Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b3er


b3er
aktív tag

Nekem nagyon tetszik! :Y :C

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#2) Steve1207


Steve1207
veterán

Bejövős! :D

.

(#3) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Megmarad majd a környezet rombolhatósága?

(#4) Sirandrish válasza BloodyEddie (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivel a grafika+fizika amiben kiemelkedő így gondolom meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

Egész jó, de nagyon béna az gyerek aki teszteli a gémet. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) Morden24


Morden24
nagyúr

LOL!

Itt megoldották azzal az első rész egyik legnagyobb szánalmasságát (volt vagy 3 koreai katona arcmodell, azoknak a klónjai nyüzsögtek a szigeten) azzal, hogy sisakot/gázmaszkot/akármit kaptak az enemy-k. :))
Egyébként a környezet valóban szép, le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Sirandrish válasza Morden24 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Muszáj mert elszabadult a nanovírus és análkül megdöglene mindenki :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) DeltaPower


DeltaPower
őstag

átlőtték a falat a katonák :Y végre nem lesz olyan, hogy egy 10 centis fal megvéd akár egy rakétától is :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) fasirTTT


fasirTTT
őstag

na ennek összerakok 1 jó gépet :C

DeltaPower: az odáig okés, hogy van ami átviszi a falat, de remélem nem lesz az egész map olyan papírmap mint cod4-ben ....

am a fegyverek :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#10) Morden24 válasza DeltaPower (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezt már száz éve a Csében is felmutatták, szóval azért hanyatt ne essünk tőle... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#11) fasirTTT válasza Morden24 (#10) üzenetére


fasirTTT
őstag

jó, de ha úgy nézzük, hogy végül is ez lesz a 3. Crysis ideje volt már ennek a falonátlövésnek :D

(#12) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Brutális. :K

(#13) Morden24 válasza fasirTTT (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, hát remélem nem csak ezt a hiányosságot javították.
Egyébként elég egyértelmű számomra, hogy ez a konzolos változat - az irányítás miatt mondom. Tényleg szép.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) DeltaPower válasza Morden24 (#10) üzenetére


DeltaPower
őstag

csében azért elég hülyén volt megoldva, főleg mikor assaulton aimbottal kilőttek kezdőhelyről a ctk két falon át...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nem rossz de látszik, hogy boxon kontrollellel tesztelték, borzalmas a tesztelő mozgása.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#16) Mappa


Mappa
addikt

ebben is lesz járművek használata? ....lehet majd cikázni a nagy városba helikopterrel mint a GODZSIRÁBAN :DDD :DDD

nem kötelező megadni

(#17) Gál István


Gál István
senior tag

Szép bencs.

(#18) jegenye77


jegenye77
addikt

És majd lehet új kártyát venni a gépbe.Legalábbis erősebbet.
De várom már nagyon.Legalább annyira minta Maffia 2-t.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19) RootRulez


RootRulez
félisten

Szép lesz,de ez nem minden, az első rész sem igazán hatott meg. :N

═════════════════════════════════════════

(#20) Csabahun


Csabahun
senior tag

Na, ez nem egy nagy durranás igy elsőre!!

(#21) hommeros válasza Csabahun (#20) üzenetére


hommeros
őstag

Gagyi az AI.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) Morden24 válasza DeltaPower (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért lássuk be, hogy az aimbotos gecizés nem éppen azt jelenti, hogy a Csében van hülyén megoldva. Védett szerveren kell játszani, onnan nagyrészt hiányoznak az ilyen wallhack-es meg aimbotos patkányfészkek.

Sectumsempra - For Enemies

(#23) HyP3b0y válasza DeltaPower (#14) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Lejárt az 5perc..-.-'

1.6ban biztosan, sourceban már okosabban oldották meg.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#24) csongi


csongi
veterán

Szép a játék!
Megáltjuk milyen konfigon megy el elfogadható szinten. Remélem az irányításon javítanak. Mert a célzás halálosan szar. Ebben, szerintem a COD4-be tökéleteset alkottak.

