jobbat, akkor nem lesz elég az a pár hét csúszás.

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Hát igen, ezen még nagyon sokat kell dolgozni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Laraxior válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Laraxior
titán

Miért? Nekiálltak már? ;]
Mindjárt elindítom én is, felveszek két percet.. még az is különb lesz. :K :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#4) andor80


andor80
senior tag

Még mindig tartom,hogy az ekkora lehúzásokért ők fizessenek.Ahogyan tegnap írta valaki pár mod-al ingyen jobblesz a játék mint a remastered...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#5) Crytek


Crytek
veterán

Na most akkor gyorsan összedobnak egy fake videót ahol sajnos meg kell eröltetniuük magukat hogy szebb legyen mint a 13 éves eredeti, hogy valamivel el lehessen adni,,,,
Hihetetlen számomra ,hogy egy egykoron évekig a tront bitorlo tech császár cégből ez lett hogy 13 év után nem tudnak egy odaba***s graffal előállni.
Értem én hogy a halálból jöttek vissza de ennyire azért ne szarják arcon a rajongókat.
Más ezt a "nulla újrakiadást" amit ők és sokan mások is remasaterednek csufolnak több cég ingyen odaad ja az eredeti tulajoknak...

Ez sajnos egy nulla lesz. Imádtam a Cryteket régen és imádon a Cryisosak de kegyetlen nagy csalódás ez most nekem :(

Next PC Upgrade: 2022

(#6) Laraxior


Laraxior
titán

Azért én nézegettem Youtubeon moddolt videokat...hát na, látszik a kor a játékon.
Elég alaposan bele kell nyúlni, hogy azért legalább egy battlefield 5 szintet megüssön. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#7) - = Zk = - válasza antikomcsi (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd minden egyes szögelés után kiszivárogtatják és ha pozitívan fogadják, akkor kiadják :C
van itt ész :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) konikan


konikan
aktív tag

Ami sz@r, az pár hét múlva nem lesz arany.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egy szégyen az egész Crytek, főleg ha figyelembe vesszük, hogy honnan indultak anno.
Amúgy meg ha nem így fog kinézni a game [link] ,-és tutira nem így fog kinézni- akkor a hajukra is kenhetik a sz@rrakás remasterjüket.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Crytek válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel ps4-re soha nem volt Crysis 1 az majd elviszi a hátán az eladásokat. Mivel itt érdemi munka annyi történt hogy lett a 2007-es játéknak egy ps4 és egy switch portja és most már xboxon sem a 360-as grafikát kell nézegetni ahogy eddig...ennyi

Sajnos ezt tudja egy haldokló cég...a 2k 75x nagyobb és mit csinált a Bioshockal meg a Mafiával? Semmit kiadták újból azok is...jó mondjuk ők ingyen adták de ugyanugy nulla perces meló volt azokban a "remastered" illetve Definitive-ekben mint ebben van

PC-set letudhatták volna úgy hogy kiadnak hozzá egy 4k had pakkot meg acsikat bepakolják azt cső nem lett volna ekkora égés

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#11) Maxtreme válasza Laraxior (#3) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az a durva hogy a trailert megnézve, visszanéztem a 2013-as (!!!) moddolt crysis képeim, (csak egy textura pakk volt rajt, meg a cfg fileba módosítottam pár dolgot) még azok is milliószor szebbek mint ez az összetákolt izé.

(#12) exedoc


exedoc
senior tag

Szerintem kb ez volt:
" Jó menjen ki a trailer, ezeknek jó lesz."
2 nap múlva:
"- Basszus nem tetszik nekik főnök, parasztfelkelés van, ezek valami odabaszós grafikát akarnak!
- Szedjétek le, valamit összedobunk gyorsan!"

Ahogy előttem írták, hatalmas csalódás ez egy olyan stúdiótól, akiknek az engine-je sok évvel az akkori játékpiac előtt járt. Dőzsöltek egy rakás pénzből, és szépen elcsücsültek a babérjaikon, gondolván ezt semmi sem éri utol. Tévedtek. Elaludtak. Lemaradtak.

(#13) Crytek válasza exedoc (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Nem aludtak el, csak a Crysis 1-en is nagyon jól lehet látni ,hogy amíg konzolra el tudsz adni odaba**os grafikát mivel egy db HW van ami viszi is azt, addig pc-n te hiába csinálsz olyan látványt amit 4-5 évig utol se ér semmi ha nem veszik mert nem volt min futtatni értelmes sebességgel...Azt ezután láttuk a lejtmenetet nem tudták megismételni ezt a graf álleejtést már már konzolokra is jöttek a kövi részek..

Nagy kár pedig megnéztem volna mit hoznak ki belőle a legújabb Cryengine-el..,de sose tudjuk meg :(

Next PC Upgrade: 2022

(#14) Shing


Shing
őstag

Képek alapján átdobták az egészet a legfrissebb motorra. Mást látszólag nem fejlesztettek, ezért volt pontra ugyan ott minden fűszál is. Szerintem rálehetne mondani, hogy Remaster, csak egy Crysis-nál többet vár az ember.
Plusz új limitációkat is hozott magával. Pl. a távolban lévő pálmafák rosszabb minőségűek és kevesebb van belőlük mint a régi verzióban. Hogyan lehetséges ez? 13 év után.
Szerintem már a teljes realizmusnál kellene járni az eredeti játékból kiindulva, eközben azon töprengünk hogy mi volt szebb az eredetiben.

