Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DriderG


DriderG
tag

Nekem nem tűnik szebbnek, mint a COD4/COD6, sőt, teljesen olyan, mintha a COD6 egyik pályája lenne. Nem értem ezt a "konzolon is és PC-n is a valaha készült legszebb játék lesz" kijelentést. Szerintem grafikailag sokkal csúnyább lesz az 1-nél (lenyalt textúrák, baltával faragott környezet), de remélhetőleg PC-re valamennyire felturbózzák.

(#2) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Az engine tetszik.

(#3) WongFeiHong válasza DriderG (#1) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Szerintem cod4-hez nem kéne hasonlitgatni :D

(#4) heihachi válasza DriderG (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Én játszogattam a demójával boxon, szép, szép, de nem érzem kiemelkedőnek. Jó iparos munka, de nem több. Aztán lehet, hogy az engine ennél többet engedne, csak a mp miatt van kissé visszafogva.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5) Morden24 válasza heihachi (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Öhm, én a videók alapján azt láttam, hogy ugyan a grafika nem szignifikánsan szebb, mint más Xboxos fps-ek, pl. egy Halo Reach esetében, de jóval nagyobbnak tűnik a belátható játéktér - és ez persze multis videó volt, valóban lehet, hogy gyengítve is van az SP-hez képest.

Erre mit mondasz, csak a szemem káprázott? Élőben nem láttam ugye, ezek a YT videók meg félrevezetőek tudnak lenni :B

Mindegy, az már biztos, hogy maga a játék már megint olyan, hogy 990 forintért is inkább akciós dvd-t veszek, mint ezt. De az engine talán jó alap lesz néhány értelmes, színvonalas játéknak :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) fatallerror


fatallerror
addikt

Én azon kevesek közé tartozom akinek tetszik a játék ilyen kevés info alapján is, nem lesz klasszis de biztos kellemes időtöltés lesz végigjátszani :K

don't tell me what i can't do!

(#7) kovsol válasza fatallerror (#6) üzenetére


kovsol
titán

nekem is tetszik, bár én az első rész is csak 5 perc erejéig láttam havernál, és azt hiszem ezzel a résszel is így lesz :B

May the Force be with you!

(#8) pzstm


pzstm
titán

engem teljesen meggyőzött a demó. 10perc után eldöntöttem, hogy biztos nem veszem meg, inkább egy másik Kinect játék :U :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) keIdor válasza DriderG (#1) üzenetére


keIdor
titán

Majd 1920x1080-ban élsimítással (4-8xAA) meg rendes AF-el szép lesz. (PC)

Látom a videón, hogy a 720p-t se tudták tartani szerintem benne, AF sincsen. Amikor megy fel a lépcsőn látom, hogy elmosott a talaj és ahogy megy előre úgy javul a minősége.

Amikor már a jövőre megjelenő PSP2 hardvere majdnem egy szinten van a PS3 meg az Xbox360 hardverével, akkor már rá lehet jönni, hogy igen csak kéne lassan az új konzolgeneráció, mert ma már, 2011-ben gyengék ezek. Itt vannak a Full HD tévék (1920x1080) és HD Ready alatt (1280x720) kell játszani rajtuk...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) WongFeiHong válasza keIdor (#9) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Killzone 3-ból itélve nagyon nem hiszem hogy elavult a PS3.Amúgy meg nincs mindenkinek full hd tv...

(#11) keIdor válasza WongFeiHong (#10) üzenetére


keIdor
titán

Exkluzív címekkel nincs gond, de a multiplatformokkal már annál inkább lassan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) WongFeiHong válasza keIdor (#11) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Az viszont igaz mert 1-2 ilyen multiplatform game nagyon sz*rúl megy PS-en.

[ Szerkesztve ]

(#13) hommeros


hommeros
őstag

A multi iszonyat unalmas Xbox-on. Nekem nem jött be. A grafika meg konzol butított. Pc-n azért durva lesz.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) fatallerror válasza keIdor (#9) üzenetére


fatallerror
addikt

Attól még a szép grafika nem elég a sikerhez, lehet akármilyen szép ha dögunalmas a történet. de ez csak nekem szempont egyébként jó grafikával ellehet adni bárkinek meg ez a játék már névvel rendelkezik így tuti siker lesz :]
Nyilván ha csúnyább lesz az elődnél már lehúzzák majd a kritikusok, játékosok mert mégis csak a grafikájával hódított ez a játék. Én mindenesetre várom és nagyon rossznak kell ahhoz lennie h ne vigyem végig :))

don't tell me what i can't do!

(#15) heihachi válasza Morden24 (#5) üzenetére


heihachi
addikt

Nem tudom, nekem nem tűnik olyan nagyon nagynak a belátható tér a háztetőkön. Nem túl nagy a pálya, egy-két hosszabb látótáv van csak, ott jól láthatóan eltűnnek fák, virágágyások, bokrok, gázpalackok, meg sok más tereptárgy. Az árnyékok is csak egészen közelről látszódnak, messzebbről leveszi azokat is, és a textúrák is elég hamar "életlenődnek".

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) plejik


plejik
addikt

Nekem soha nem tetszett ez a game. Pc-n toltam neki anno sokat, de valahogy nem jött át :D De hátha majd most boxon a második része. A videók alapján nem lehet leszűrni milyen is lesz a grafika.Majd ha játszol vele , akkor lehet igazán véleményt alkotni róla. (szerintem)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) Morden24 válasza heihachi (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, hát akkor ez az egész olyan, hogy a Crytek kiállt, és azt mondta a CE3-ra, hogy TADAAA!!!, és abban reménykednek, hogy a vásárlók nézik-nézik, aztán meg elhiszik, hogy tényleg...? :D

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Mappa


Mappa
addikt

na ez igen egy abszolut meggyőző... totál rendben van, és ez a pálya is hangulatos :)

viszont egy tárat az ellenségbe az itt is erősen hajaz, de hát ez az jövő ;]

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#19) Vazzee


Vazzee
csendes tag

Csak az én szemet szúrja a zerorecoil???

Kíváncsi leszek hoy Pc-n hogy fog kinézni, szo amíg nem jött ki, addig a grafról nem nyilatkozom. Amúgy az 1-t sem tudtam végigjátszani, mert annyira uncsi volt, még deltán is.

(#20) krystman válasza heihachi (#4) üzenetére


krystman
őstag

Szerintem Box-on kár is várni tőle valamit, grafikailag! Eleve vissza van butitva! Azon a hardveren már nem igen fog ütni semmi látványilag! Nézd meg majd egy Pc-én Dx11 alatt high-on ott mit tud majd nyújtani látványilag. Bármennyire is jó a box, frissíteni kellene már a hw-ét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.