(#25) Lacc88


Lacc88
senior tag

Már csak ezért az 1 játékért lesz érdemes venni egy ÚJ GTX - et :DDD

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#26) Morden24 válasza csongi (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megáltjuk milyen konfigon megy el elfogadható szinten.

Xbox360, PS3 :D

Remélem az irányításon javítanak

Nincsen mit, ez láthatóan a konzolos változat, kontrollerrel irányítva, ezért ilyen szögletes a mozgás.

(#25) Lacc88: Én úgy tudom, most az nVidia helyett az ATi-val simogattatja magát a CryTek, úgyhogy inkább 5870-est vegyél.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27) DeltaPower válasza Lacc88 (#25) üzenetére


DeltaPower
őstag

új tápot, új hűtést és szobaklímát is? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#28) Silex válasza Morden24 (#26) üzenetére


Silex
aktív tag

Azért szívesen megnézném milyen gémpléjt egerészne össze vele egy profi játékos PC-n. ;]

Remélem az 5850-em (jókora tununggal) szeretni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#29) Lacc88 válasza DeltaPower (#27) üzenetére


Lacc88
senior tag

Talán addigra kidobják a rendesen hűtött gtx-es szériát ... nekem corsair 520hx modular van szép lenne , ha a gtx 480 karinak több kéne .......... klíma meg van itthon , már csak az összeg kell rá :DDD :DDD :DDD

Nekem fel se tűnt , hogy ez konzolos, annyira a tájat meg a fegyvert néztem , meg ahogyan össze esik az ember amikor el lövi :U

Gépigényre lennék én is kíváncsi ... mivel 1 ilyen játékhoz kell 1 ERŐS vga 5870 minimum szvsz ...

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#30) fasirTTT válasza Silex (#28) üzenetére


fasirTTT
őstag

ja, pl én ;]
meg 1 gépigényt is zuz6nának x)

amúgy ez is az a tipikus NV-s game lesz ?

[ Szerkesztve ]

(#31) Silex válasza Lacc88 (#29) üzenetére


Silex
aktív tag

Víz alatt minden... :D

(#32) Morden24 válasza Silex (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én az Xboxom miatt nem addódom, tuning nélkül is vinni fogja ;]
Más kérdés, hogy eléggé kis esélye van, hogy megvegyem. Megvárok jópár review-t, de ha maradt a történettelen, földbuta AI-s agyaggalablövészet, akkor továbra sem ér nekem egy fityinget sem, akármilyen szép látvány máskülönben (merthogy tényleg az, ezt kár lenne tagadni).

(#30) K!LLeR: Elvileg a Crysis2-nél már vörös dollár dominált, nem zöldhasú. Most éppen az ATi-nak feküdtek alá.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#33) Lacc88 válasza Morden24 (#32) üzenetére


Lacc88
senior tag

Én megnéznék azért egy Dx11 fullos PC-s verziót ... ;]

Az csak JÓ lenne ha ATI-ra csinálnák , mert 5870-et már lehet kapni 75-80ért októberre meg lejjebb megy az ára ...

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#34) fasirTTT válasza Morden24 (#32) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát igen ebből a videóból az vehető ki.
De szerintem az 1. részben igen is volt 1 ütős sztori
az más kérdés kinek tetszett, kinek nem. Nekem bejött

nah annak örülök ;] végre egy kis ATI

[ Szerkesztve ]

(#35) csongi válasza Morden24 (#26) üzenetére


csongi
veterán

Konfig terén akkor ez megoldva:) Az irányítás meg konzolok szintjén nem érdekel, csupán csak a pc-s verzióé :)
Konzolon Fps-t játszani szerintem önkínzás :)

(#36) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

:Y :Y Azt-a-rohadt-élet :C :C

(#37) LinogeOW válasza csongi (#35) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Ebben teljesen egyet értek. Sose tudtam elképzelni, azzal az irányítással :(((

(#38) Morden24 válasza fasirTTT (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

De szerintem az 1. részben igen is volt 1 ütős sztori

Nem fogunk összeveszni, én nem találkoztam a sztorival. Az űberbuta AI meg még mindig ott van, ami szintén nem egy jó pont.