(#15) GreatL


GreatL
őstag

Kicsit állítgatják majd a grafikus szűrőket... más nem fog beleférni az időbe. Ha eddig nem textúrázták újra, ezután sem fogják. Itt a legkisebb gépigény a plafon, a Switch.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#16) VIPowER válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


VIPowER
senior tag

Így nézett ki a Tomb Raider Legend is. :)

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[link]
Ezeken a képeken remekül látszik, sok helyen konkrétabban mosottabb mint az eredeti, mindössze a színekkel variáltak, kicsit melegebb színeket használtak és jóformán ennyi az egész. Szerintem még az engine is egy az egyben a régi, köze nincs új engine-hez.

Ennek max úgy lenne értelme, ha az eredeti tulajok megkapnák totál ingyen, de aki frissként akarja megvenni, szerintem ezért attól sem nagyon illene 10 euronál többet kérni, nem 30-at.

Lehet anyagilag nagy gondok vannak náluk, aztán ezzel akarnak gyorsan bevételhez jutni, más elképzelésem nincs, hogy mi más létjogosultsága lenne így ennek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Plazmacucci válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szar konzolport.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) - = Zk = - válasza Plazmacucci (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van abból pár sajnos :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Plazmacucci válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tök úgy néz ki az a képsor, mint az Xbox 360-as verziót tuningolták volna az újabb generációs konzolokra :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) - = Zk = - válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen... nagyot lestem én is...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) Wesder


Wesder
félisten

Bottal se piszkàlnàm, vagy ha igen max azért hogy megnézzem megdöglött e màr szerencsétlen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) - = Zk = - válasza Wesder (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez de hüJe :D :D ....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) antikomcsi válasza Wesder (#22) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez nem hiszem, hogy megdöglik, ha világra is jön valaha, eleve halva születik.

(#25) - = Zk = - válasza antikomcsi (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyeseknek semmi nemjó... SEMMI :( :O
;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) laceszgamer válasza antikomcsi (#24) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezek után már édes mindegy, mert ezzel alapvetően szépen elásták magukat. Én azon se lepődnék meg ha már ki sem adnák, mert ez tényleg az a szint, hogy pár modder a hétvégén összerakja, aztán ingyen le lehet kapni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) Shing válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Shing
őstag

Ez az elmosás egy konkrét dolog a mai játékokban. Ad egy olyan illúziót mintha részletesebb lenne a kép, nem kell annyira élsimítás sem és még "cinematic" is... Nézd meg a mai AAA játékokat, a 90%-a így néz ki. Max nincs összehasonlítási alap és nem látod meg olyan jól.

(#28) cyberkind válasza laceszgamer (#17) üzenetére


cyberkind
félisten

De akkor miért azt közölték, hogy lesz rt meg minden újkori ficsör? Ez így egy mezei remastered mint mondjuk a Mafia 2, amivel nincs baj, csak nem erről volt szó. :U

Paranormal Cocktivity

(#29) Puma K


Puma K
veterán

Pedig már vártam, hogy SLI-be kötött RTX 2080 Ti-t is megfektet és 8 FPS-el fog menni maximum grafikán 8k-ban ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30) andor80 válasza Puma K (#29) üzenetére


andor80
senior tag

HAgyd már crysis elfut ma már cpu renderrel is.. ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#31) Laraxior válasza andor80 (#30) üzenetére


Laraxior
titán

13 évre rá persze... de még kiadás után is 2-3 évvel még nem volt elég az 1 VGA a teljes kihajtáshoz.
Azért nemigen adtak még ki ilyet, se előtte, se utána.. :K
2010-ben talán a GTX480on már viszonylag jól futott. De előtte... :( De az meg olyan kályha volt, hogy lehetetlen volt meghűteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#32) GodGamer5 válasza Laraxior (#31) üzenetére


GodGamer5
addikt

Pedig ilyen játékok kellenének pc-re. Nem lenne olyan nagy nehézség kicsit feltolni az effekteket Ultra fölötti szintre,-mindenből egy kicsit többet- minden komolyabb játéknál, aztán mehetne a Mászterrész. :) Akkor már lenne miért fejleszteni a pc-t.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#33) oriic válasza andor80 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amugy tenyleg, talan Linusek csinaltak errol videot? Fejbol passzolom most :D

Lara:

Nem a 480-ra raktad ra anno a CPU hutot?:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) Laraxior válasza oriic (#33) üzenetére


Laraxior
titán

Milyen proci hűtőt? ;] :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35) oriic válasza Laraxior (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Imadtam mar akkor is :D

Live-Die-Respawn

(#36) Puma K válasza Laraxior (#34) üzenetére


Puma K
veterán

Ilyen faragás után mikor megjelent az 580 akkor csak egy kicsit fogtad a fejedet nem? :DDD ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37) Laraxior válasza Puma K (#36) üzenetére


Laraxior
titán

Nem fért be a házba, úgyhogy csak tesztprojekt lett belőle :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#38) Puma K válasza Laraxior (#37) üzenetére


Puma K
veterán

Na basszus :(

Csak mutatóban volt?
Vagy azért egy riser-el megnézred milyen?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39) Laraxior válasza Puma K (#38) üzenetére


Laraxior
titán

Hol volt akkoriban riser? :DDD
A hőmérsékletek jók voltak, sokat javultak, de ennyi. Beépítésre nem került.
Akkoriban még PCI-E merevítők sem voltak, sanszos, hogy kiszedte volna idővel az egész foglalatot a kártya :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.