Egy szó, mint száz, remélem, hogy a konzolosodás miatt nem csak egy brérázós techdemo lesz, mint az első rész.

(#35) csongi: Hát, 10millió+ eladott Halo3 (és akkor még a többit nem is számolom) nem ezt mutatja, de ezen sem akarok veszekedni.
Szerintem meg tökmindegy, nem attól szórakozom jól, hogy egérrel irányítok.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#39) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ez mitől "friss"? Már kint volt a videó csak nem ilyen zenei aláfestéssel. :F

(#40) glspeter1


glspeter1
őstag

Megint csak a grafika........
Aztán 3 hónappal a játék kiadása után megszűnik a fejlesztése, de mért is ?
Mert ez egy nyomorult techdemo!
Nem azt kell nézni, hogy Crysis 1-2, hanem CryEngine 2-3.....
Játékot csak azért építenek alá, hogy abból is pénz csináljanak.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#41) fasirTTT válasza Morden24 (#38) üzenetére


fasirTTT
őstag

abban viszont igazad van hogy az AI brutálgagyi, még a legnehezebb fokozaton is.
Tőlük még a F.E.A.R. AI-je is okosabb, pedig az nem 1 mai játék.

glspeter1: mostmár a CE3 motor eladó, szóval megveszi mittomén egy jó sztorival rendelkező cég vagy mittoménmi akkor elég ütős lesz :D mert igen azért ebből a játékbol többet is ki lehetett volna hozni.

[ Szerkesztve ]

(#42) Morden24 válasza glspeter1 (#40) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezt mondjuk némileg beárnyékolja az, hogy a CE2 nem volt valami nagysikerű engine.

Ez a CE3 azért üthet hatalmasat, mert PC mellett konzolra is megjelenik, így könnyen lehet, hogy lesz piaca (konzolon ugye nem kell azon aggódni, hogy a 100K-s vga után már nem marad pénze warezmiskának a játékra).

Sectumsempra - For Enemies

(#43) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Eddig nem rossz, de valahogy nincs meg a hangulat. A belváros nem győzött meg. Talán majd az elhagyatottabb részek.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#44) fasirTTT válasza JoolsNOS (#43) üzenetére


fasirTTT
őstag

mondjuk a dzsungel az nekem is bejövős
mikor lövöldöző a gyökér koreai klón hadseregre és a mellélőtt golyók darabolják az erdőt mögöttük az tényleg cool ;]

de itt csak azok a kötsög amerikai sárga taxik lesznek :(
esetleg tudja azt valaki, hogy lesznek a városba emberek ?

[ Szerkesztve ]

(#45) Lacc88 válasza Morden24 (#42) üzenetére


Lacc88
senior tag

Arra leszek kíváncsi , hogy 360-ra meg PS3-ra milyen lesz ... mert ha 360ra is faszán megcsinálják , akkor le a kalappal ... 5 éves konzolra ...
Egyértelmű , hogy PC-n lesz a legdurvább , de ha már hasonló alkotást konzolra hozni , már akkor megérte ... elviekben a ps3 erősebb mint a 360 , hát itt majd kiderül , hogy mi , merre hány óra ... :K

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#46) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Városi környezet számomra = :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#47) Gude


Gude
senior tag

Minenképpen várós kategória.Kíváncsi vagyok mennyire lesz elég neki a gépem :B

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#48) Dany007


Dany007
veterán

Nem rossz de nekem túl hentelősnek tűnik...
Kaszabolás agyba főbe... Nemszámít, hogy már 15 felől lőnek ránk, a nanoruha úgyis megvéd... :U
Remélem azért lesz egy normális életszerűbb játékmenet.

(#49) Lacc88 válasza Gude (#47) üzenetére


Lacc88
senior tag

Milyen CFG-d van ?

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#50) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ki kellett már hozni konzolra is a játékot, ideje lesz pénz is keresni vele a kiadónak :)

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.